sevgilisinden yeni ayrılanlara tavsiyeler

1 /
elcordobez elcordobez
geberene kadar ağla önce, büyük ihtimal bunu hakketmişsindir. fakat mümkünse gebermemeye de bak. iç ama yalnız başına iç. çünkü büyük ihtimal kendini diğer arkadaşlarına sonradan çok pişman olacağın şekilde şebek edeceksin. gerçi bundan bir kaçışın yok bir kaç kez olacak. ayrıldıktan sonra ilk bir kaç gün, çok değil az vuran bir sızı hissedeceksin buna aldanma. sonradan şişler bir maça 4.5 gol üstü oynamışçasına her yanına saplanıp duracak. bir kaç hafta sonra normal bir sabaha acısız kalkacaksın yine yeme. ertesi sabah uyandığında göğsünde oturan fille tekrar yüz yüze geleceksin.

bol bol film izle, iyi yabancı diziler izle, okuması kolay kitaplar bul, kendine yeni evrenler yarat bu yolla. bol bol ve delice yürü. ara sıra intiharı düşün, hatta intihar mektupları da yaz ama sakın etme. ağlamaktan korkma, göz yaşları bilimsel olarak ispatlanmış organik anti depresandır.

sonraları geçecek mi, nah geçecek. fakat azalacak. fil küçülecek. fakat yolun bir yerinde artık tuzlanmış ciğerlerini keçiler yalamaya başlayacak korkma ölmüyorsun aksine iyileşyorsun.

lakin geçecek mi, nah geçecek. belki azala azala biter.
denizin anası denizin anası
onunla karşilaşma ihtimalin olan yerlerden kaç.hatta duygularinin derinliği ve cebinin doluluğuna bakarak ülkeyi bile terk et.gözden irak gönülden irak oluyor gerçekten.çünkü yaninda biriyle gördüğünde daha çok yanacak canin.imkanlar elveriyorsa şayet bunu kendine yapma çek git
thomas shelby thomas shelby
gelin de size patatesli börek, tarçınlı kek, kısır filan yapayım. sonra da mezdeke açar yarınlar yokmuş gibi göbek atarız. yediklerimizi de eritiriz, zihnimizdeki artıkları da. tavsiyeye gerek yok.
12
kubarova77 kubarova77
olabildiğince duygularını yaşa, ona ait şeylerden uzak kalmak karşılaştığında daha çok hatırlamana sebep olacaktır. o yüzden bol bol ağla ve onunla ilgili duygu düşüncelerini bir yere yaz. bittikten sonra sesli bir şekilde okuyup yakabilir ya da yırtıp atabilirsin. kendini ne kadar çok maruz bırakırsan duygularına o kadar duyarsızlaşırsın.
messias messias
tavsiye arayacak kadar kötüysen niye ayrıldın? git çabuķ barış.

devlet bahçeli mod on;

o senden ayrıldıysa kim bilir senden ayrılacağı neler yaptın?

devlet bahçeli mod off.
lucifer morningstar lucifer morningstar
bekarlık sultanlıktır temalı parti düzenlemek olabilir. sevgilisinden yeni ayrılmış kişinin ruh hali bize nakledilmemiş. context eksik. eh haliyle insan bir tavsiye düşünemiyor.

eğer ki hüzünlü bir son söz konusu ise, etrafımdan duyduğum kadarıyla italyanlar bu işe bir çözüm bulmuş: nutella.
içerisindeki fındık bağışıklık sistemini güçlendiriyor, beyin sağlığını koruyor ve kalbe yararlı. antioksidan olan çikolatanın etkisi ise kansere karşı koruması. (bu durumdaki söz konusu kanser hücreleri eski sevgili olsa gerek) ayrıca, çikolata azot, lif ve yağ barındırdığından ötürü zihin açıklığı sağlıyor. böylece, kişi hayatına devam edebiliyor.

nutella, bir çikolatadan fazlası.
3
müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
kendinize karşıdan bakıp hatalarınızdan ders alabilirsiniz. gelen gideni aratır falan fasa fiso. sosyolojik deprem hissi yaratmak için söylenen belki de millet, ayran gönüllü olmasın da elindekine mukayyet olsun diye söylenendir ne de olsa ölsen şükür, sakat kalsan şükür, beterin beteri var şükür milletiyiz.

kimse bulunmaz hint kumaşı değil ya herkes birilerini tahtından edebilir, ayık olun. zaten kafanızın sardığı birini bulunca kimse kimseyi hatırlamıyor, emin olun. yeter ki saplantı haline getirmeyin. güzel şeyler beklemeye / bekletmeye gelmez.

"hayat kısa, kuşlar uçuyor.."
clitor eastwood clitor eastwood
gelenin, benden alamayacağı tavsiyelerdir.

"ımı bin ını çık siviyırdım" diye ağlaya ağlaya gelmeyin, döverim.
gezegenimizin ekosisteminde hizipler/güruh önemi vardır, karakterlerin/kişilerin bir önemi yoktur. bu yüzden gelişmiş canlılar biyolojik görevlerini yerine getirip, ölürler, yerine kendilerinden hatıra sadece genler kalır.

canlıların yaptıkları şeyler de böyledir. açgözlülüğe gerek yok.
bir şey başlar, gelişir, iyi veya kötü yaşanır, biter, başkalaşır, devam eder.
tanışın, sevin, sevişin, eğlenin, mutlu olun ve bunlarla yetinin.
"sınsızı kıdır sirsin ışkımızz" saçmalıklarına kapılmayın, yoksa çok ağlarsınız mal mal, salya sümük. en güzel kadınlar, en yakışıklı adamlar, en hoş renkli hayvanlar, nadide dağ çiçekleri bile ölürler. siz bu gezegenin merkezi değil, parçasısınız.
saçma kibrinizle başkalarını da rahatsız etmeyin.
oturun evinize, biraz ağlayın, deşarj olun, kazanmak kadar kaybetmeyi de kabullenin.
sonra hayatınıza ister devam edersiniz, ister sonlandırırsınız, siz bilirsiniz.
bir gün hepimizi gelip alacaklar ve bunun farkına varabilmiş tek canlı türüyüz ne yazık ki.
yapacak bir şey yok. iyi yanlarına yönelecek, her sabah uyanmak içün bir sebep bulacaksın.
bulmayacaksan da, bulma yani ne diyeyim.
güçlü bir karakter ol, geliştir, güçlen.
güçsüzleri doğa da, clitor da sevmez.
güçlü ol ki, saygı göresin evlat.
hadi şimdi yüzünü yıka, kıpır kıpır bir şarkı dinle, sonra yeni biriyle falan tanış.
öpüyorum.
ürkek ürkek
lütfen acınızı içinizde yaşayıp içinizden sızlanın. insanların hayat enerjilerini sömürmeye hakkınız yok. iki gün sonra başka hikayelerin kahramanı olacaksınız zaten. insan ilişkileri bu kadar yapay ve sıradan. dünyada tek ayrılan siz değilsiniz. haydi oturun bir köşeye ağlamaya başlayın.
1 /