skyler white için orospu diyen allahsız insan

avangard jazz avangard jazz
skyler white ı savunan (hele böyle savunan) insan orospudan da beterdir yalnız. (ki skyler white da orospunun ötesinde bir şahsiyetti zaten) burda anonim olarak yazın da, kişisel hayatınızda bu konuda fikrinizi belli etmeyin bence.

çevrenizdeki insanlar böyle bi garip bakabilir size, uzaklasirlar falan.

edit: asdfghjkl
yeşil gölge yeşil gölge
suç ve dram etiketlerinden bihaber dizi izleyen insandır. gram dizi zevki yoktur. walter'a skyler'dan daha iyi karılık yapacağını sanar. walter "i am the danger" dediğinde ıslanmıştır, net.
bu vesile ile ben buradan skyler white lincine dur diyeceğim ve lince uğrama riskini göze alarak gerçekleri ortaya çıkaracağım.

skyler white eşi walter kendisinden sır sakladığı ve gizli kapaklı işler çevirdiği için doğal olarak eşinin kendisini aldattığını düşünerek bir hata yapmış ve eşine ders vermek adına başkasıyla birlikte olmuştur. buna karşın walter white yüzlerce hata yapmış, onlarca can almış ve her şeyden önemlisi parayı ve uyuşturucu işini kalan kısa ömrüne rağmen ailesinin önüne koymuştur.

skyler white gerçeği öğrendiğinde eşinin karşısında durmuş, parası için değil eşini sevdiği için ve ailesi için walter'a katlanmıştır. walter'ı her zaman vazgeçirmeye çalışmıştır ancak walter, bir yerde bırakacağına ikna ederek kara para aklama işine eşini de ortak etmiştir. eşi walter'ın tüm kirli işlerini gizlemiş, yedi ceddini lüks ve şatafat içinde yaşatmaya yetecek parayı biriktirmesinde yardımcı olmuştur. işin sonundan walter elindekilere yetinmeyip aç gözlülüğü ve egosuna yenik düşüp felaketlerin bir biri ardına gelmesine sebep olmuştur.

walter'ın eniştesini ve jesse'yi kullanmasını, kendine değer verenlerin hayatlarında bıraktığı onarılamaz hasarları anlatmayacağım bile. çünkü diziyi suç ve dram çerçevesinde keyifle izledim ve senaryoya hayran oldum. ancak maalesef bazı walter'cı ılıklar yüzünden diziden soğudum ve ikinci kez izlemedim bile. tiksindirdiniz be!
3
pennsatucky pennsatucky
diziyi ilk izlediğimde ben de aynı tepkileri vermiştim kendisi için, orospunun en önde bayrak tutanıydı benim gözümde. yakın tarihte tekrar izlediğimde ise kadının yaşadıkları doğrultusunda en olağan tepkileri verdiğini düşündüm. hatta öyle ki bu kadın benim gözümde masumdur. neden? çünkü bu dizinin en ama en orospu çocuğu karakteri walter white'dır ve skyler ise sadece böyle bir herifin karısı, çocuklarının anasıdır. gençlik hezeyanı işte, bir şekilde walt insanın gözüne ailesi için her şeyi yapan bir adam olarak görünüyor. ama öyle değil. şeytan bile değil, şeytanın çocuğudur.
5