sözlüğü faşistler bastı

hell guardian hell guardian
arada bir varolduğu söylense de, ben onca adamı tanıyor olmama rağmen yine de göremediğim eylemdir. herkes çok keskin gözlere mi sahip anlamadım bir türlü.

faşist nerde ki bir de basacaklar..

ama tabii kavramların bir çoğu görecelik kavramına yem olup bazı insanlarca sanki ph çizelgesinde "bu bize göre daha bazik, yani faşist bu!!" yaftası yapıştırılan bir şey bu.

insanların kafasını nasıl okuyor birileri anlamıyorum, bu ne yetenek, sorsam anlatırlar mı acaba, ne tespitler yapıyor insanlar şaşıyorum ha.. (gülüyorum..)

aynı olayı her kutup yapıyor.
"lan oğlum bu herif bize göre asidik, hak hürriyet falan diyor, allasız gomonist la bu!!"

(bkz: kamplaşma)
(bkz: aşağılık kompleksi)
ofansif sol bek ofansif sol bek
gerçekten ortada enteresan ve bir o kadar da mide bulandıran bir durum var. tsk, sınırın diğer tarafında öso ile birlikte bir operasyon yapıyor ve bu operasyona karşı çıkanlar burada terörist diye ithamlara maruz kalıyor, hedef gösteriliyor. öso kim peki? bünyesinde envai çeşit mezhepçi, kelle avcısı, psikopat barındıran cihadist bir oluşum. yani bunlara göre bir insan barış isteyince terörist oluyor, ama sadece başka bir mezhepe mensup diye suçsuz insanları katledince terörist olmuyor. yani biz teröristiz, öso değil. lan hakikaten yettiniz be!
theextremist theextremist
ortada mezhep çatışması var diyerekten duyar kasanlara bakmamak gerek. ortada bir terör operasyonu ve temizliği var. türkiye meşru müdafaa hakkını kullanıyor ve bunların dayandığı yasalar da bellidir. duruma göre ösoyla çalışır ya da amacına yönelik ortaklık sağlayacak başka bir örgütle, abd teröristlere destek çıkınca bebek katili ypg birden özgürlük savaşçılarılarına evriliveriyor nedense? türkiye öso'ya destek verince ışidci, mezhepçi, cihatçı oluyor.

(bkz: yav he he)
batakbizimleolsun batakbizimleolsun
faşist kelimesinin anlamını bilmeyen bir ülke siyaseti içinde umursamadığım bir başlık. haaa, sözlüğü sığırlar bastı desek bu kabul edilebilir. asıl iş faşist kelimesini dilden düşürmemekte değil ahali. (hoş ya bilseydik keşke zamanında kime dendiğini ve anlamını.) bu tipleri ne bileyim oduna davara yollasak belki topluma kazandırabiliriz.
brazzersdaki badem bıyıklı adam brazzersdaki badem bıyıklı adam
şunun sorulmasında bir sıkıntı görmüyorum "askerin afrinde ne işi var" evet bende aynı şeyi soruyorum çünkü en başında şam da namaz kılmak ıslak rüyasını görmeyen bir iktidar olsaydı şu an afrine girmek zorunda kalmayacaktık.

pkk ile hdp yi hep ayırdım hdp meclise girdiği an itibari ile pkk nın işi biter gözü ile bakardım lakin pkk o bölgedeki uyuşturucu rantını (senelik 790 milyon avro idi yanılmıyorsam) bırakmak istemedi zaten hdp yede rahat vermedi ki uzlaşsın sonrasında selahattin demirtaş' ın karizması apo yu geçip bir de rte ye seçim kaybettirince olanlar ortada.

açık konuşayım en iyi terörist ölü teröristtir bu kadar netim bu terör tanımının için öso da işidde pkk da ypg de dahil.

ypg denilen yavşaklar sürüsü amerikan silahları ve uyuşturucu kaçakçılığı ile sosyalizmcilik oynayan terör örgütünden başka bir bok değil bu açıdan operasyon yapılmasını da olumlu buluyorum ha en başında mevcut iktidar ıslak rüyalar görmeseydi şu an ne öso ile uğraşıyor olurduk ne de işid türkiye de bomba patlatırdı sınırlarımızı korur ırak ve suriye sınırının 60 km içerisine kadar girip çıkabilirdik (evet iki ülke ile de böyle bir anlaşma var) ve gayette mutlu mesut yaşayabilirdik. o treni kaçırdık.

şahsen ben sınırımda uyuşturucu parası ile kurulmuş bir küçük kolombiya adayı istemiyorum. bu kadar basit. ha pkk nın uyuşturucu ile ne alakası var diyeceksiniz abd afganistanı işgal ettikten sonra bölge nin en büyük uyuşturucu kaçakçılarını ve afyon tarlalarını araştırın neresi çıkacak bir düşünün.

en iyi terörist ölü teröristtir, en iyi cihatcı da soyu kurutulmuş. böyle bakıyorum olaya.
miho miho
pkk terör örgütü 30 yılı aşkın süredir sürekli vuruluyor. kalın kafalarınız hala terör örgütlerinin ve yahut etnik kesimlerin insan öldürmekle bitmeyeceğini almadı mı acaba? eğer bitecek olsalar günümüzde ne yahudi kalırdı ne cezayirli.

yani sonuç olarak kürtlere sövüp saymak, "orayı dümdüz edelim" gibi gerçek dışı temennilerde bulunmak yerine "acaba bu olay başka türlü nasıl çözülebilir?" diye sormak daha akılcı bir yaklaşım olur. işte tam olarak bu akıldan yoksun insanların fazlalığı da sözlüğü faşistlerin bastığı intibasını haklı kılar.

sürekli insanlar ölüyor. teröristler de ölüyor, askerler de ölüyor. e sonuç? yok. ha derseniz ki sırf ben vatanseverlik kisvesi altında vicdan mastürbasyonu yapayım diye aileler evlatsız kalsın, o da sizin bileceğiniz iş.