sözlük yazarlarının bugün farkettikleri

coagulation coagulation
bahar gelmiş istanbula. martılar, insanlar, kediler, köpekler hepsi mutluydu, cıvıl cıvıldı bugün. o karanlık, kasvetli ve yağmurlu günlerde yorulan bedenlerimiz tekrar canlanmış gibiydi.
damdan akan damdan akan
güzel baba olan adamlara hayranım. onları uzaktan gülümseyerek izliyorum. hayatın tatlı da olabileceğine dair inancı kaybetmemek için bir çocuk parkının kenarında 15 dk oturmak yeterli.

tabii eğer başkalarının mutlulukları ile de iyi olabilen bir insansanız...
kaf78 kaf78
fidayda ya da hüdayda diye bir şarkı var ya, şarkıda geçen "bizde adet böyledir, güzeli oynatırlar, çirkini söyletirler" sözününü ben hep "güzelleri oynamaya kaldırırlar, çirkin masada oturup söylenip durur" olarak yorumlamıştım.

bugün öğrendim ki, öyle değilmiş ya la... gayet nazik şekilde sanatçı oynayanlara güzel, kendine çirkin diyormuş..

bayaa salak hissediyorum şu an kendimi. biriniz diyin ki, yalnız değilsin.. :(


mevsimbaharı mevsimbaharı
topuklu ayakkabı giymek ne zormuş, daha dün orta seviyede topuklu bir ayakkabı aldım bugün de giydim ama çok zor okula gidebildim. fakat durmak yok zor olsada giymeye devam edip alışmalıyım.
arveles25mg arveles25mg
bugün doğum günüm yılda bir kez olduğu için ve dünyaya gözlerimizi açtığımız için yaşamayı hakkettiğimiz düşünüldüğü için bana göre en özel günlerden biri. insanlar ne kadar takmıyo gözükseler de içten içe bi mesajla bile olsa kutlanmayı beklerler. normal de çok standart abartıyı asla sevmeyen biri olan ben yılda sadece bir gün olan bu özel gün de piremsesler gibi hissedilmeyi beklemesem de özel olduğumu hissetmeği beklerim lakin bu yaşıma kadar bugün de dahil olmak üzere ne kadar yalnız ne kadar sevilmeyen bir insan olduğumu gördüm. duygular bir miktar şelale.