sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

285 /
loss loss
bir günaydın kadar özgür olabilmeli ınsan. ve bir çay kadar samimi . belki biraz da esaret. dumanın atesindeki esaret gibi. susmak asalet değil esarettir.
eflakinyas eflakinyas
daha demin twitter da dolaşırken kızın birinin profiline denk geldim.
insan sevmiyorum gibi saçma sapan bir şey yazmış. yemin ediyorum böyle mal insanlarla yaşadığım için utanıyorum.
akşam yatmak bilmez sabah kalkmak bilmez akşam yatmak bilmez sabah kalkmak bilmez
yav bir şey demeyeyim diyorum da, esnaf müşterisini bekletmez arkadaş ya bek let mezz. ben sabırlı adamım ben bile zor dayanıyorum artık bu duruma. bu ne olm, nasıl bir tipsiniz lan siz hepiniz mi aynısınız? ooo gardaşşş köyde misin ehu ehu, yavv sorma yaavvv gardaşşş ehu ehu ehuu diye 10 dakika konuşuyor. lan al sessize 1 dakika sonra ara. acil bir şeyse bekleriz de 1 dklık işim var 10 dakika senin zevkini bekliyoruz. gömeceğim kafasını camekana birisinin yeter lan.
captainonur captainonur
hayatımın en güzel b*ktanlıktaki zamanlarını yaşıyorum son 15 gündür. öyle çok uzun sanılmasın yani. 15 günün sonunda bir b*ktan olay da bu gün başıma geldi.

gidip iki bira içip biraz rahatlamak isterken geldiğim barda elektrikler kesildi.şu an telefondan "turn the page" dinlerken mum ışığında bira & jager yapıyorum.

diyeceğim o ki " ne derdin var benimle dünya müsvettesi?" söyle de açıkça bari ona göre hareket edelim. 1 dakika huzur vermiyorsun da madem sebebini bilelim...

saygılar.
leonardo da dinci leonardo da dinci
şıp şıp terledim, duş aldım yine şıp şıp terliyorum. çok terliyorum bu gece. terli terli terli şu terli turna, sanma ki yaralı uçmaz bir daha...

terliyorum...
antikavazo antikavazo
boku yediniz. tüm nefret dolmuş, bugüne kadar bir çok şeyi yutmuş halimle geri döndüm, her fırsatını bulduğum yerde söverek bu aradaki suskun dönemimi telafi edeceğim, çünkü burası benim yıllardır kullandığım meditasyon yerim. mesela şu an bunları yazarken eski sevgilimin bana aşık olduğunu söylemeden 20 gün önce başka bir insana aşık olduğunu yazdığı mesajı görüşüm geldi. bu yüzden 2 hafta sonra başka sevgilisi olursa şaşırmam, yine mağdurum yeter ulan, hep ben mi acı çekeceğim?
4
285 /