simge fıstıkoğlu

1 /
küçük çocukların balonlarını patlatan cani herif küçük çocukların balonlarını patlatan cani herif
simon kuper'ın sanırım futbol hakkında yazılmış en güzel kitap* olan kitabı ünlü football against the enemy yani türkçe meali "futbol asla sadece futbol değildir" kitabı'nın adını sunduğu her programın sonuna gerekli gereksiz yapıştıran, futbol'u burcu esmersoy gibi sadece güzel olduğu için spor programı sunan bayanlara göre iyi bildiği belli olan, ama ne olursa olsun bayan olduğu için futbol bilgisi belli kalıplar içinde gibi görünen ve sürekli "bakın ben ne ka iyi biliyorum futbolu" der gibi konuşan, ayrıca profilden feci halde julianne moore'u anımsatan güzel gülüşe sahip habertürk spor spikeri.

simge burdan sana bir kez daha sesleniyorum,

lütfen her sunduğun programı kapatırken gerekli gereksiz "futbol asla sadece futbol değildir" deme, yapma bunu. bir kadın olduğunu belli etme her seferinde bize. iyi biliyorsun bu oyunu anladık ama bunları yaptıkça işte bir kadın olduğunu gözümüze sokmuş oluyorsun. aha bak yine dedin, sanada iyi pazarlar. futbol'un ruhuna gir, bizden biri gibi ol, takma bu kadar kalıplara. merak etme biz futbolun sadece futbol olmadığını polis'in copunu yerken öğrendik, öyle konuşarak iki kitap okuyarak değil. yeter, istirham ediyorum efendim..
küçük çocukların balonlarını patlatan cani herif küçük çocukların balonlarını patlatan cani herif
galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları için stada getirdiği aslan için "o aslan'ı stada getirdiysen kafese koymayacaksın, o aslan'ı kafesten çıkaracaksın" diyen** programdaki partneri diğer kadın'ın "e tamam salsalardı keşke de gazete manşetleri değişseydi biraz" demesi üzerine de "benim hayat felsefem gereği onu getiriyorsan salacaksın kardeşim" diyerek sabah sabah beni yarmış olan güzel insan.***

sana burdan en derin hislerimle saygılarımı sunuyorum simgecim, sen çok yaşa e mi*
bmw850csi bmw850csi
kendi adını taşıyan blog sitesi olan bu hatun spor spikeri olarak kanımca sırıtmaktadır. spor ilgi çekici giyim tarzı ile blog sitesinde hayranları tarafından birazda erotik yaklaşımlarla belli bir hayran kitlesine sahiptir. facebookta adına açılmış sayfanında kendisine ait olmadığı hayranları tarafından yapıldığıda ortadadır. fiziği ile dikkat çeken bu abla umarım başka mecralara zıplamaz. ama garip bir tarzı vardır bu kesindir.
füçır füçır
gördüğüm en güzel kadınlardan bir tanesi maaşallah.

allah sahibine bağışlasın dedikten sonra kendisi hakkında bir de bilgi vereyim; istanbul üniversitesi sosyoloji bölümü mezunuymuş.

bir tane de röportajı, caps de var yani foto demek istedim;

simge fıstıkoğlu kimdir? (habertürk spor spikeri) hayatı - resimleri simge fıstıkoğlu haber türk "futbol pazar" programının kadın spikeri simge fıstıkoğlu; beni futbola çeken şey rekabet. futbol zeka gerektiren bir s... genckolik
replay replay
sunduğu programlardan gülümsediği yerleri çıkarttığınızda normal bir insan evladı sanabileceğiniz kişi. ama o gülümseme yok mu, kesinlikle farklı bir evrenden geldiğini anlıyorsunuz.
1 /