sex education

fantasticmrsfox fantasticmrsfox
11 ocakta yayınlanmaya başlayan ingiliz yapımı netflix, an itibari ile bitirmiş bulunmaktayım, bende tam olarak (bkz: skins) ve (bkz: freaks and geeks ) tadı bıraktı. özellikle bazı karakterleri skins ten alınmış gibi duruyor. sex terapisti annenin okulda sex terapisi veren oğlunu konu alıyor kısaca. son sahnesi ile hem güzel oldu dedim hem biraz üzdü, şimdiden yeni sezonunu beklemekteyim.
brsmsl brsmsl
tanım: z kuşağının cinsel hayatını konu alan bir netflix dizisi..
kontrol delisi seks terapisti boşanmış bir anne, onun 16 yaşına gelmesine rağmen henüz yeni boşalmış oğlu, oğlunun eşcinsel arkadaşı ve oğlunun abayı yaktığı kızla beraber lisede kurdukları seks eğitmenliği hizmetini anlatan güzel bir ingiliz dizisi.

tüm sezonu bitirdim favori karakterim adam'ın babası okul müdürü...
driving einstein driving einstein
kitlesi -16 olan mastürbasyon yapan ergenler iken ciddi ciddi oturup da +18 olan kişiler çerezlik diye sonuna kadar izleyip inceleme yaptığı dizi.

netflix'in sex içeriklerinin sonuncusu. siyahi dizilerini bekliyoruz artık. laf edince de etmiş oluyoruz. netflix'e para verenler ve dizi kültürü gerçekten olmayanlar(komple sezonu izleyince kendini cool sananlar) bu gibi dizilere prim vere vere oyuncular gülümsüyor, kızlar soyunuyor ve sex sells oluyor her zaman.

bomboş bir dizi, ilk bölümünü ilerlete ilerlete(cinsellik oranı baya vasat) bile bitiremedim...
men azeri degilem menim murnum dıgalı men azeri degilem menim murnum dıgalı
tarzım olmamasına rağmen oldukça keyifli dizi.

cıvıl cıvıl bir dünyada geçiyor, asla sıkılmıyorsunuz. oyunculuklar gayet iyi, müzikleri çok güzel... gel gelelim 10. bölümden sonra bir yavaşlama geldi.

2 günde bitirdim diziyi (karantina sağolsun)... yeni sezonun 2021 çıkışlı olduğunu okuyunca cidden hüsrana uğradım, ne çekiyorsunuz got mu ?

neyse, tavsiye edilir.