sevgiline sarılamazsın ahlak anlayışımıza uymaz

joepescix joepescix
iyi durumda olan biraz güç elde eden müslüman işte böyle ona buna sataşmaya başlıyor, ondan sonra vay efendim müslümnaların katdilmesine tüm dünya kör sağır dilsiz. elbette kör sağır dilsiz olacaklar amk makarnayı yiyip karnı doyan müslüman direkt etrafına saldırmaya başlıyor.
sosyalismet sosyalismet
uludağ üniversitesinin bulunduğu bölge olan görükle atatürk bulvarında meskun zoe cafe sahip veya çalışanları bir birine sarılan gençlere müdahalede bulunmuş, aileler rahatsız oluyor, sarılmayın diye diyerek cafeden çıkarmış.

adı geçen yerde öğrenci oturmuşsa lütfetmiş.
aile nerden çıktı. bulvar zaten yerleşim denen eğlence yerlerinin yoğun olduğu bölgedir.

kısa zamanda bakacağım, hangi yörenin insanıdır bu çomar öğreneceğim.
görükle gibi hoşgörüsü olan bir bölgede bir yobazın tavrı halkını bağlamaz.
abcd02561 abcd02561
bundan sonra yapılması gereken küçük kağıtlara yazdırıp yayarak mı olur, face gruplarında paylaşım yaparak mı olur yoksa gelen geçenle konuşarak durumu anlatmakla mı olur bilmiyorum ama herkese olayı yayıp oraya bir daha kimsenin gitmemesini sağlamaktır. verilecek en etkili cevap böyle olacaktır. cebine dokunmadıktan sonra başka türlü aklı başına gelmez böylelerinin.
mızmızkedi mızmızkedi
çocuk yaştaki kızlarla evlenmek ahlaksızlık değil, veya nikahsız 3 kadın almak ahlaksızlık değil sevgiline sarılmak mı ahlaksızlık oluyor? bırakın sizden mi ahlak öğreneceğiz.. ayrıca ben olsam inadıma sarılırdım , söylerdim de bana ahlakı öğretmek senin haddine mi kalmış derdim.
yemin et yemin et
gidin evde yiğişin, toplumsal anlayışımıza aykırı, hayır kafeye ne için gidilir . bi şeyler içmek için yemek için vs. sen oraya bir bar olarak algılayıp öyle hareket edersen gereken tepkiye de alırsın amk... gidin bar da mı sevişeceksiniz evde mi vuruşacaksınız?
sosyalismet sosyalismet
yazılanlar, sol'un haberi etkisini göstermiş. tüm cafe bistrolar full çekerken zoe de 40 yaşlarında iki adam ve bir genç kadın, üç kız en uç ve iç kısımda oturuyordu.
garson verilen emri yerine getirdiyse patron kendi ayağına mermiyi sıkmıştır.
confessions confessions
bu tür aşırı tepki veren ve ahlak bekçiliği yapan insanlar potansiyel tecavüzcü sapık olması ve genelde bu tip insanlar içinden çıkması şaşırtıcıdır.
örnek mi?
bu tür insan-topluluklar içinde yaşanan ensest tecavüz vb vakalarının daha yoğun olması.