sevgilisi olmayanların 14 şubat günlüğü

1 /
çikilops vol 2 canım benim çikilops vol 2 canım benim
8'de başladım mesaiye, iş, güç derken ara verdim filtre kahvemi yudumluyorum. 12 gibi yemeğe inerim, bugün şansıma güzel yemek var,yemek sonrası terasta kahve, yürüyüş. ondan sonra kaldığım yerden çalışmaya devam, saat 17:45 olsun mesai bitsin diye söylenmeye başlarım, sonra 18:00 servis kalkışı, 19:00 eve varış, kanepede bir süre yuvarlanma, kalkıp yemek yapma, sonra tekrar yuvarlanma, duş ve yatış.

merak etmiştiniz tabi, merakınızı giderdim.
engebe engebe
"çocukların, balıkçıların , selamı var martıların öp dediler yanaklarından bir kere de bizim için.
nerdeysen ama nerdeysen kimleysen her nerdeysen"
tanrım sana geliyorum tanrım sana geliyorum
sabah, gitar da ben davulda yeğenimle bana yazdığı şarkıyı çalmak. (beste de yapıyoruz artık) *
öğlen, türk kahvesi;
akşam ise partnerimle yemek ve ardından sinema;
gece ,ise kapanış.
sickgod sickgod
sevgililerine hediye alan ve onlardan gelen hediyeleri gördüm.çok ilginçtir, erkek, kıza telefonda hediyeni çok beğendim yazdığın notları tek tek okudum derken gülüyordu bize bakıp buruşturup çöpe atıyordu.bi diğeri ise sevgili"lerine" hediye seçiyordu.3 tane varmış.birisinden gelen saati de satmaya çalışıyordu.samimi insanların zaten bulaşmayacağı ya da gösterişsiz edebiyatsız bir şekilde yemeklerini yiyip 13-15 şubattan farkı olmayacak şekilde geçireceklerdir.bazen böyle günlerde yalnızlığından ötürü insanları gözlemlemenin keyfini çıkarmak lazım.
kızıl kurt kızıl kurt
annem geldi 12 şubat'ta samsun'dan.

zaten yılda bir kere geliyor, bu gelişi de bu güne denk geldi. tesadüf ya, bugün de maaşımız yattı, erkenden. gittim bir yere onu yemeğe götürdüm, güzel de bir çiçek aldım. "ana gibi yar olmaz" sözü boşa çıkmış bir söz değil. şunu da dip not olarak geçmekte fayda var, annesini sevmeyen, annesine değer vermeyen bir adam sizi "asla" sevmez. annesiyle arası iyi adamları tercih etmenizi tavsiye ederim.
hoenir hoenir
07:00 uyanış
07:15 diriliş
08:00 iş başı
12:00 öğle arası
17:30 mesai sonu
18:00 kankalarla (hepsi erkek) kaşarlı pide keyfi
18:30 kankalarla (hepsi erkek) çay keyfi
21:00 eve dönüş

ve gün yatakta uzanıp tv izleyerek tamamlanmak üzere.

(bkz: bize her gün 14 şubat)
1 /