seniburdakimseduyamazbebek

1 /
restoration after a disaster restoration after a disaster
hiç çekinmeden ve tüm içtenliğimle yazabilirim ki açık ara sözlüğün en güzel kızlarından. yahu o nasıl pozitif bir bakıştır. o nasıl güzel bir gülümsemedir. resmen için enerjiyle doldu. resmen sabaha kadar oturup konuşmak istedim. gerçekten öyle görünüyor ki mükemmel bir ruhu var. bu kızla beraber olacak erkeği dünyanın en şanslı erkeklerinden biri ilan etmeme kimse karşı çıkmaz sanırım.
now just is right now now just is right now
yahu bir hatun güzel olur, şirin olur, şeytan tüylü olur, hoş sohbet olur, acaip kafa olur da hepsi bir nasıl olur onu çözemedim ben. işbu giriye konu olan yazar da tam olarak böyle bir şey oluyor ki her seferinde beni şaşırtır. ha bu arada en sadık okurlarım listesinde de ilk sıraya yazarak, kendimi promote etmekten de kaçınmayacağım, o kadarlık şeyimiz de olsun yani. kimsenin duyamayacağı her şey için buradayım bebek, adresi biliyorsun, kop gel.
nicki tam 50 karakter olsun diye hayvan kasan adam nicki tam 50 karakter olsun diye hayvan kasan adam
daha önce söylenmiş gerçi, bugün doğum günü olan sevimli hanım kızımızın sözlükteki varoluş ismi. belki biraz detay verdik (doğum günü, hanım kız olma vb.) fakat yardımsever, sabırlı, eğlenceli, keyifli vb. oluşundan henüz bahsetmedik.

bir de güneyin gülü olan bu kızımızın babası o kadar zengindir ki, avukatlar ordusu, araba filosu, malikaneler filan...

arkadaş olun da her sabah sıcak bir gülümseme ile sizi karşılaşın, sonra da sabaha beraber sövün.
sifoncekici sifoncekici
bugün doğum günü olan güzel insan!

kendisi değerli birisidir. yüzünde hep bir gülümse...her ne yaşarsa yaşasın eksik olmaz o gülümseme. ne zaman konuşsanız sizi mutlu kılar. çevrenizde az bulunan, değerli insanlardan.

doğum günün kutlu, mutlu olsun! her şeyi ile seni diğerlerinden farksız yapmaya çalışan bu dünyada hep kendin olarak kalabilmen umuduyla!

peşin edit: o ehliyeti ıslatacağız! unutmadım :)
1 /