sevgiliye yapılabilecek sürprizler

1 /
heyecandancisimgeldi heyecandancisimgeldi
sevgilinin mutlu olmasını sağlayacak süprizlerdir. yapılmalı, yapmayanları uyarmalı.

mesela;

o uyurken, sabahın köründe uyanıp, onun evine giderek, sıcacık yaptığı yatağın içine girmek. uyanınca yanında sizi görmesi.
plastikman plastikman
yağmurlu bir gün seçin ve şemsiyenizi yanınıza alın. unlu mamüller satan bir yerden çiçek ekmek alın 2 lira falandır. sonra şemsiyenin içerisine gül yapraklarını dökün ve şemsiyeyi kapatın.

sahil kenarına gidin makbul olan odur. sonra güzel ve tatlı bir konuşma yapın. sevgili gözünüzün içine baksın ve gözleri gülsün tam o ara yağmur falan yağsın yani ayarlayın abi onu da. yağmur yağınca sevgilinizi yanınıza doğru çekin ve şemsiyeyi açın. o gül yaprakları kafasından aşağı dökülsün ve sevinçten çıldırsın. son olarak poşetten çiçek ekmeği çıkarın ve uzatın.

şöyle söyleyin;

herkes çiçek alır ama solar gider. ben böyle bir şey düşündüm en azından yeriz.

o sevgili size tapar kardeşlerim inanın bana ve yapın. sevgilinin suratındaki o şaşkınlık ve sevinç ifadesini birlikte görebileceğiniz en güzel anı yakalatır size bu olay.

yapın.

böyle olacağını biliyordum editi; bu girinin amacı '' farklı şeylere yönelin abi '' demek. bu kadar basit. ne olduğu ortada be kardeşim. kitap alırım, çiçek alırım, yatağına uzanırım beni görür falanı aşma amaçlı. sanki herkes sevgilisine yat alıyor, mini alıyor da '' dur bi' de kitap alayım ama hava yağmurlu.. olsun ıslanmadan götüreyim. sevgilim için... '' triplerine giriyor. ayy ne tatlı.
çikolata parçacıklı bol kremalı düşes çikolata parçacıklı bol kremalı düşes
arkadaşlarıyla her zaman takıldığı mekandayken, mekanı arayıp, onu tarif ederek ona bir kadeh içki göndermek. garson; "x bey bu xx hanımın size özel ikramıdır" dediğinde yüzünü göremeseniz de aradığında, sesinde ki mutluluk, şaşkınlık, arkadaşlarının yanında kendini çok özel hissetmenin vermiş olduğu keyif, ne diyeceğini bilememe hali, inanın paha biçilemez!
pipelette pipelette
"ilk gün tanımadığı insanlar tarafından çekilen ilk fotoğrafı şansı yaver gidip ele geçirmek ve bir sonraki buluşmaya iki çerçeve ile gitmek" bunlardan biridir. biri ona, biri kendine...
just for now just for now
her buluşmanızda üşenmiyorsanız mektup yazmak ya da ufakta olsa bir not yazmak. tabi her görüşmenizde yaptığınızda süpriz olmaktan çıkıp alışkanlığa dönüşüyor bu eylem. sonunda da ayrılırsanız mektup yazan taraf siz olduğunuz içinde elinizde hiçbir anı kalmıyor. orası da ayrı güzel.
sıfırdokuzucuolanvarmı sıfırdokuzucuolanvarmı
"sevgilime parfüm aldım ,saat aldım kanka" diyenler var ya öldürüyolar beni

küçük bi el aynası al kapaklı. ama öyle dümdüz bişiy olmasın.çiçekli böcekli olsun.ama çocuksu da olmasın.zarif olsun.ruha hitab etsin. ne kadar zarif olursa artı puan hanene geçer.

üstüne (keçeli kalem olabilir) kendi yazınla "sen sormadan söyliyim:senden güzeli yok" yazabilirsen çok makbule geçer.
ipsizbilezik ipsizbilezik
sıradan bir günde süpriz yapmak daha fazla cezbediyor beni. fakat, her defasında 'sana bi süprüzüm var aşkııım ' diyince pek bi süprizlik yanı kalmıyor. ben hep yapıyorum, siz yapmayın.
1 /