sol elle şeytanlar yemek yer

1 /
the red queen the red queen
şeytan melek değil mi? ne zamandan beri melekler yemek yiyor? ayrıca şeytan bir tane değil mi? neden çoğul?

ek: dininizi düzgün öğreniniz. ateistler olarak itikatınızı düzeltmekten bıktık.
8
mars da okuyan öğrenci mars da okuyan öğrenci
her işte sol elini kullanan, doğuştan solak bir düşünen insan hayvanı olarak önce şeytan olduğumu öğrendim, sonra da şeytanın da melek olduğunu anımsayıp sebepsizce mutlu oldum. sosyal mecralarda angel91 nicki ile takılabilirim.
elfimben elfimben
sen istedigin gibi kadin oynat pavyona cevir ortaligi..sol elle yemek yiyen seytan olsun..adnancim torbacinin numarasini alabilir miyim.
curufin curufin
elalem uzay çağına geçmiş uçuk kaçık roketler teknolojiler üretiyor, bu ameleler de böyle yarak kürek konuşarak para yiyor. ne güzel memleket valla. dolarları sol elle mi sağ elle mi yiyorsunuz muhterem hocalar?
selamin aleykiii selamin aleykiii
sol elle otuzbirciler derneğinden bir açıklama bekleniyor. biz şimdi sağ elle yemek yememize rağmen şeytanla aynı günah pointemi sahibiz??

şeytanın yaptığı şeyleri tekte basına açıklama yaparak izah etsinlerde biz de ona göre günaha girmeyek... diyanet şu paraları daha hayırlı şeylere harca, sürekli kafalar alem açıklamalar yapıyorsun.
vliegende nederlander vliegende nederlander
bu aptallığı duyunca, aklıma takılan bazı sorular oldu elbette.

*menülerinde ne var? sulu yemek mi? ızgara mı?
*bıçağı sağ elleriyle mi kullanıyorlar?
* "insanlar sağ eliyle yemek yiyorlar. yeme!" diye birbirlerini uyarıyorlar mı?
* hamburger, döner, tükürük köftesi, kokoreç gibi şeyleri iki elle yemeleri sorun mu?

bunları da cevaplamaları şart. menü kısmı çok mühim.
enverhoca enverhoca
istediğim zaman şeytan oluyorum istediğimde de ben.
bu adamlara yemek yiyip işkembelerini şişirebilsinler diye benim kazandığım paradan vergi alıyorlar. buradan gitmek şarttı, şart üzeri 10000000 oldu.
biorap biorap
bütçeden 6.5 milyar tl ayrılan kurumun başındaki adamın buyruğu.
ne güzel memleket lan. devlet bu ve benzeri vaazlar verebilsin diye adamlara bütçeden aslan payını veriyor galiba. neyse bu başka bir konu dağıtmayalım.
bu tür vaazların temelinde amerika'nın taa soğuk savaştan kalma sol, komünizm düşmanlığı yattığını biliyoruz da bu kadar uçmayın. gün gelir aklı başında bir vatandaş "e hocam madem öyle allah bizi neden sadece sağ kollu yaratmamış?" diye sorar apışıp kalırsınız.
1 /