sevgiline sarılamazsın ahlak anlayışımıza uymaz

1 /
marine li şarkılar marine li şarkılar
radikal islamcı bir terörist tarafından bursa, görükle semtinde uludağ'lı üniversite öğrencilerine söylenmiş ahlaksız cümledir.

olay: zoe cafe'de gerçekleşmiş. tüm gençleri protestoya davet ediyorum, gitmeyin bu yobaz terörist cafe'ye üniversiteli ve bursalı gençler!

olay şöyle gelişiyor;

uludağ üniversitesi felsefe bölümü öğrencisi i.a. (20), bayram tatilinin son gününde saat 17.00 sularında, aynı yaştaki sevgilisiyle zoe cafe'ye gitti. siparişlerini verip kahvelerini içen çift, bir ara birbirlerine sarılarak sohbet etmeye başladı. bunun üzerine kafe çalışanları masaya gelerek, "sarılmanız aileleri rahatsız ediyor" dedi. i.a ve sevgilisi, kafede aile bulunmadığını söyleyince, kafe çalışanı bu kez "böyle sarılmanız ahlak anlayışımıza uymuyor" diye gerici müdahalesini sürdürdü.

halktv.com.tr
a me lee a me lee
keşke o ahlak anlayışınıza "tecavüzler, çocuk istismarları, hırsızlık, hak yemek" gibi kavramlar da uymasa. o zaman biz de desek ki bu adamların ahlak yapısı harbiden bu. sarılmayalım bunların önünde.

örümcek kafalı insanlar hatta insan bile değil bunlar.
dumrul dumrul
islami terör örgütlerinin kendi zorbalıklarını meşrulaştırmak ve olağan hale getirmek için düzenli olarak yedikleri boklardan biridir. yedikleri boklardan geviş getirirken ağızlarından ahlak lafı da eksik olmuyor.

biz bunları tanıyoruz. herkes tanıyor. bugün buna karşı tavırsız kalanlar yarın çok ağlarlar.
joepescix joepescix
iyi durumda olan biraz güç elde eden müslüman işte böyle ona buna sataşmaya başlıyor, ondan sonra vay efendim müslümnaların katdilmesine tüm dünya kör sağır dilsiz. elbette kör sağır dilsiz olacaklar amk makarnayı yiyip karnı doyan müslüman direkt etrafına saldırmaya başlıyor.
sosyalismet sosyalismet
uludağ üniversitesinin bulunduğu bölge olan görükle atatürk bulvarında meskun zoe cafe sahip veya çalışanları bir birine sarılan gençlere müdahalede bulunmuş, aileler rahatsız oluyor, sarılmayın diye diyerek cafeden çıkarmış.

adı geçen yerde öğrenci oturmuşsa lütfetmiş.
aile nerden çıktı. bulvar zaten yerleşim denen eğlence yerlerinin yoğun olduğu bölgedir.

kısa zamanda bakacağım, hangi yörenin insanıdır bu çomar öğreneceğim.
görükle gibi hoşgörüsü olan bir bölgede bir yobazın tavrı halkını bağlamaz.
abcd02561 abcd02561
bundan sonra yapılması gereken küçük kağıtlara yazdırıp yayarak mı olur, face gruplarında paylaşım yaparak mı olur yoksa gelen geçenle konuşarak durumu anlatmakla mı olur bilmiyorum ama herkese olayı yayıp oraya bir daha kimsenin gitmemesini sağlamaktır. verilecek en etkili cevap böyle olacaktır. cebine dokunmadıktan sonra başka türlü aklı başına gelmez böylelerinin.
mızmızkedi mızmızkedi
çocuk yaştaki kızlarla evlenmek ahlaksızlık değil, veya nikahsız 3 kadın almak ahlaksızlık değil sevgiline sarılmak mı ahlaksızlık oluyor? bırakın sizden mi ahlak öğreneceğiz.. ayrıca ben olsam inadıma sarılırdım , söylerdim de bana ahlakı öğretmek senin haddine mi kalmış derdim.
yemin et yemin et
gidin evde yiğişin, toplumsal anlayışımıza aykırı, hayır kafeye ne için gidilir . bi şeyler içmek için yemek için vs. sen oraya bir bar olarak algılayıp öyle hareket edersen gereken tepkiye de alırsın amk... gidin bar da mı sevişeceksiniz evde mi vuruşacaksınız?
1 /