siemens

1 /
kornish kornish
çooook büyük bir marka adı. türkiyede bir kablo fabrikaları var.

aynı zamanda bir demir eritme fırını. büyük miktarda döküm yapan nerdeyse her yerde bulunur
whopper whopper
ev elektroniğinde olduğu kadar enerji ve tıp elektroniği sektöründe de sözü geçen fakat kurumsal altyapısının bir devlet dairesini andırdığı alman firmasi.
wolverine wolverine
hard disk teknolojilerinde bir çığır açarak alaşımlı disklerin tek yüzeyine 80 gb veri depolayabilen üstün insan ırkını bünyesinde barındıran şirket. 4 disklik bir hard diskle 640 gb kapasite yakaladılar.
battal boy cekirge battal boy cekirge
coolmedia isimli,kapağında lcd televizyon barındıran bir buzdolabı yapmış olan firmadır.
lakin bu tip bir icada ne gerek vardır bilinmez. elektronik aletler gayet hassastır,öyle darbeye,sarsmaya pek gelemezler. lakin buzdolabı kapağına iliştirilmiş bir lcd televizyon bol bol darbeye maruz kalacaktır. eğer amaç minimalist takılmak,yer kaplamamaksa fırına da iki hoparlör takmak suretiyle müzik seti entegre etmek,çamaşır makinesine pc entegre edip sıçarken cm oynamak gibi gereksiz uğraşlar içine girilebilir.
battal boy cekirge battal boy cekirge
sx75 model telefonunu alanlar arasından yapacağı çekilişle müşterilerine kurtlar vadisi'nde oynama şansı sunan nadide firmadır. en sonunda siemens'in de işi polat alemdar'a düşmüş,cin fikirli reklamcılar polat alemdar'ın elindeki popülerlik silahını kullanarak para kazanmayı akıl etmişlerdir.
buradan bilimum prezervatif üreticilerine sesleniyorum: "prezervatif alanlar arasında yapılacak çekilişle siz de müşterilerinizi şahin k'nın rol arkadaşı yapın! halk,gün gelir bunu da ister!"
hell guardian hell guardian
staj sırasında size iki seçenek sunuyorlar. ister ofis bölümünde diğer mühendis ve muhasebecilerin yanında oturursun, ister atölyeye pisliğe inersin. birinci şık aldatmacadır. oturmaktan kasıt bilgisayarın başında msn ve soliter(ne haltsa)dir. ikinci şık ise gerçek stajdır. atölyeye inersin, babalar gibi kıyafet kuşanırsın, yağ, alet edevat, makineler ne varsa, herkes sana adam gibi staj yaptırır, çalışmaktan göbeğin çatlar, stajyere belli güvenlik şartları içerisinde sanki oranın çalışanı gibi davranırlar(1200 kw'lık ac motorun izolasyon testini size yaptırırlar güven verebilirseniz, son haftanızda tüm fabrika imkanlarını önünüze serip "istediğini yap" moduna bile girerler)) ve daha öğrenmediğin derslerden o an sınav yapılsa 100 alacak kadar iyi öğrenip çıkarsın. tabi bütün bunlar adam gibi çalışmak isteyenedir. oturana hayır demiyorlar hemen bilgisayarı koyuyorlar önüne.
hell guardian hell guardian
ürettiği telefonların sanki hepsi fabrika bantlarından paketlenmeden önce bir olup anlaşmış gibi ilk 5-6 aylık kullanımın ardından kendi kendine kapanma eğilimi gösteren eskinin alman elektrik firması şimdinin dünya elektrik-elektronik piyasasına yön veren kurumu.
ben de öyle biliyordum ben de öyle biliyordum
büyük bir hissesi deutsche bank ın olan siemens soyunun hissesinin yüzde 1 civarında olduğu kuruluş. türkiye ankastre cihazlar pazarının yarısından fazlasını elinde bulunduruyor. cep telefonu oranında ise türküyede yaklaşık yüzde yirmi birlik bir piyasaya sahip. türkiyede b/s/h adı altında bosch ve profiloyla ortaklıkları var.
1 /