sevişirken konuşmayan insan

lö şuhane lö şuhane
yanlış yapan insandır.

yataklarımız şu toplum denen iğrenç sarmaşıktan kurtarabildiğimiz tek yerdir. sevişirken konuşmak sadece o yatakta kalmaz, sağlam bir ilişkinin temeline katkı sağlar.

özellikle sevistiğiniz kadının/adamın adını inlemelerinize serpiştirin. partner kendini özel hissecek, diğer seviştiklerinizden ayrı yere koyulduğunu fark edecektir.

penetrasyon esnasında kadının içinde penisinizi kaydırdığınız anlarda değişen soluk aralığınız, ses tonunuzu mutlaka
hissettirin kadına. içinde iken neler hissettiğinizi söyleyin. uzerine egilip, dudaklarinizi kulaklarına, boynuna gömerken onunla sevişmenin size ne hissettirdiğini söyleyin kısık sesle.

kadinlar için de durum aynı:
erkeğinizin size sertleşip hazirlanmış penisi içinizde hissettiginizde, neler hissettiginizi mimik ve değişen nefes vuruşları ile belirtin. devrik de olsa cümle kurun. imla hatasi serbest.

vücut dili tabii ki önemli ama işitsel hafızayı da beslemek şart.

toplum, insanı "kendi" olmaktan alıkoymaya çalışan bir oluşumdur. yatakta onların kurallarinı da sikin.
1
jackofalltrades jackofalltrades
olayı çözememiş insandır. seks fiziksel hareketlerden ibaret değildir. tansiyonu yükseltecek her yol mübahtır. benim gibi akrepler iyi bilir bunu. asıl olan tutkudur. seksin kendisi teferruattır. karşı tarafa ne hissettirdiğindir temel nokta. bazen tekdüze giden bir seks, fısıldanan 2-3 kelimeyle meydan savaşına dönebilir. her şey bittikten sonra da eve ses yalıtımı yaptırmadığınla ilgili pişmanlığın sigara dumanına karışıp havada asılı kalır bir müddet. ulan sabah sabah...
son görev cenaze hizmetleri son görev cenaze hizmetleri
günlük hayatımızda da küfrü bol bol kullandığımızdan sekste bir türlü gerçekleştiremediğimiz eylem.

adam zaten sokakta nokta yerine amına koyayım diyor. sevişirken de bunu deyince karşı taraf küfür olarak algılayıp küsüyor.

bu durumda adam ne yapıyor? soru cümlelerine başlıyor: "nasıl sikiyorum seni, seni daha önce böyle siken oldu mu? zevk alıyor musun?" falan gibi.

kadınlar normal hayatta kendilerine soru sorulmasından hoşlanmazken bir de yatakta soruluca sıkılıyor doğal olarak. bu dirty talking'e girmiyor, dirty asking'e girebilir belki sjdasa.

sonuç olarak yaratıcılığınız ve zekanız ile orantılı bir durum. ben konuşmayı ve konuşturmayı seviyorum. seksin 5 duyu ile yapılması gerektiğini de biliyorum. geliştirin kendinizi.
bismillahirahmanirahimof bismillahirahmanirahimof
işin estetiğinden uzak, daha çok güdüsel kaygılarla sevişen insandır.

sevişirken konuşmak kadar hemen sonrasında da konuşmak önemli. uyumak, giyinip hiçbir şey olmamış gibi devam etmek insanı soğutur da farkında olmazsın.
akayzers akayzers
erkekseniz, inlemelerinizin arasına kadının adını serpiştirmeyin olm. komik ve ılıkça olur. bak şu örneğe;

"oohhhh...! aysellllll....! ıııhmmmpfff....! ayseeeeeeel....!"

böyle yaparsanız sanki siz aysel'i değil de aysel sizi sikiyormuş gibi olur assfgjsghk.

benim seks esnasında konuşmam kısıtlıdır. ya direktif/emir vermek için ya da dirty talking/insulting için konuşurum sadece. bu da ateşin altına odun atmak gibi oluyor. hem benim hem de kadımının vahşilik seviyesini arttırıyor. bir de kadın, ekstradan çok hoşuma giden, yaratıcı bir şey yaparsa "az aşüfte değilsin haa!" diyip yanağından bir makas alarak ortamdaki enerji akışını daha da boostluyorum.

ha bir de prensibimdir; ilk penetrasyon başlangıcında "esirgeyen ve bağışlayan freya'nın adıyla!" diyerek köklerim. seksin kutsallığını onurlandırmak adına her meleke sahibi insanın yapması gereken bir ritüel bu.

ayrıca, onunla sevişmenin bana ne hissettirdiğini falan da söylemem kulağına. bunu farklı yollardan hissettiririm. hem de en güzel şekilde.

akayzers out.
4
simone cecile simone cecile
mekanik duyguların insanıdır. sevişmesi ise ağızda brokoli corbası tadını bırakır.
sevişmek gibi en ilkel duyguların doruğa çıktığı anda bile kontrolünü yitirmeyip konuşmuyorsa bilin ki o insan robottan farksızdır.tutkusunu fısıldamayan insanla değil sevişmek kahvaltı sofrasına bile oturmayın.