sen çok iyi birisin diyen kız

2 /
gamlı baykuş gamlı baykuş
cümlesi "ama biz olamayız" diye devam eder kesin. allahım klişeden ölen var diye bağırasım geliyor ama mecbursun işte, ne diceksin ki. "dünyada ikimiz kalsak yine olmaz" diyemezsin, mecbur böyle uyduruk yalanlar söylüyosun.
restinmusic restinmusic
resmen başına ne gelse hak edecek olan kızdır. madem iyi biriyim " what's the problem " . he madem kötü biriyim o zaman da yoluna devam et. özellikle kızlar tarafından erkeklere söylenmesi çok incitici ve üzerinde çok düşünülerek söylemesi gerekir bu ablamızın.

sonuç olarak aşık olduğun bir adam sana gelip " bacım " derse ne hissedersin diyebiliriz.

(bkz: dünya ahiret bacımsın)
seniburdakimseduyamazbebek seniburdakimseduyamazbebek
dünya batsa asla olmam dediğim tip kız-dı. dün gece sevgilime telefonda resmen bu cümleyi kurdum. sonra da aynen devam ettim'ama' diye. ama özlüyorum dedim, naparım bilmiyorum dedim. iyi düşün dedi ama şu hislerimi bi anlasanız, üstüme kusucaktım. ben nasıl böyle hissiz bi insan oldum, bu lafı ettim ya. hayatımda ilk defa sevdiğimden ayrıldıktan iki gün sonra birine kapıları açtım. tamam dedim çivi çiviyi söker. ama söküyomuş gibi yaptı, sökemedi. çok hata ettim. çok. müthiş pişmanlık duyuyorum bu kadar güzel bi insana bu kadar iğrenç bi cümleyi 'ama'sıyla kurduğum için. bence allah benim belamı verdi.
high line high line
kaç defa bu kelimeyi duyduğumu unuttum neden bizi kötülüğe itiyorsunuz madem iyi biriyiz 3.kişi neden oluyoruz o zaman diğer kişi melek demek sıkıldım bu kelimeden bari daha değişik şekillerde ima edin laa
mariamercedes mariamercedes
yüce rabbim böyle kaypakların evine meteor yağdırsın, totolarında kraterler oluşsun, ekmeklerinden çivi, köftelerinden saç çıksın inşallah...kapıyı tam kapatmayan insan sözüdür.sen çok iyi birisin ben henüz hazır değilim vs. aradan 6 ay geçer sizden daha iyisini bulamaz ise yavaştan yanaşır, şakayla karışık yavşar, neden hazır olmadığı konusunu açar vazgeçilmez sorunumuz vardır ailevi onu öne sürer falan filan işte...
2 /