sedef avcı

1 /
luthien tinuviel luthien tinuviel
kim benzetmişse kötü benzetmiş oyuncusu. ''menekşe ile behlül'' mü ne vardı bir zamanlar. o dizide çok güzel idi bu hatun. şimdi yüzüne sanki böööle bişiyler olmuş. çikin olmuş...
atlantisten gelen mühendis atlantisten gelen mühendis
ezel dizisinin ilk bölümlerinde, izlerken gıcık olduğum, hatta dizideki zayıf halka olarak nitelendirdiğim oyuncudur.

fakat ne zaman ki, "romantik komedi" filmini seyrettim, hastası oldum. artık ezel seyrederken de, hep onun olduğu sahneler çıksın istiyorum. seviyorum lan işte ne yapayım.

neden derseniz, oyunculuğu ve güzelliği bir yana, naif, sade, kırılgan bir yapısı var. nesli tükenmek üzere olan, korunmaya muhtaç bir koala kadar sevimli geliyor bana.

ya çok çok iyi bir oyuncu, ya da gerçek hayatta da kırılgan bir insan, bilemedim şimdi.
maria elena maria elena
ezel'in bahar'ı.

dünkü bölümde eyşan'a verdiği ayarla beni benden alan mıymıy güzellik. mıymıy derken kaydı eyşan'a ayarı, naber? nasıl da güzeldi orda tavrı, duruşu, saçı, kıyafeti.

yalnız bir şey dikkatimi çekti. bu güzelliğin en büyük güzelliğinin bir parçası olan çenesi bu bölümde nedense bir çirkin göründü gözüme. baktım ağzını mı bi' acayip şekle sokuyor acaba diye, çözemedim.

sonrasında zaten malum ayara girdi de, frekansı oraya çevirdim ben de. iyiydi iyi.
maria elena maria elena
ezel'den ayrılıyormuş kendisi.

diziden ayrılanlar 2011 / 5 - magazin foto galeri diziden ayrılanlar 2011 / 5 magazin foto galeri haberi için tıklayın! süper magazin fotoğrafları hürriyet'te! hurriyet

şimdi merak şu ki bu kızcağız ali'ye "sen yaşa, ben yaşayayım" gibi bir laf etti. gerçekten diziden çıkıyorsa ölecek de mi çıkacak? o ölürse ali de mi ölecek? ali'yi arabaya bağlama fikri kimden çıktı? kenan birkan kim? tevfik nasıl bu kadar karizmatik bakabiliyor? babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?!

oof yine sorularla doldum.
1 /