sedat peker in yeğenleri derneği

taşkafa taşkafa
hepinizin muhtemelen binlerce arkadaşının üye olduğu sivil toplum kuruluşudur. bir ben yeğeni değilim zaten, herkesin bi akrabalığı kesin var.
vela vela
sedat dayım üzerinden prim yapmaya çalışanların kurduğu dernektir.

sizi kınıyorum ve size laflar hazırladım. ayrıca dayıma söylicem olm sizi.
kör saatçi kör saatçi
üyelik için hangi şartların gerektiğini merak ettiğim dernek. adam kaçırma, tetikçilik yapmak, devletin kirli işlerinin ihalesini almak, uyuşturucu içmemek ama koli koli sattırmak, 15 kişilik ülkücü mangayı yönetebilmek, provakasyon literatürünün genişliği, saf türk ırkına ait olduğuma dair belge. bunlar gerekiyordur herhalde.
viviano viviano
sayıları 'bende eskiden beşiktaş altyapısında oynuyordum sonra elimizden tutan olmadı torpilimiz yoktu.' diyen insanlarla hemen hemen eşittir herhalde.
parkla ilişkiler uzmanı parkla ilişkiler uzmanı
dernek aidatlarının standart yeğenler için 25 tl , v.i.p yeğenler için 60 tl olduğu dernektir.

çay : 0,50 (küçük bardak)
2 tl (fincan)
kahve : 4 tl
nargile : 16 tl
su : 0.75 tl
karışık tost : 6 tl

hediye standı
siyah kundura 43-44 numara 70 tl
erzurum taşı tesbih : 40 tl
yer ısıtan ceket : 150 tl
takım kıyafet : 300 tl (mahmutpaşa malı)
700 tl (pierre cardin)ç
eibwenami eibwenami
açılın beyler, bu konuyu netleştirmenin zamanı geldiğine inanıyorum.

sedat peker'in yeğeni bıçaklamadan gözaltında istanbul'un şile ilçesi'nde, özel bir üniversitenin kampusunda gençler arasında çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. jandarma ekibi, ekin pehliv... hurriyet

gerçek emre peker bizim okuldaydı. okul; eski ismiyle yunus emre koleji, sonradan tepe koleji, en son olarak da bostancı köprüsünün kenarındaki gökdil kolejiyle birleşip bostancı doğa koleji oldu. bu olay liseden mezun olduğumuz sene yaşandı. gözlerimin önünde emre peker'e ben sedat peker'in yeğeniyim diye kafa tutanlar bile oldu. emre mizacen iyi bir çocuktu, büyüklerine karşı saygılıydı falan fistan, fakat bu olaydaki bdö gibi etrafındaki serseri tiplerin çok gazına geliyordu.
bu arada tepe koleji olarak baştan aşağı sedat peker'in yeğenleri doluydu, bu tipler yüzünden cuma günleri içerenköy'de ortalığın savaş alanına döndüğünü defalarca gördüm.(neden cuma? perşembe kurtlar vadisi, cuma okul.)
bu haber sonrasında neler yaşadığını bilmiyorum, haber alabileceğim insanlarla hiç görüşmedim liseden sonra. iyi bir mizacı vardı dediğim gibi, umarım ailesinden ötürü karanlık işlere girmemiştir.
son olarak; kavga edeceği zaman sedat peker'in yeğeni kartını kullanmazdı. yürekli bir arkadaştı gördüğüm kadarıyla ama eğer o gücü kullanması gerekirse etrafınızda ki siyah vitolardan anlardınız zaten.

not: hukuki sebeplerden ötürü belirtmem gerek(mafya sonuçta), bu entry'de geçen kişi ve kuruluşlar tamamen kurgudur. yersen.