seni arkadaş olarak görüyorum

ambarda darı yok evde karı yok ambarda darı yok evde karı yok
verilecek cevap bellidir. hiç, öyle, bekâra karı boşamak kolay demeyin, yapmışlığımız var.

"benim de arkadaşa değil sevgiye ihtiyacım vardı. o zaman görüşmeyelim bir daha."

bitti canım benim. artık, zorlayacak diye denemek için mi söyledin, gerçekten öyle olduğu için mi söyledin yoksa aman iyiydik ya kal sen çevremde ne güzel beni yüceltiyorsun işte geçinip gideriz diye mi dedin, orasını sen düşün.
elis elis
belki kiz sizi sevmiyordur ve siz ona hoslandiginizi soylediginizde kirilmanizi istemediginden boyle diyordur? sizi arkadas olarak goruyordur cidden belki de. her hoslandiginiz ayni zamanda sizden hoslanacak diye bir kaide yok. asin bunlari.
loss loss
en azından bir şey olarak görmüş, bir yere koymuş. koyduğu yeri sikeyim demeyin. bazı durumlarda it yerine bile koymazlar. o zaman edecek küfür bulamazsınız.
ıasybd ıasybd
ilk girisi 21.07.2005 tarihinde wondrous tarafından girilen, ikinci girisi ise bugün, yani 20.07.2019 tarihinde girildikten sonra patlayıp giden başlık. peki ama neden? aradaki 14 yıllık suskunluk ne sebeple derseniz, ilk giri cevabınızdır. zira o giride ama ben seni arkadaş olarak görüyorum bakınızı verilmiş, o yönlendirme altında ise 22 sayfa goygoy döndürülmüş. peki bugün bu başlığı hortlatan arkadaşımız ve takipçileri ne yapmak nereye varmak istemektedirler? maksatları sözlükte ikilik çıkarmak mıdır? bakınız verilen başlık altında çevrilen 22 sayfalık goygoyu görmezden gelmek okyanus ötesinin emri gereği midir? şuralarda bi kaç sayı bulup toplayıp 40 bulun lan biriniz, uğraşamaycam şimdi.
myrica myrica
efsanevi bir kadin cumlesi.
hakkinda makaleler, sarkilar, destanlar yazilmistir.
kultur farketmeksizin her kadinin bu cumleyi kullanmasi, insani derin dusuncelere sokmakta.
en temiz cevap sudur; *o zaman nas*. buyuk ihtimal pesinizden kovalar.
kağıttan kule kağıttan kule
(bkz: ne deyim mahmut mu deyim)
niye bu kadar tepkilisiniz bu cumleye anlamiyorum. sadece arkadas oldugunuz insanlar yok mu? sohbet ettiginiz, dertlestiginiz, sevdiginiz ve kaybetmek istemeyeceginiz. daha once bunlardan birinin size ilgisi olmadi mi hic? hadi olmadi diyelim azcik empati yapin o vakit. boyle bir arkadasiniz size gelip ilani ask etse ne diyeceksiniz? arkadas olarak goruyosunuz baska ne diyeceksiniz yani? bu kadar guvensiz olmayin insanlara. bazen gercekten bu kadardir her sey. sizi cepte tutma derdinde degildir karşınızdaki.