sevgiliye yapılabilecek sürprizler

1 /
heyecandancisimgeldi heyecandancisimgeldi
sevgilinin mutlu olmasını sağlayacak süprizlerdir. yapılmalı, yapmayanları uyarmalı.

mesela;

o uyurken, sabahın köründe uyanıp, onun evine giderek, sıcacık yaptığı yatağın içine girmek. uyanınca yanında sizi görmesi.
çikolata parçacıklı bol kremalı düşes çikolata parçacıklı bol kremalı düşes
arkadaşlarıyla her zaman takıldığı mekandayken, mekanı arayıp, onu tarif ederek ona bir kadeh içki göndermek. garson; "x bey bu xx hanımın size özel ikramıdır" dediğinde yüzünü göremeseniz de aradığında, sesinde ki mutluluk, şaşkınlık, arkadaşlarının yanında kendini çok özel hissetmenin vermiş olduğu keyif, ne diyeceğini bilememe hali, inanın paha biçilemez!
pipelette pipelette
"ilk gün tanımadığı insanlar tarafından çekilen ilk fotoğrafı şansı yaver gidip ele geçirmek ve bir sonraki buluşmaya iki çerçeve ile gitmek" bunlardan biridir. biri ona, biri kendine...
just for now just for now
her buluşmanızda üşenmiyorsanız mektup yazmak ya da ufakta olsa bir not yazmak. tabi her görüşmenizde yaptığınızda süpriz olmaktan çıkıp alışkanlığa dönüşüyor bu eylem. sonunda da ayrılırsanız mektup yazan taraf siz olduğunuz içinde elinizde hiçbir anı kalmıyor. orası da ayrı güzel.
sıfırdokuzucuolanvarmı sıfırdokuzucuolanvarmı
"sevgilime parfüm aldım ,saat aldım kanka" diyenler var ya öldürüyolar beni

küçük bi el aynası al kapaklı. ama öyle dümdüz bişiy olmasın.çiçekli böcekli olsun.ama çocuksu da olmasın.zarif olsun.ruha hitab etsin. ne kadar zarif olursa artı puan hanene geçer.

üstüne (keçeli kalem olabilir) kendi yazınla "sen sormadan söyliyim:senden güzeli yok" yazabilirsen çok makbule geçer.
ipsizbilezik ipsizbilezik
sıradan bir günde süpriz yapmak daha fazla cezbediyor beni. fakat, her defasında 'sana bi süprüzüm var aşkııım ' diyince pek bi süprizlik yanı kalmıyor. ben hep yapıyorum, siz yapmayın.
1 /