sözlüğü faşistler bastı

1 /
hell guardian hell guardian
arada bir varolduğu söylense de, ben onca adamı tanıyor olmama rağmen yine de göremediğim eylemdir. herkes çok keskin gözlere mi sahip anlamadım bir türlü.

faşist nerde ki bir de basacaklar..

ama tabii kavramların bir çoğu görecelik kavramına yem olup bazı insanlarca sanki ph çizelgesinde "bu bize göre daha bazik, yani faşist bu!!" yaftası yapıştırılan bir şey bu.

insanların kafasını nasıl okuyor birileri anlamıyorum, bu ne yetenek, sorsam anlatırlar mı acaba, ne tespitler yapıyor insanlar şaşıyorum ha.. (gülüyorum..)

aynı olayı her kutup yapıyor.
"lan oğlum bu herif bize göre asidik, hak hürriyet falan diyor, allasız gomonist la bu!!"

(bkz: kamplaşma)
(bkz: aşağılık kompleksi)
dolphin1313 dolphin1313
ne yapak la hewal ortalığı vatan haini teröristlere bırakalım.
sizin gibi dağda eşşek siken çöl mayunu itlerin , mehmetciğimizin morelini bozmasına izin mi verseydik.
hadi ordan . çok üzüldüysen afrine gidebilirsin.
ofansif sol bek ofansif sol bek
gerçekten ortada enteresan ve bir o kadar da mide bulandıran bir durum var. tsk, sınırın diğer tarafında öso ile birlikte bir operasyon yapıyor ve bu operasyona karşı çıkanlar burada terörist diye ithamlara maruz kalıyor, hedef gösteriliyor. öso kim peki? bünyesinde envai çeşit mezhepçi, kelle avcısı, psikopat barındıran cihadist bir oluşum. yani bunlara göre bir insan barış isteyince terörist oluyor, ama sadece başka bir mezhepe mensup diye suçsuz insanları katledince terörist olmuyor. yani biz teröristiz, öso değil. lan hakikaten yettiniz be!
theextremist theextremist
ortada mezhep çatışması var diyerekten duyar kasanlara bakmamak gerek. ortada bir terör operasyonu ve temizliği var. türkiye meşru müdafaa hakkını kullanıyor ve bunların dayandığı yasalar da bellidir. duruma göre ösoyla çalışır ya da amacına yönelik ortaklık sağlayacak başka bir örgütle, abd teröristlere destek çıkınca bebek katili ypg birden özgürlük savaşçılarılarına evriliveriyor nedense? türkiye öso'ya destek verince ışidci, mezhepçi, cihatçı oluyor.

(bkz: yav he he)
sosyalismet sosyalismet
nereden afrin'e bağladılar anlamış değilim. partileri fiilen akp'ye biat edip kepeği indirilenler, sosyal medyada, işte, kahvede, caddede sokakta güçlerini sınıyorlar. sahi mi, gerçekten tükendik mi? diye.
akp'li osmancıklara sözüm yok. onlar zaten cumhuriyette yaşamıyorlar. faşizmin ne olduğunu doktrinini anlamak için kafa yormazlar.
sadece tut deyince tutarlar.
sakın afrin'e bağlamayın. bu ülkeyi en az sizler kadar değil, bir tek insanının dahi saçının teline zarar vermeyecek kadar seviyoruz. çocuklarımız dahil tüm akrabakarımızın erkek fertleri askerliklerini yaptılar. vergilerimizi kuruşu kuruşuna verdik.
20 yaşındaki çocukların sağ salim dönmelerini diliyoruz.
biz ülkemizi ve dünyayı seviyoruz, insanları ve tüm canlıları da.
sözlüğü faşistler basmış. her satırlarında iğrenç küfürler bulunan girileriyle sözlüğün seviyesini diplerde çekmişler.
batakbizimleolsun batakbizimleolsun
faşist kelimesinin anlamını bilmeyen bir ülke siyaseti içinde umursamadığım bir başlık. haaa, sözlüğü sığırlar bastı desek bu kabul edilebilir. asıl iş faşist kelimesini dilden düşürmemekte değil ahali. (hoş ya bilseydik keşke zamanında kime dendiğini ve anlamını.) bu tipleri ne bileyim oduna davara yollasak belki topluma kazandırabiliriz.
1 /