seks yaparken konsantrasyonu bozan şeyler

terminal tedirginliği terminal tedirginliği
koku.

bilindiği üzere seks, 5 duyuya hatta daha fazlasına hitap eden bir eylemdir. bütünsellik sağlanmadığı takdirde yine sevişirsiniz ama alacağınız haz azalır.

kişilere göre değişse de koku en önemli faktörlerden. kimse kötü kokan biriyle sevişmek istemez. diğerleri belki tolere edilebilir ama kokunun alternatifi yok. gözünü kapatsan bile duyumsarsın. ki bence gusül abdesti sevişmeden önce olsaydı daha mantıklı olurdu.
1
lorquet lorquet
abinin kapıda belirmesi.

daha 20lere gelmediğim bir zamanda, o zaman birlikte olduğum hatun evde kimse yok diyerek beni eve çağırdı. ben de tabi kahvaltı yapacağız, biraz başbaşa kalacağız diye kendimi kandırıyorum giderken. neyse, evlerine ilk defa gitmiştim. yeni mekanı benimsemek için biraz evde gezip eşyaları tanımaya filan başladıktan kısa bir süre sonra hatunun odasını tanımaya başladım. aile en iyi ihtimalle akşama kadar yok, bir süredir başbaşa kalamamış olmanın keyfini sürüyorduk.

sonra hatunun ufak bir hesap hatası yaptığı fark edilir. aile ile birlikte olduğu düşünülen abi spor salonundan gelmiştir. o günden beri konsantrasyonumu bozabilen başka da bir durum yaşamadım.
3