seni eksileye eksileye bitireceğim

1 /
lö şuhane lö şuhane
elini korkak alıştırmayan yazarın eksi tuşuna basa basa seni bitirdiğini zannettiği hayaldir. seri eksileyenin her şeyi seri olur diyorlar.
2
loss loss
bir an dilimin ucuna bitirmezsen amk diye geldi ama sonra sustum. yılanoğlu ! ben hala ölmedim. ne güzel adamdın sen kemal sunal. olsan da hep açık kalsa aynı kanal.
bu sefer kesin bu sefer kesin
kaç saatte bir tekrar eksi vermeye muktedir oluyor bilmiyorum ama ara ara uğrayıp bir seferde verebileceği maksimum eksi sayısı olan 5 eksiyi verip ortadan kaybolan yazarın mottosu.

5 bildirim görünce onun geldiğini anlıyorum*.
quoth the raven acid quoth the raven acid
yedi yıl önce ilk üye olduğum zaman bir tane seri eksicim vardı, bir daha hiç olmadı. zaten varlığımdan haberi yok sözlüğün, çoğunlukla nickimi bile ilk kez görüyor sözlüğün yüzde doksanına yakını. o bakımdan rahatım, kafama göre iki entry sallayıp gidiyorum, alınan yok, darılan yok.
müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
(bkz: ezik tesellisi)
kankası olanlar daha umutlu tabii, bunların whatsapp grupları falan var lan, harbi diyorum. bir ara kendi kendilerini de yiyorlardı da sonra seri toparlandılar, düşman ortak olunca, dgjksfhjkk.
allah böyle acziyet vermesin, bas geç nedir bu tatava. hayır, sanki bunlar yarattı da bunlar bitirecek, adhjkdjl

cevaben, nahhh bitirirsin(iz) değüşük(ler), otur(un)
da minderin(iz) soğusun diyorum^^
kubarova77 kubarova77
bazen gecenin bir vakti bazen de günün ortasında hiç giri paylaşmadığım halde 4-5 eksi görüyorum. çok saçma bir hareket. hoşlanmıyorsan paylaşımlarımdan engellersin beni, biter gider. eksileyince anlık bir narsisistik beslenme ve egosantrik tavırlar yaşadığın belli. anonim kimliğin altında bunları yapacak kadar özgüvensizsen de senin sorunun. yaz bana konuşalım neymiş benle sıkıntın. belki çözeriz.

bir de şöyle bir şey var. hani benzer konuları eksilesen tamam da birbirinden alakasız şeyleri de seri eksiliyorsun. çocuksu tavırları bir kenara bırakıp yetişkin gibi davranmaya davet ediyorum seni. tabi böyle bir şey mümkünse.
clitor eastwood clitor eastwood
çok keyifli bir güruhun favori sloganlarından biri.

vatsop gruplarında sözlükten alınmış giri veya özel mesaj sıkrinşatlarını paylaşıyorlardır sanıyorum. "hiii bakın ne yazmuuuş, sikin şunu, sikiiiin!" nidaları.
bir gün sesli taklit ediceym hepsini, böyle yazılı hep çeyrek kalıyor.

"ingilliyırım ingilliyırım, hılı yızıyır"
"inin bi sizlikti yizmisini istimiyirim"
"gitsiiiin, yı şını bınlıtın, attırıııın, sılık yııı"
"fıvlımıyın şı ırıspıyı, kıhpi yıı"

gibi atasözleri mevcuttur.
elfimben elfimben
entelijansligin verdigi yetkiye dayanarak buldugum an sozluk disi ettirecegim kisidir..canim bas eksiyi bas eksiyi birsey oldugu yok..hayat mottomuzu falan mi sikiyosun yani.
1 /