sözlükte nasıl seviştiğini anlatan kadın yazar

1 /
kuyruksuztilki kuyruksuztilki
sözlüğe renk getiren kadındır. ben bıktım valla erkeklerin skor günlüklerinden. değişik bir şey dinlemek istiyorum. her okuduğum kitapta aynı erkek hezeyanları, aynı cümleler. yok her kadının saçında başka bir denizin kokusu, yok ıslak limanlarına kaymaları, yok bugün taksimde nasıl kız düşürdüm. sırayla eğitim seviyesine doğru aşağı indim gidiyoruz, biri panait ıstrati, bilmeyenler için söyleyeyim ünlü bir yazar, diğeri teoman, 20 yıldır ergenliği ıssızlığı bitmedi, diğeri bağcılardan hayri, bir tane rusla sevişti on senedir onu anlatıyor.

ay ne olur biraz da kızlar anlatsın her erkeğin göğüs kullarında neler hissettiğini. erkeklerinki baydı artık. roman okuyamaz oldum. acık kalemim kuvvetli olsa ben anlatıcam.
5
mortissaa mortissaa
bana açılmış olan başlık. onure ettiniz ne diyeyim? sevişirken ışığı kapatıyor olduğum bilgisi neden başlık açılacak kadar değer gördü bilemiyorum. kadınların da seviştiğini yeni mi öğrendiniz acaba beni gömen beyefendiler? ya da sevişen tek kadın ben miyim? ya da sevişirken ışığı kapatan kadın başlığını yadırgamadınız da ben başlığa giri ekleyince mi rahatsız oldunuz? ilk yazdığım başlıkla bu başlığa bakınca toplumun minyatür bi halini görüyorum resmen. üzücü
loss loss
siz hala sevişiyor musunuz, hem de sabah sabah ? yıl olmuş 2018 hala sevişenler var.

hem sevişmek dediğinin yemek yemek ya da tuvalete gitmek gibi sıradan bir fizyolojik ihtiyaçtan hariç nesi var, elbette duygusu. (aşkla yemek yiyenler de var ama yok değil ) hem bunu anlatmanın ne gibi bir sakıncası var, hani bence yok. isteyen ağzında salya okur, isteyen g.tünde balya. (bu kafiye olsun diyeydi.) isteyen de güler geçer, ya da dertlenir ahh ah der duble duble içer. görmezden de gelinebilir. ama tüm bunların varlığı kimin ne yazacağını seçmesi konusunda belirleyici olmamalı. çünkü yazmak özgürlüktür.hatta hatta yazmak en büyük özgürlüktür.
ünsüzdüşünür ünsüzdüşünür
hangi dangoz bu kadını kötülemiş bilmiyorum ama bence diğer sözlük kadınları, bu kadın yazarımıza destek olmak için nasıl seviştiklerini anlatsınlar. hatta anlatmakla kalmayıp görsel içeriklerle anlatımı zenginleştirsinlesfaşskdfasdf
1 /