sözlük kızları

1 /
birfincancay birfincancay
olm ben de çok istiyorum lan.. bak sabahın bilmem kaçı olmuş bu saatte yalan söyleyecek artizlik taslıcak halim yok.

ben de istiyorum böyle bloğum falan olsun. işte romantik rumuntuk yazılarım olsun o blogta. blogta mı demek lazım blogda mı demek lazım onu da bilmiyorum.

ben de istiyorum şekerli, baharatlı, meyveli her kokuyu bileyim. kelvin klien ıdır, christian dior udur, bridgette bardot udur hepsine aşina olayım. güzel ve uyumlu makyaj yapabileyim.

ben de istiyorum böyle vizyonda ne var ne yok bileyim. hafta aşırı oyunlara konserlere gideyim. ugg görmekten gına gelmiş olsun, hardal sarısı pantolonlu adamlar rutinim olsun, astoria sı, cevahir i, metrocity si ikinci adresim olsun. bershka dan baygınlık gelsin.. ben de istiyorum.

basit bir ilişkimi, kafamda asrın aşkına çevirebilecek kapasitem ve hayal gücüm olsun istiyorum.
format atamadığımda, crack yapamadığımda, arabamın lastiği patladığında "yaa bi yardımcı olabilir misiniz" diye dudağımı bükmemin akabinde bana hunharca yardım etmek isteyen adamlar etrafımda olsun istiyorum.

ben de istiyorum somonlu salata yemek. bi yandan inci sözlük te hesap alıp feminizme yeni bir anlayış getirmek. twitter sayfamdan yapacağım iki retweet le ben de vatansever, bilinçli, duyarlı, siyaset uzmanı, çağdaş kadın imajı çizmek istiyorum.

hakkaten, sorunlu kompleksli mutsuz bir insanım. ihtiyacım var tüm bu ritüele.
ben de istiyorum abi. yazık bana da.
faten faten
espri komiklik şakalar yazarsın.. sadece geyiğe vuruyor, baydı ama, snn be slk.. derler.

salt bilgi yazarsın.. tematik giriyor, sıkıcısın, snn be slk.. derler..

film tiyatro müzik falan yazarsın.. entel gözükmeye çalışıyor, snn be slk.. derler..

yaşanmış bi'şeyler yazarsın.. hayat hikayesini anlatıyor.. snn be slk.. derler..

duygusal bi'şeyler yazarsın.. adam aşık beyler, snn be slk.. derler..

yazmazsın.. msglsn snrm bn ytyrm sna ii eglnclr.. derler.
sana sevgilim demeyi isterdim sana sevgilim demeyi isterdim
bazıları gerçekten tuhaf olan kızlardır. biri mesaj atınca sanki onunla evlenmek istiyormuşçasına hareket eder. normal bir sohbet kuramazsınız bunlarla. aranıyordur çünkü.

erkekle konuşurken alttan alta asılır adama ama o konuştuğu kişinin hemcinsi olduğunu öğrenince konuşma birden kesilir. ve sonraki zamanlarda da umursamaz o kişiyi. kızların erkeklere yavşama şeklini de görmüş bulunmaktayız sayın seyirciler.
procrastination procrastination
sözlük erkeklerinin sapıkça mesajları ile uğraşmak zorunda kalan kızlardır. bu sefer de biri ' senin kim olduğunu biliyorum' ile tanışma yolunu seçti, haydı akıl fikir!
tut kelin perceminden tut kelin perceminden
çoğunun avatarında elinde sigara tutan hatun resmi var. geçende de yazmıştım, sigara bu tür kadınlarda siki temsil ediyor, bir türlü bırakamıyorum, anlamına geliyor. halbuki böyle bir şey yok lan. bildiğin halis muhlis ağır kezban bunlar. ağır kezbanlığın yarattığı sürekli bir depresif durum söz konusu bunlarda. çoğu, liseden kalma çakma ergen zortlatmalarının kendilerini çekici kıldığını sanan hasibelerden oluşuyor amk. mide bulandırıcı bir durum aslında.

aslında sorun sözlük hasibelerden çok bunların götünü tavana vurduran abaza liselilerde. geçen gene yazmıştık, çoğu sırf şirin gözükmek için "üzerinden ordu geçse benim için taze söğüt dalısın" havalarına yatan pezevenk ruhlu kişiliksiz apış arası kokan yarak kafalı abazalar. kadın dediğin ilgi hastası bir mahluk. kendine güveni ile milletin ona gösterdiği ilgi arasında doğru orantı var. göt tavan yapınca tutulamıyorlar artık.

sonuç olarak mide bulandırıyor büyük çoğunluğu ama sebebi gene erkekler.
qatal qatal
dışarıda eciş bücüş adamlarla takılıp, sözlüğe gelince hiç görmediği sözlük erkekleri hakkında atıp tutan zihniyete sahip bir güruh. geçende tunalı'da gördüm bir tanesini, koluna artık ork mudur, uruk hai midir hangi cenabet varlıksa onu takmış yürüyordu. hayır, hatunda bir de öyle bir çalım var ki yanındaki adam legolas'mış gibi davranıyor. kendisi de arwen tabiki, bastı bacak seni.
raul meireles raul meireles
o kadar güzellermiş ki, evden hiç çıkmaz, hatta ev de yetmez cam fanusta korunması gereken kızlarmış.

pehpehpeh oturduğunuz yer götünüze yapıştı lan, o kıçın şekli bile bozulmuştur bir yerden sonra. sonra da yok ben güzelim yok eşeğin ziki. asfasfasfas
1 /