sikildim dövmesi

ah ya neymar ah ya neymar
ilk ekşi'de yapılan ve sayın şahsımı kahkahalar eşliğinde güldüren tespittir. diğer sözlüklerde de gündem olmuş peki instela'mızın neyi eksik?

şö iledir efendim, bekaretini kaybeden hanım kızımız soluğu en yakın dövmecide alır ve kelebek, uçan kuşlar, gül ve benzeri figürlerle vücudunun omuz, bilek gibi bilimum bölgelerini döğdürür.

sayın şahsım olarak benim de uzun zamandır dikkatimi çeken bir durum, hâl, vaziyet idi. ilginç bir dışavurumdur, bence mercek altına alınması gereken bir davranış örneği. evet.
myrica myrica
başlığı açan troll olsa bile, genelde doğru olan dövmedir.
böyle ufak tefek kelebek vs. dövmesi olan kadınlara *ilk sevişme tarihini* ve *dövme yapma tarihini* sorarsanız, doğru oldugunu görürsünüz.
birfincancay birfincancay
ulan ben de zannettim ki türkçe karakter kullanma imkanı olmadan "sıkıldım" yazdıran bir mağdur var ortada. onun görseli falan koyulmuştur, onu arıyorum. nasıl saf, nasıl temiz biriysem artık... ay nasıl da hanfendiyim.
not: hiç dövmem yok. düşün.
6
avangard jazz avangard jazz
ekseriyetle omuz civarında kelebekler, kuşlar olarak görülür.

asıl 'ankara çocuğuyum her yerde çarpışırım' dövmesi vardır ki o çok seksidir. kalçadan bacağa doğru uzanır. yazın tatil beldelerinde bikinili hanımlarda rastlanılır.

omzuna ufacık minnacık dövmeler yaptıran kızlar daha ziyade 'tostumu yedim bekliyorum' seviyesinde görünürler bunlarla karşılaştırınca.
dumrul dumrul
bazı kafalar hep aynı. geyiği bile geyik değil. adamın köyüne internet gelince trollüğe soyunayım demiş ama düz soyunmuş. malı (huyu, suyu, karakteri) meydanda, kendisi neyse öyle konuşuyor. meclisteki yeliz gibi... köylünün trolünden de anca bu çıkıyor.

bazı boktan köylü geleneklerine göre ilk geceden sonra balkona kanlı çarşaf asılır. bazı arkadaşlar analarının köyden getirdiği bu yarrak gibi kültürden dolayı herkesin bir damgaya sahip olması gerektiğine inanıyorlar.

niye? çünkü anası çarşafı balkondan sallandırarak damgalanmış. herkesin de bir "sikildim" damgası olmak zorunda.

damga - mühür şart yani. seks dediğin insanların yemesi içmesi gibi doğal bir ihtiyaç değil de herkesi ilgilendiren dünya kupası finali mübarek.

kelebek dövmesi ayrı konu. kelebek nedir lan. o da ayrı bir köylü işi. bunun illa spesifik bir anlamı varsa "ben gadın değil bağyanım, hatta pembiş sıçıyorum"dan ötesi olamaz.

kelebeğin tribal hali bile çirkin ve manasız. hele ki gül.. yaptırmayın böyle şeyler. hem çirkin hem de köylü kardeşlerimizin diline düşüyorsunuz.

not: köyüne dön güzel kardeşim. senin kültürün köyünde güzel. onu orada yaşat yaşatabildiğin kadar.
5