sevgiliyle yapılabilecek keyifli şeyler

1 /
aslan sakirt aslan sakirt
öğrenci arkadaşlar için, okul düzenini aksatmadan sevgiliyle vakit geçirmenin yolları.

hafta içi kampüs içinde kütüphaneye gidip ders çalışmak,
hafta sonu yada akşamları yurtların altında sarma sarmak,
dersler bitince beraber tatile gitmek
skipper skipper
- özel araba ile uzun yola çıkmak.
- eğlence merkezlerine gitmek
- güzel bir restaurantta birer akşam yemeği yemek.
- kışın uludağ'a kayak yapmaya, yazın ise akdeniz bölgesine tatile gitmek.
- kız kulesine gidip, manzara eşliğinde birer kadeh şarap içmek.
- onunla ilk başlarda sizi nasıl bulduğu hakkında ( ilk izlenim / ilk hisler ) soru sormanız ve sohbet etmeniz.
shotbar dağı shotbar dağı
herşey. onu çok seviyorsanız herşey.

sevdiğim kadınla yaptığım ne varsa hepsinden keyif aldım. bir an bile sıkılmadım, oflayıp pufladığımı hatırlamıyorum. bir kere bile yanından kalkıp arkadaşlarımın yanına gitme isteği oluşmadı bende.

başlarda cafede barda falan buluşuyorduk. ondan hoşlanıyordum ve her anlattığını can kulağıyla dinliyor zihnime kazıyordum. iştahlı yemek yiyordu ve onunla yemek yemek bana büyük keyif veriyordu. iki gıdım yemeği tırtıklayan safinazlara oldum olası gıcık olurum. beraber içmeye giderdik. beni içirip konuşturmayı çok severdi. ben de içmeyi sevdiğim için kolay anlaşırdık. mekandan çıkıp sallana sallana yürürken saçma sapan şarkılar mırıldanırdım. öyle elele tutuşmak falan yoktu. ama ilk sarıldığım an sanki ayak baş parmağımdan verilen elektrik bütün vücudumu dolaşmış gibi hissettim. muhteşemdi. uzun zaman sonra hissettim bunu.

sonra zamanımızın büyük bir kısmını benim evimde geçirmeye başladık. o da ben de yemek yapmayı pek bilmediğimizden makarna yapardık sırayla. keyif alırdım. onunla hep hediyeleşirdik. böyle ufak ama anlamlı şeyler. hepsini sakladım. mektup yazardık birbirimize. ailesiyle üst katta yaşadığı için mektupları benim posta kutuma koyardık hep. bazen onu çok görmek istersem elime çöp alır ona mesaj atardım balkona çık diye. komşular yanlış anlar diye öyle dik dik ona bakamazdım. yolun karşısındaki çöpe gidene kadar utanırdım beni izliyor diye. dönüşte gizli gizli oturduğu
balkonu keserdim. binaya girince de hemen mesajlar başlardı. özledimler, seviyorumlar vs. gece olunca arayıp ona ali lidar'ın tesirsiz parçalar kitabından bir iki sayfa okurdum. öyle kitap okumayı seven biri değildi ama benim okumam hoşuna gidiyordu. etkilendiği kısımları tekrar okumamı isterdi, ben de okurdum. sonra aynı binada yaşayıp ayrı yataklarda uyumamıza söver uyurduk.

beraber ilk dışarı çıktığımız gece gelidonya feneri'ne gitmiştik. tanju okan çalıyordu fonda. rakı o gece ayrı bir tat veriyordu bana. gecenin sonunda trafik kazası geçirdik. bir sürü tatava. olsun değerdi.

ailesiyle bu yaz tatile gittiğinde onların kampın yan tarafına geldim ben de. babasından saklanarakta olsa beraber kısa bir tatil yaptık. bir sürü fotoğraf çekindik. ben fotoğraf çekinmeyin falan pek sevmem de o istiyor diye sesimi çıkarmadım.

mezuniyetine yakın stresli bir ay geçirdi. ben üniversite mezunu değilim ama edebiyattan anlarım. onun yükünü hafifletmek istedim.tezini hazırlamayı teklif ettim. yapabileceğimden emin değildi ama iki gün kaldığı için mecbur kabul etti. iki günde şah ismail ve gülizar'ı beş ayrı yazardan tercümesini okuyup güzel bir ödev hazırladım. sabahlara kadar uyumadım. kahve üstüne kahve sigara üstüne sigara.. o ödevden sınıfında en yüksek notu o aldı.

daha sonra 10 gün önce işim gereği ondan 1000 km öteye taşınmak zorunda kaldım. o kadar anıyı o evde bırakıp gittim. şu an kavgalı, patırtılı ve pamuk ipliğine bağlı bir ilişkimiz olsa da hatta ayrılsak da bunları yaşadığıma asla pişman olmayacağım..
2
koper koper
tarif:
gereken malzemeler: 1 adet sap 1 adet sapa dayanabilecek bir kız
yapılışı:
onuda sevgiliyi bulduktan sonra yazarız once sevgiliyi bulunda siz
morgion morgion
nefret ederim pc oyunlarından ama sevgiliyle oynamak ayrı bir zevkli.. bunun haricinde beraber saçmasapan tasarımlar yapmak vs vs.. seviliyorsa her şey keyiflidir.
1 /