sen çok iyi birisin diyen kız

5 /
günah keçisi günah keçisi
klasik reddetmeye yol yapma cümlesidir.bahanenizi sikeyim madem iyi biriyim sorun ne amk?!akabinde ben seni haketmiyorum, değmem cidden gibi saçmasapan cümleler duymanız olasıdır.atacağınız yalana sokayımj.açıkça seni istemiyorum, yanıma yakıştırmıyorum desene sen şuna
typokiller kesköse typokiller kesköse
belki de sizin gerçekten çok iyi biri olduğunuzu düşünüyor ve sizi kaybetmemek için elinden geleni yapmaya hazırlanıyordur. belki ömrünüzün sonuna kadar yanınızda olacak, iyi insan oluşunuzu sevgisiyle mükâfatlandıracaktır.

böylesine şeffaf ve naif bir cümleden bile binbir türlü pislik çıkardığınıza göre hayatınız boyunca etrafınızda bu tarz cümleleri menfaat ayağına söylemiş insanlar biriktirmiş olduğunuz için sorunu biraz da kendinizde arayın bence. acaba insan analizini beceremiyor olabilir misiniz? ya da henüz kendinizi bile iyi insan olduğunuza inandıramamış olduğunuzdan başkalarının bu tespitine "hadi len!" diyor olabilir misiniz? peki gerçekte iyi insan olmanın yakınından bile geçmiyor olabilir misiniz? ihtimaller denizi bugün fazla dalgalı.
clitor eastwood clitor eastwood
birçok yazar arkadaşa görüşlerinde katıldığım kızdır.
vermez.
verecek kız fikir belirtip teselli konuşmaları yapmaz. bu tür konuşmalar ise sadece "sen ben her aldatılıp üzüldüğümde yaslanıp ağlayacağım omuz ve benim daima arkadaşımsın" gözüyle bakılan erkeklere yapılır. gezegende tek kalsanız, tüm yaşam boyunca uzaklardan gelip üremeyi sağlayacak birilerini bekler ama yine de size vermez arkadaşlar. zira kadınlar ya en başta çekim alırlar sizden, ya da hiç almazlar. nadiren istisnalar da görülmüştür bu konuda, ama nadirdir işte. boşa ödevlerini yapıp, bir sürü şey alıp yedirip içirmeyin yani. sizle yemeği yer, benim gibi serseri kötü adamlara gelip tatlılarını yerler. bayağılık ve iyi efendi adamlar sıkıcıdır. kadınlar sıkıldıkları adamlarla yaramazlık yapmazlar. hâlâ anlayamadınız şu güzel ve vahşi vadilerle dolu tabiatlarını kadınların.
5 /