selda bağcan

1 /
zoe zoe
keşke tüm pkk sempatizanları onun gibi olsa dediğim pkk sempatizanı olmayan şişman(!) sanatçı. türkülerimizi yaşatanlardan sadece biri ama bu ona bok atılmasını engelleyemiyor, üzücü...birileri türkülere gönül vermeyi, bazı olumsuzlukları dile getirmeyi ve karşısında durmayı pkk sempatizanlığı sanıyor, yazık beyinler bu derece de örümcek ağlarıyla kaplanmış...
toumai toumai
kendisi demokrattır,bilgilidir hatta solcudur.kimsenin bilmediği türkülerimizi genelde kasetlerine koyar.bunları ortaya çıkarmak,yeni ozanları desteklemek ne zamandan beri pkk sempatizanlığı merak ediyorum.sahip çıkmamız gerekirken yerin dibine batırmak nedir ya.herşeyi pkk'ya yoran zihinlere yazıklar olsun demekten başka birşey gelmiyor elimden.türküler bizim kültürümüz değil sanki.
kurremkamerruk kurremkamerruk
entellektüel birikimi çoktur sol fikre yatkındır aşırı şişman olduğundan sağlık problemleri yaşar ve seksen öncesinde sol görüşlü insanların çok tuttuğu bir şarkıcıdır. sesi hiç bir şeye benzemez ve aşırı tiz ve rahatsız edicıdir, ciddi bir şekilde bu kadar adam seviyorsa vardır bir mahareti diye dinlememe rağmen kesinlikle zevkime uygun değildir bu kadar kötü sesli bir insan hem çirkin olup hem nası meşhur olur pek anlayamam.
camel camel
epeyce bir zaman önce selda bağcan'ı sevdiklerini bildiğim annemleri kandırmak için "selda bağcan ölmüş" dedim, herkesi üzdüm, annem neredeyse ağlayacaktı ki, şaka yaptığımı söyledim. o zaman bana epey bi kızmışlardı. ama hikayenin ilginç tarafı, selda bağcan'ın bir hafta sonra hatay'da trafik kazası geçirmesiydi. ondan sonra öyle şakalar yapmamaya yemin ettim. böyle de pislik bir adamım işte.
(bkz: allah uzun ömürler versin)
1 /