seks yapılmaması gereken kadınlar

tripped tripped
sözlüğün münferit abazaları, romalılar! tripped olarak yine enfes bir guide ile karşınızdayım. denediğim ve gözlemlediğim şeyleri sizlerle paylaşacağım. abazalığınız(mız) bir kenara dursun , her çükün bir değeri olmalı. ve seçicilik olmalı.

çocuk doğurmuş kadınlar:
varoluşun büyük genişliğini düşünün. bu genişliği bir pussye aktarın tam olarak odur. bir çocuklu kadın çok hafif bir hissiyat versede 2.sonrası durum çok genişçe ele alınır.

nasıl anlaşılır?
babacım burada 1. veya 2.date'de bir ufak oynaşmalar yaşadıysan nipplelara (bkz: meme ucu) bakacaksın. eğer geniş veya çıkıntılıysa bil ki bu kadın doğurmuş ve emzirmiştir. eğer çokça çıkıntılıysa bil ki 2. hatta 3.çocuk doğmuştur ve bu kadın arkadaş artık vajinasını varoluşun büyük boşluğuna çevirmiştir. ejakülasyonunu tamamlayamıyorsan kendini tanrı hissetme. çünkü bir boşluk içinde süzülüyor olacaksın...

ağız bölgesinde uçuk , sivilce , yara olan kadınlar:
koşarak uzaklaş. cinsel hastalığın direkt olarak habercisidir.

doğal ağız kokusu hafif bir ekşimiş kokusu olan kadınlar:
tebrikler karşim 30-45 yaş üstü bir kadınla berabersin. anlık orgazmın geçtiyse artık 'ben naptım aq' moduna geçebilirsin. (pumaları bu konudan hariç tutarım. kaç çocuk olursa olsun. ağızları kokmaz bu hatun kişilerin. ama deneyim her zaman kazanır , kazandırır!)

hafif ve aşırı kilolar:
herkesin tercihi farklıdır. saygı duyarım. genel olarak geniş bir yelpazededirler. bazıları müthiş şeyler sunabilirken çoğu zaman leş kokular sunacaktır. (çürümüş yumurta kokan kadın gördüm (ergenliğimin hat safhalarında liseli zamanlarımda) ) o dönemden bu yana tevbeliyim. illa ben ele avuca sığan tipleri seviyorum dersen (bende öyle bazen) yüz hatlarının diri ve keskin olmasına dikkat et. la zaten şüşmanım diyerek bazı vatandaşlar kendilerini salıyor çayıra. gözlüklü kilolu vatandaşlar enfestirler. (göz sorunu olanlardan bahsetmiyorum) gerçek bir çekicilik için takan dirty hatunlardan bahsediyorum. bilumum fanteziler için çok açık görüşlülük beslerler.

kankaların ve yakın çevre arkadaşların:
belli noktalardan sonra bir sarhoşluk anı arkadaşlarından birinle birlikte olursun. ardından sosyal çevrende birkaç kişi ile konuşursun. kötü bir anısı olan vardır. aklına birçok şey sokar. bazen de garip durumlara....( 9 kişilik bir grupta 3 çiftin kız arkadaşını götürmüşsündür.... can güvenliği gibi şeyler önemlidir)

ağır punk,anarşist ve ağır metalci(ağır metal işçisi değil):
yokluk zamanlarımda yaptığım bir şeydi siz yapmayın. özgür aşk diye bir kelime vardır. aidiyetin 0 olduğu bir olaydır. eski kolektif ve anarco kafemizde böyle 4 hatun vardı. 4'ününde bulunduğu ortamda sevgilileri olurdu. fakat hepsinin tuvalette götürmüşlüğüm , götürülmüşlüğünü gördüğüm vardır. burada except bir durum vardır: 18 yaşında olan kadınlar. bir nebze diğerlerine göre daha temiz bir cinsel yaşantıya sahiptir.


birçok analizimi daha sonra yazmak üzere başlığı açıyorum.