scarlett johansson ın memeleri

1 /
berk1905 berk1905
güzel noktaya değinilmiş. hep bu konu hakkında konuşmak istiyordum zaten.
çok güzel bir kadın yalan yok. ama bu kadar kaliteli filmlerde oynama sebebi bu kadar güzelliği ve memesi olması rahatsız ediyor beni.
şimdi size her ayrıntısından iyi bir oyuncu olmadığını açıklardım ama oyunculuktan bir sik anlamayan time anlatsam boşa gider.

keira knightley zamanında bu kadına kötü oyuncu dediğimde taşlanmıştım. aynı bu şekil bu kadın da. gerçi keirayı zerre sevmem ama scarletti severim. ama bu iyi oyuncu olduğu anlamına gelmiyor.
kaliteli yapımlarda oynama amacı güzelliği ve göğüsü ile bir marka olması.
jitemci astsubay jitemci astsubay
kızın rol kapmasındaki sebep, memelerden ziyade biraz da yahudi olmasıdır. yahudi kadınlarında görülen esmer ten, şekilsiz burun gibi özellikleri de içermiyor. bildiğin iskandinav tipli seçilmiş ırk mensubu. holywood affeder mi? hemen iş verir. holywood'da cast edecek kız kalmadı direk israil'den getiriyorlar artık zaten,

(bkz: gal gadot)
kehkeşan kehkeşan
sabah sabah sen de mi scarlet dedirten memelerdir. en alttaki fotoğraftaki doğal halleri ile diğer fotoğraflardakiler arasında bariz boyut ve şekil farkı var. demek ki scarlet de zamanında bir estetik cerraha elletmiş. yine de maşallah diyor ve ikisini de ayrı ayrı üç evetle uğurluyoruz.
1 /