şişman ama güzel kadınlara tavsiyeler

1 /
white rabbit white rabbit
sibel can cilvesini kullanın. zaten güzelsiniz bir de tam hatun gibi davranırsanız insanlar kiloyu takmazlar hatta kadın dediğin ele avuca gelir mantığıyla şişmanlığı hoş bile bulurlar.
theoutlaw theoutlaw
bazı erkekler onları görünce böyle baştan aşağı süzerek 'hmm zayıflatsak iyi birşey çıkar bundan aslında' diye geleceğe yatırım yapmayı planlayabiliyor. mesele de o bazılarına ulaşmak. şansınız var yine de üzülmeyin derim.
fesmekan fesmekan
kendinizle barışık olmayın. kendiyle barışık olma safsatası altında kilo almaya devam etmeyin. kilo verin. hem beğenilmek, güzel olmak vs. den de önemli olarak, sağlık sorunu var. şişman olmak hiç sağlıklı bi'şey değil.

diyetisyene falan gidin kilo verin. valla bak yazık bissürü hastalık var kilo arttıkça belirginleşen ağırlaşan, ortaya çıkan vs. vs.

-> ahaha 5 artı 5 eksi oy vardı, 4 artı 6 eksiye döndü. artı verenlerden biri kilo aldı ve onu müteakip taraf değiştirdi galiba *
restless restless
internetten şunla bunu karıştırıp için zayıflarsınız tavsiyelerine aldanmamalarını tavsiye ederim zira ellerindeki güzelliktende olmasınlar
1 /