siklenmeyen kadının daha da bağlanması

umuteaa umuteaa
çok bilinen yanlış bir bilgidir. bağlanmış gibi yapıp bağlar ve tekmeyi basarlar. sen de e ama çok bağlanmıştı noldu diye düşünüp durursun .
arabada besk evde on besk arabada besk evde on besk
bu bir kuşak sorunu. radi'nin ve benim jenerasyonumdaki kadınlar milf çağına da girseler liseli kız gibiler. acı çekmeyi aşk zannediyorlar. çoğu zaman ilgisizlikle umursamazlığı, aşağılanmakla erkeğin üstünlüğünü birbirine karıştırıyorlar. tabi bu güçlü olmaya delalet sayılan özelliklerin altından çoğu zaman tam aksine ezik bünyeler çıkıyor. ama o kadar acı çektikten sonra o da kabullenilemiyor. yeni jenerasyonda yok bunlar. yani en azından aşkı "ulaşamamakla" değil de pozitif önermelerle tarif etmeleri açısından umut vaadediyorlar.
lö şuhane lö şuhane
hırs duygusunu kişinin kendi aleyhine sarfetmesidir. red düdüğü ile hırslanan tüm organlar bundan sonrası için bomboş bir amac uğruna -belki aylarca- yaşayacaklardır.

ha başarılı olur mu kadın?
evet,


zira ortalama bir kadın bile üst düzey bir erkeğin karşısında tehlikeli iken hırs yapmış bir kadının düz yolda intikam alma kmsine matematik çaresiz kalır.

bu arada
biriniz beni siklemeyebilir mi?
bir şey deneyeceğim.
amonochrom amonochrom
imla yönünden bakıldığında siklenmeyen kadın cümlesi kurulabilirken siklenen kadın cümlesinin hiç kurulmaması çok tuhaf !

önerme bakımından ise asıl siklenmeyen adamın daha çok bağlanıp kudurduğu, silaha ve cinayete sarıldığı bir coğrafya burası.

bense her halükarda siklamen!
mızmızkedi mızmızkedi
kaçan kovalanır hissinden dolayı, yalnız bu erkekte daha çok işe yarar. erkekte kovalama duygusu olduğundan dolayı , kadın iplemeyince erkek nedense daha çok bağlanıyor. ben de nedenini yıllardır anlayamadım. ha kadın da kovalar, ama kadın fazla nazı çekmez, kendisine ilgi gösterecek başkasını bulur sonunda.
akrepburcudişisi akrepburcudişisi
bıktım şu taktiklerden de yahu. doğru düzgün aşkımızı da, sevgimizi de yaşayamıyoruz. farkında mısınız ne kadar zorlaştırıyoruz kendimize şu dünyayı? ya her türlü geberip gideceğiz sevin gitsin işte neden taktiklerle boğuşmak zorunda bırakılıyoruz? gerçekten yıldım.
1