sikildim dövmesi

1 /
ah ya neymar ah ya neymar
ilk ekşi'de yapılan ve sayın şahsımı kahkahalar eşliğinde güldüren tespittir. diğer sözlüklerde de gündem olmuş peki instela'mızın neyi eksik?

şö iledir efendim, bekaretini kaybeden hanım kızımız soluğu en yakın dövmecide alır ve kelebek, uçan kuşlar, gül ve benzeri figürlerle vücudunun omuz, bilek gibi bilimum bölgelerini döğdürür.

sayın şahsım olarak benim de uzun zamandır dikkatimi çeken bir durum, hâl, vaziyet idi. ilginç bir dışavurumdur, bence mercek altına alınması gereken bir davranış örneği. evet.
myrica myrica
başlığı açan troll olsa bile, genelde doğru olan dövmedir.
böyle ufak tefek kelebek vs. dövmesi olan kadınlara *ilk sevişme tarihini* ve *dövme yapma tarihini* sorarsanız, doğru oldugunu görürsünüz.
birfincancay birfincancay
ulan ben de zannettim ki türkçe karakter kullanma imkanı olmadan "sıkıldım" yazdıran bir mağdur var ortada. onun görseli falan koyulmuştur, onu arıyorum. nasıl saf, nasıl temiz biriysem artık... ay nasıl da hanfendiyim.
not: hiç dövmem yok. düşün.
8
avangard jazz avangard jazz
ekseriyetle omuz civarında kelebekler, kuşlar olarak görülür.

asıl 'ankara çocuğuyum her yerde çarpışırım' dövmesi vardır ki o çok seksidir. kalçadan bacağa doğru uzanır. yazın tatil beldelerinde bikinili hanımlarda rastlanılır.

omzuna ufacık minnacık dövmeler yaptıran kızlar daha ziyade 'tostumu yedim bekliyorum' seviyesinde görünürler bunlarla karşılaştırınca.
1 /