sempiternal

antreneur antreneur
fallarının çıkmama nedeni herkese hazır word metnini yollaması ve bu sayede yolunu bulmaya çalışmasıdır. boşuna kafein almak istemeyenler yeşillendirsin, metin bende de mevcut, yollarım, herkese biraz uyuyor zaten.
wendera wendera
sana fal bakayım diyip tüm kadınlara aynı metni copy paste atarak bi de araya sevgili olacağımızı gördüm falan filan diyerek yolunu bulmaya çalışan bi gariban galiba asffadhj. çok komik ya

sen söyle bir kadınsın böyle bir kadınsın birebir aynısını farklı birine de yazıp yollamak? şizofrenin aklına gelmez. böyle düşüyor mu? şahsen ben düşmedim.

edit: biraz saf biriyimdir, allahın sevgili kulu olduğum için şıp diye önüme düşer hep eskaza şekillerde kötü niyetli insanların foyası asadfsdg. hiç şaşmaz. gerçeklerin ortaya çıkma huyu bende.
lö şuhane lö şuhane
öncesinde birçok iltifatla arayı yumuşatıp sonra "kahve iç falına bakayım", "elini at, el falına bakayım" demiş ama muhabbeti yarıda kesip baktırmamışım,

içtiğiniz kahve fincanınizın görselini attıktan sonra -kendi halinizi unutup- burada adamın haline gülmeniz de ayrıca komik.

akıllı adam-mış, kadınların falda çıkacak kismete tav olacaklarının farkında. o kadar ki; hiç uğraşmadan her kadına aynısını yapıp geri dönüş almış.

kim bilir nasıl eğlenmiştir.

e helal.
4
radiance radiance
bedava peynir sadece fare kapanında olur sözünü hatırlattı bu yazar.

-reklamlar
kısmetinden vs. haberdar olmak isteyenler için bir platformumuz daha var ama paranızı alırız. elinizin kolunuzun resmini vermenize veya kahve içmenize gerek yok (kahve falımız yok :/). fiyatlarımız piyasa standartlarındadır. bedava isteyen burcunu falan okuyabilir.

merkür astroloji haftanın önemli gökyüzü etkileşimlerinden biri merkür-plüton altmışlık açısı olacak. merkür akrep burcunda derinlere bakarak düşünmeyi ve görünenin... merkurapp
-reklamlar
2
a dreaming beauty a dreaming beauty
kendisi am dagina cikmayi basaran 4 keşişten birisi. gormus oldugunuz bu adamin ismi keşiş pussy. am dagi efsanesine gore daga cikmayi basaran 3 keşiş ortadan kaybolmus fakat 4. keşiş olan pussy hayatta kalmayi basarabilmistir.
piyano çalmayı bilmiyorum piyano çalmayı bilmiyorum
hey yavrum hey.

abimiz ben daha lise sıralarında debelenirken buralarda yazmaya başlamış. yaklaşık 5 seneden bu yana da tek bir girisi yok ama sözlük mevzularına 2010 yılında adım atmış şahsımdan daha aktif olduğunu yukarıda okuduklarımdan sonra gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. muhtemelen ekşi'de falan da vardır bu abinin yazarlığı, ekmeğini de yiyordur orada. instela biraz köy gibi olduğu için kokusu hızlı çıkıyor böyle mevzuların. bu da insanların burada yazmamasına sebep oluyor.

sevgili instela avratları. istirham ediyorum şu satırları dikkatle okuyunuz;

- biri sizinle iletişim kurmak için çok mu çabalıyor?
sikimizde değil.

- biri size mi yürüdü.
sikimizde değil.

-biri kahve falını bahane edip götünüzü başınızı ellemek mi istiyor?
hakkaten sikimizde değil.

yahu yetişkin, aklı başında her insan "fotoğraftan kahva falı mı bakılır amk, herifin derdi yürümek" deyip niyetini anlar, tavrını koyar. istiyorsa fingirder, istiyorsa sikine takmaz.

yok mına koyim. illa yazacak buraya. illa bağıracak "şeftali gibün amcumu sikecüler" diye. yapma bunu işte ya. bırak adam ekmeğinin peşindeyse koşsun. ne sikime herifi ifşalayıp huzur bozuyorsun. geçen bi belgesel izledim, kaplan ceylana yanaşırken ağaçtaki kahpe bir maymun basıyor yaygarayı, kaçıyor ceylan. reyiz aç kaldı döndü gitti. be amına kodumun maymunu olayın senle bi ilgisi yok, ne sikime karışıyorsun. tamam, kaplan yerde yakalasa seni de götürür ama bırak işte ceylanla arasına girme mına koyim.

nooldu yani? geldin buraya hemcinslerini uyardın da nooldu? elinde çimento olsa milletin amına götüne duvar mı öreceksin? salın insanları herkes yoluna baksın. muhtar mısın arkadaş?
1
antikavazo antikavazo
sözlükten mesaj atan bir adamla evliyim sempiternal kardeşim. kendisine ilk kurduğum cümle "düşüyor mu böyle?" olmuştu. sen ekmeğinin peşinde koş bro belki iyi bir fal bakarsan sana da düşen olur. ayrıca eski sevgilisi çok tatlış hatun, fallara düşeceğine kızla ilgileneydin ayı. nse bb .s