serdar kulbilge

1 /
depdede depdede
tıpkı abisi rüştü gibi bir tesadüfle kaleye geçmiş ve başarısıyla kaleyi kapmayı başarmış kaleci. rüştü daha sonra dünyanın en iyisi olmuştu. kendisi de rüştü'ye çok benziyor.

(bkz: neden olmasın)
anthrax anthrax
çok çabuk gs'nin kadrosuna katması gerektiğine inandığım futbolcu. serdar ve aykut bizi baya bi götürür gibime geliyo. bu arada fb yönetiminin kezman'a bu kadar dayandığı halde serdar'ı göndermesi baya ilginç, devamını bekleriz aziz başkan.
ucuruldukcaucurulanucurtma ucuruldukcaucurulanucurtma
kendisi çizgi üzerinde çok iyi bir kaleci.fakat yan toplarda ve havadan gelen şutlarda zaafı var.gönderilmesi fenerbahçeye çok fazla zarar getirmeyecektir.

ayrıca serdar kulbilgenin takımdan ayrılışı volkan babacan gibi bir yeteneğin önünü fazlasıyla açar.
minpietro minpietro
volkan'ın zaman zaman yaptığı serbest vuruştan gelen topu içeri tokatlama (bkz: 4 mart 2008 sevilla fenerbahce maci),kornerden gelen topu rahat bir şekilde yakaladıktan sonra artistlik yapıp yerde yuvarlanırken topu elinden kaçırma (bkz: 12 ekim 2005 arnavutluk türkiye maci), rakip forvetle karşı karşıya kalınca ceza sahasının dışına çıkıp topu uzaklaştırmak isterken ıska geçip gol yeme (bkz: 26 ocak 2007 kayseri erciyesspor fenerbahce maci), takım arkadaşının rahatça kafayla uzaklaştıracağı topa çıkıp topu rakip forvetin önüne düşürerek topu boş kaleye yuvarlamasına neden olma (bkz:27 nisan 2008 galatasaray fenerbahce maci), geri pasını ıskalayarak yine rakibin topu boş kaleye yuvarlamasına neden olma (bkz: 19 ekim 2005 fenerbahce schalke 04 maci) gibi hataların hiçbirini yapmayıp üstelik volkanın çıkardığı topların çok daha zorunu kurtaran kaleci.
langara langara
kocaelispor un başarılı kalecisidir.kendini her maçta en az 2 gol yemektedir ancak bu onun başarısızlığını göstermez.daha çok körfez defansının zaaflarını gösterir.
1 /