sözlük yazarlarının çözemediği sorular

prunus serrulata prunus serrulata
ielts listening sorularıdır. ha bu writing ve speaking'te harikalar yarattığımı gösterir mi ? tabiki hayır ! bünyem kaldıramadı, listeningte çıktım sınavdan yok ben yapamayacağım diye. demek ki neymiş yabancı dil benimle yapamadan mezara kadar gelecekmiş.
sonuç olarak, insana kendini kötü hissettiren sorulardır, hele ki yok artık yapamayacağım dediğiniz berbat kağıdınız her şeye rağmen incelenmişse.
justwatch324 justwatch324
bazen oturur düşünürüm. dünyada neden bu kadar adaletsiz ortamın olduğunu. ama bir sonuca varamam. yaratıcının neden buna izin verdiğine dair kendime hiç bir mantıklı açıklama yapamam.
harun abla harun abla
genelde tarihten çıkıyor. dervişin fikri hesabı kpss ye hazırlandığım için o geldi aklıma hemen. ben ösym nin gerzek mantığını çözdüm diyen varsa sevabına bi bakıversin üjbej sorum olacak.
rüzgar rüzgar
cevaplarını sadece burada alabileceğim sorulardır. ben aşağıya sıralayayım sayın yönetim de beni duyup cevaplasın, ya da bilen birileri var ise cevaplayabilir tabi ki .

gelelim sorularıma :
1) çaylaklık bitti mi ? eskiden yazar olsan bile çok yanlışın var ise hoopp geri dönüyordun çaylaklığa çeki düzen veriyordun kendine
2) atık sözlükte emoji kullanımı serbest mi ?girilerin içerisinde gülen suratlar , kalpler falan görüyorum aman tanrım diyorum, bu normal mi ?
3) yine eskiden tanımsız yazı olamazdı illaki başlığı tanımlaman gerekiyordu şu an maşallah millet teklime açıklama yapmadan sadece yorum yapıyor. tanım zorunluluğu bitti mi ?
4) chat odaları nerede ? niye kapattınız ?
5) zirveler bitti mi ? neredeyse ülkenin her yerinde zirve yapılır yeri gelir eğlenilir yeri gelir gündemler tartışılırdı ama en güzeli bir sürü insan tanınırdır.
6) girilerin sergilendiği müze bölümü vardı , çok güzel yazılan ve ya çok saçma , komik olan giriler orada sergilenirdi , şu sözlüğün en güzel bölümlerinden biriydi ona ne yaptınız ?
7) kimse bir şey yazmıyor mu artık , nasıl oluyorda tek bir beğeni alan giri güzelinden getirde karşımıza çıkabiliyor ? neye göre seçiliyor bunlar ? beğenisi yüksek olanların çıkması gerekmez mi ? eşik bu kadar mı düştü ?
8 ) ben yaşlandım mı ? neden her şeyden şikayet ediyorum , eski halini özlemek suç mu ?

haydi şimdi bu sorularıma cevap verin lütfeeenn
6