yazarları bugün mutsuz eden şeyler

serbest gezen tavuk serbest gezen tavuk
dün 14 şubattı.
istediğim olmadı.
beklenen gelmedi vs vs .
mutsuzum ben depresyondayım deyip dönüyordum.
eldiven niye yok ilaç hazırlamam ben böyle diye ortamı geriyordum vs.
sonra benim eldivensiz hazırlamaya korktuğum ilacı kullanan benle yaşıt olan kızla tanıştım . okul okumuyorum benim işler biraz karışık dedi.
noldu ?
annem öldü ablam evlendi kardeşime ben bakıyorum.
saçları kısacık kestirmiş, dökülüyor bari elimde kalan güzel görünsün istedim dedi.
ya ben mutsuzluğumdan utandım o an.
hayatın yükünü omzuna almış o kız gülümserken ben bütün gün somurttuğum için utandım.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

cafune cafune
2 gündür garip ve de radikal değişiklikler oldu hayatımda. önce çalışma saatim düşürüldü, sonra maaşıma beklediğimden daha fazla zam yapıldı. şua iznim 1 ay olarak belirlendi, üstüne de yaptığım mesailerin 1.5 katını alacağım konusunda bir mail geldi. ya ölümüm yaklaştı, ya patronlar insafa geldi. sevineceğim ama kursağımda kalırsa diye çok korkuyorum. allah'ım kursağımda kalmasındansa, ölümümün yaklaşmasını yeğlerim.
2

hiçbir zaman bir kadının sevdiği adam olamamak

benbircenin benbircenin
arkadaşlar allah aşkına.

zehir gibi insanlarsınız. mizah kültür sanat sepet ne ararsan sizde var. kim niye sevmesin ulan. biraz kendinize güvenin ya 7 milyar insan var dostlar yapmayın böyle. sizi sevmeyen böyle eziklendiğiniz için sevmiyordur. insanın enerjisini emmeyin aq yerinde. az pozitif olun. ha ne yaptıysan olmadı sevmedi kimse seni diyelim. cehenneme kadar yolları var nedir yani. hadi ordan. siktirsin gitsinler.
ben severim seni. kadın değilim ama pür sevgi vereyim sana gel tertemiz saf birader sevgisi.

yapmayın böyle lütfen.
3

e devlet alt üst soy bilgisi sorgulama

electronicp electronicp
2 saatte 110 000 request demek saniyede 15 request ediyor. bunu karşılamakta hiçbir sorun yok. oluşturdukları yazılımı optimize etmeden bir can havliyle kullanıma açmaları süper. bugün kıçıkırık bir oyun dahi sunucularına bu kadar requesti göbeğini kaşıya kaşıya karşılayabiliyor.

artı, nasıl bir yazılım oluşturuyorsun ki ona yapılan bütün istekler, senin diğer bütün hizmetlerini de etkiliyor? ufak bir modülün problem yaşarsa bütün sistemin çöküyor. allahtan daha uzaya insan falan gönderemiyoruz da can kayıplarıyla sonuçlanan işler gerçekleşmiyor yazılım alanında. bu kadar para bayıldığımız bir sistemi bu denli başarısız bir şekilde idame ettiren ve bu başarısızlıktan sorumlu olan bütün insanların... neyse.

pedofili hastalık değil suçtur

ela gozlerimdeki renkli hikayeler ela gozlerimdeki renkli hikayeler
çocuk susar sen susma!

bu ülkenin vicdanlı bir vatandaşı isen, bir çocuğun sesi olmaya mecbursun!

çocukların korunması ile ilgili gerekli ağırlaştırılmış kanun talepleri için herkes e-devletten şikayet ve bilgi edinme kısmından cumhurbaşkanlığına bu konu ile ilgili şikayette bulunsun lütfen!

çocuk susar sen susma.

öz babası tarafından tecavüz edilen 4.5 yaşındaki bebek.

3 yaşında tecavüze uğrayan bebek.

kanseri yenen ama üvey babası tarafından önce tecavüz edilip sonra öldürülen o genç kız ve daha niceleri.

ülkemizde her saat başı 4 çocuk cinsel istismara uğruyor ve bunu yapanlar cezasız kalıyor, akli dengesi yok vs açıklamalarla, ama bu kabul edilebilir bir şey değil. lütfen duyarsız kalmayın, soy ağacı için hepimiz saatlerce uğraştık, bu suça seyirci kalmayın lütfen.

edit:imla
edit: bebek ölmemiş.

erkeklerin seks için aşık taklidi yapması

kehkeşan kehkeşan
çiftleşebilmek için derisinin rengini değiştirip dişi taklidi yapan erkek mürekkep balığı ve dişi örümcek kendisini yemesin diye çiftleşme anına kadar ölü taklidi yapan erkek örümcek var bu dünyada. bizim cinsin erkeği aşık taklidi yapmış çok mu? her şey türümüzün devamı için. hiç mi belgesel izlemediniz alemde ne filmler dönüyo peheeey..
7