sevgilinin uzakta olması

1 /
beatrice beatrice
kaderde varsa kabullenilecek durumdur..sevgililerden biri cesaret edip bitirmelidir ilişkiyi yoksa çok daha büyük acılara sebebiyet verecektir. hem gideni hem kalanı yıpratan, sürekli pansumana ihtiyaç duyan bir ilişkidir sonuçta..insan sevdiğini gözü gördüğü sürece hatırlamaz kabul, ama insan tene, dokunuşların sıcaklığına ihtiyaç duyan bir canlıdır, yaşadığı sürece kendi gibi kanlı canlı şeyler görmek ister etrafında, kulak memesi emmek bir tarafa (bkz: gönderme) elini tutmak, sevgilinin bakışlarının sıcaklığını hissetmek, ne zaman buluşuyoruz cevabına somut, gerçekçi, olabilecek bir yanıt duymak, o günün gelişini beklemenin içini ısıtan heyecanını hissetmek ister..ama umut denen bir kavram vardır ki, her şeyin ilacı, laneti, vefası ve de cefasıdır, insan umuduna, sevdiceğine ve aşkına, dürüstlüğüne, kendine ve sabrına güvenir, ne onla ne de onsuz der ve yoluna gider..
fantastik karakter fantastik karakter
elele göz gözeyken bile kıskançlık temalı kavgaların sıkça edildiği göz önünde bulundurulduğunda içe düşen kurtların ilişkiyi yiyip bitirmesine kesin gözüyle bakılır mitolojide. eros oklarını uzağa gidecek sevgililere atmasın mümkünse (amin). aşk ile bir daha: eros oklarını uzağa gidecek sevgililere atmasın mümkünse (amiiiin). hayır madem öyle bir bok yiyecek, göte giren cep telefonları faturalarına da atıversin bir ok.
ayrıyetten ;
(bkz: git kendini çok sevdirmeden)
böcek böcek
cep telefonuyla konuşmaktan kanser olma olasılığının artmasına sebeptir.el ele görülen her çifti çifteleme arzusu ile ''ayrılın ulen'' diye üstlerine uçma isteğini doğuran olay.
mosquito mosquito
eğer sevgili uzaktaysa ve bu durum oldukça da uzun sürecek gibi görünüyorsa en güzeli kısa yoldan iki taraf da birbirini iyi hatırlayabilecekken yolları ayırmaktır. aşk, sevgi bunlar güzel şeyler fakat mesafele yıpratıyorne yazık ki. bunun tek nedeni kıskançlık da değil. sevdiceğinizi gün içinde üç beş dakikalık da gömek istersiniz. aklınıza düşer dur bir gideyim bakayım dersiniz olmaz.
ne olduğu da belli değildir böyle ilişkilerin ne sevgiliniz varmış gibi ne de yokmuş gibidir.
çevrenizdekiler oraya buraya sevgilileriyle giderken siz en fazla telefonunuza sarılıp günün nasıl geçtiğini anlatabilirsiniz ki bu da zamanla sıkıcı olmaya başlar.
en iyi ihtimalle hafta da birkaç saat görebileceğiniz bir sevgilinizin olmaması olmasından kesinlikle daha iyidir.
1 /