sen kimsin ya terörü bitireceksin

bıçakçı petri bıçakçı petri
chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu'nun "4 yılda terörür bitireceğim" sözlerini eleştiren erdoğan, "ya sen kimsin ya, sen kimsin de terörü bitireceksin." dedi. sanki mevcut hükümeti bu işte çok iyiymiş gibi.

ayrıca sanki bağdadi konuşmuş. yani sanki terör değil de adalet hakkında konuşmuş gibi sayın erdoğan. birisi kutsalına dil uzatmış da ona kızmış gibi... neyse. haberin tamamı;

t24.com.tr
skipper skipper
ne kadar komik insanlarımız var ya. pekala, dediği gibi olsun "sen kimsin terörü bitireceksin eeeey kılıçdaroğlu! ssk'yı nasıl batırdığını biliyoruz!" diyen cumhura soruyorum: peki ya siz? sandıktan evet oyu çıkarsa terörü bitireceğinizi söylemiştiniz... peki neden hala terör devam etmekte? siz kimsiniz?

bizim siyasetçilerimiz'de hiç iş yok arkadaş. ulan kılıçdaroğlunun yerinde olsam, benim üzerime bu kadar gelinse... yaptıkları en büyük hatayı yapmış olurlar.
dumrul dumrul
"sen kim köpeksin ki benim 15 senedir besleyip büyüttüğüm terörü 4 senede bitiriyorsun" mealindeki sözdür.

sonuçta kılıçdaroğlu değil feriştahı gelse akp'nin bu ülkenin başına açtığı belaları def etmesi en az 15 - 20 sene alır. ama böyle 4 sene falan deyince adam kendisini küçümsenmiş gibi hissetmiş olmalı.

"lan ülkenin burnunu bu kadar boka batırmak için o kadar çabaladık herifçioğlu gelmiş 4 senede toparlarım diyo. dur şuna bi atar yapayım da görsün gününü"