sevgilisinin çantasını taşıyan erkek

1 /
denizabeth denizabeth
çantayı neden taşıdığına göre bakış açımı değiştirecek erkektir.

eğer sevgilisi bayıldıysa, ne biliyim rahatsızsa falan eyvallah tamam. ama öyle 'aman başım dönüyor' rahatsızlığı değil yani onu yemezler. sevgilinin ciddi bi rahatsızlığı varsa taşısın, kızmam. dalga geçip problem etmem. benim için sakıncası yok.

ama sevgilisinin; 'ayh kolum yoruldu aşkom biraz da sen taşı' isteği üzerine taşıyorsa, kalıbına tükürürüm.

lan sen onun hammalı mısın ? madem doldurmuş çantayı ağzına kadar incik boncuk, makyaj malzemesi, x bi yere giderim belki hesabı 3-5 kat kıyafet; hiç kusura bakmasın eşşek gibi taşıycak o sikindirik çantayı.

ezdirmeyin kendinizi, kızıyorum bak titreme geldi yine.
lorien lorien
sevgilisini büyük bir dertten kurtaran erkektir. bu çanta pek tabi kola takılan çantalar yerine sırt çantası da olabilir. ağır gelmiştir ve sevgilisine yardım etmiştir. ve artı bir puanı da bu sayede hanesine eklemiştir.
tickets please tickets please
evlenip acısıyla tatlısıyla hayatı paylaştığı insanın çantası biraz ağır geldiğinde, onun kadın çantası olduğunu bile düşünmeden, hayatın diğer yüklerini paylaştıkları gibi bunu da seve seve paylaşan insandır.
balefulwhisper balefulwhisper
normal bir sevgili gibi davranan erkektir. ne var lan gocunulacak bu işte. töbe töbe.

sevgilinin çok çişi gelmiştir. eve doğru koşar. çantasını da erkek arkadaşının kucağına bırakıverir. o da eve kadar çantayı taşımış olur. kolu mu aşınır? şöyle böyle mi olmuş olur? fino mu olmuş olur? nedir yani?! kızdım şindi. evet.
zerya zerya
kurban olunası erkektir.. kıyamaz sevdiğine .. sırtında da taşır başında da.. helal olsundur, nesli tükenmesindir..

not: üreyin siz çoluğunuz çocuğunuz olsun sizin gibi.. kurumasın kökünüz .. hadi evlenip barklanın ..
ucaktan atlarken düsürdüm galiba ucaktan atlarken düsürdüm galiba
kendisi benim eşim olur.

baktım artık sürekli benim çantamı taşıyor, dedim ki bu iş böyle olmaz. canım eşimi escinsel falan sanırlar gittim güzelce ona da yakışacak bi çanta aldım. şimdi ikimizin de eşyalarını tek bir çantada taşıyoruz. yanı o taşıyor.
öptüm
buzdan yıldız buzdan yıldız
kibar adamdır.

sevgilisine, onun için atan kalbinden başka bir şey taşıtmak istemez.* (yazar burada çakallık yapıyor) ama sevgilisi de onu düşünür, kırmızı çanta falan takmaz mesela. (yazar burada hayal kuruyor)

evlenilir ki bununla! (yazar burada cidden abarttı)
1 /