sevgiliyi seks yapamayacak kadar sevmek

1 /
diskonnektus erektus diskonnektus erektus
toplumsal baskıdan dolayı çocukluktan beri seks insanın psikolojisinde nasıl bir yer ediniyorsa, dünyanın en kötü şeyi gibi oluyor. birine sinirlendiğimiz zaman kendisini, daha fazla sinirlendiğimiz zaman annesini, kardeşini, allahını vs sekse zorlamayı daha akıcı bir şekilde dile getirerek küfrediliyor. yani "sevişmek" bir şekilde "sikişme"ye * dönüşüyor. sonra insan gerçekten aşık olduğunu hissedince korkuyor bilinçaltından sevgisini en yoğun şekilde paylaşmaya. çünkü karşısındaki aşkı, karşısındaki insan ancak "sevilebilir" "sikilemez".

oysa ilk konjugasyonu yapan bakteriler dnalarını paylaşmak için bunu icat ettiklerinde kimbilir ne kadar mutlulardı. aşk o zaman icat olmuştu bana göre. o zaman dnalarını paylaşırken hissettiklerimizi birkaç milyon yıl ve bol bol evrimden sonra niçin şimdi sevgimizi aşkımızı paylaşırken hissedemiyoruz? seks "kötü", "kaka" diye mi? bir tanemizi "sikmeye" kıyamayacağımız için mi? dürüst olun kendinize karşı. seven insan sevişir.

sevgiliyi seks yapamayacak kadar sevmek kocaman bir yalandır sadece.
zoe zoe
seks kötü kaka bişey deildir. ayrıca sevdicekle sevişmekte sevdiceği kullanılmış sizide kullanan durumuna düşürmez. bi insanla sevişmek gayet doğaldır helede sevdicekle sevişmek bu hormonsal bi olaydır, belli bi süreye kadar kendinizi tutabilirsiniz belki ama sona hormonlar azar. yeme, içme gibi bi ihtiyaçtır. ayrıca sevdicekle seks yapamayan sahış sevdiceği çok sevdiğinden değil bazı kalıpları yıkamadığından seks yapamamaktadır...
lillymarlin lillymarlin
seksin tamamen doğal bir ihtiyaç olduğunu ve eğer karşındakine gerçekten ciddi duygular besliyorsan aksiyonun daha da heycanlı ve keyifli bir hal aldığını unutan bir takım kişilerin düştüğü yanılgıdır sadece! her insanın sekse ihtiyacı vardır ve neden bunu sevdiğiyle paylaşmak varken yalnızca kendisiyle paylaşsın ki?!
1 /