instela erkeği

mei kusakabe mei kusakabe
bir "şiyiri" hak eden beylerdir.

mesaj atar meşk eder
yorumlarda arz eder
giri girer mest eder
şu instela beyleri

göbüşlüsü kaslısı
maraşlısı karslısı
ergenusu yaşlısı
şu instela beyleri

entelisu lümpeni
sixpack'lisi tembeli
bahçemizin gülleri
şu instela beyleri


aşık mei'im size bakar sevinir
sevinirken kalbi yanar gövünür
dom dom kurşun böğrümüze salınır
atar m'ola bir kenara kul bizi
1

instelanın sapıklarla dolu olması

seniburdakimseduyamazbebek seniburdakimseduyamazbebek
bir gün bi tane yazar bi kadının üzerine boşaldığı fotoğrafını atmıştı. hiç bir diyaloğumuz yokken, tek kelime etmemişken üstelik. diğer yazarlar da sapıktır deyip hesabı kapatıp gitmedim. genelleme yapmak çok yanlış. efendi yaklaşıp sohbet ettiğim buluşup yiyip içtiğim çok insan oldu bu sözlükte. ucunu yatağa taşımak isteyip taşıyamayınca sinirlenen, laf sokan çirkinleşen de oldu ama bu onların problemi. görüşmedim hepsi bu. ama bir tarafta da evli, nişanlı, ya da sevgilisi olduğu halde karı kız düşüreyim diye çabalayan o kadar tipitip var ki asıl ifşa bunlara serbest olmalı. tek tek yazılmalı ifşa edilmeli bu tipler. adamın canı seks istiyor ve bunu yansıtıyor diye kızamazsın. engelle gitsin neticede. ama seni salak yerine koyup kandırmaya çalışan bu tipleri herkes bilmeli. özellikle kadın yazarlar bana mesaj atarsa tam listeyi bildireceğim. amme hizmeti neticede sjsjsjsjs

instela yazarlarının itirafları

müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
2016 yılında babaannemin vefatı ile beraber sedefe yakalandım ardından glüten hassasiyeti de bonusu olarak geldi. 3 yıl boyunca sadece bu ikisi için gittiğim doktorun harcadığım paranın haddi hesabı yok. beşikten mezara ve çağımızın dermansız dertlerinden biri maalesef. lezyonlarım genelde dirseklerimde, bileklerimde seyrediyor çok şükür ama dönem dönem azdıkça ağrılar ve sızılar başlıyor vs. bunlar olmasın diye de sürekli kontrol edilmekten yıldım. glüten derdine zaten bir şey yiyip içtiğim yok bildiğiniz manada otla çöple yaşıyorum neredeyse, kilo alımı olumsuz bir faktör olduğu için sürekli hareket halindeyim. beslenme olarak kilo almasam bile zaman zaman verilen ilaçlar ödem oluşturabiliyor ve bu sefer daha da çok hareket ve her halükarda günde 3 lt su içiyorum.

insanlar bilhassa kadınlar yeni girdiğim bir ortamda beni süzdükten sonra ya dirseklerime bakıyorlar ya da ayak bileklerimdeki kızamık gibi küçük lezyonlara. ben de onlara bakıyorum sonra soruyorlar ısrarla ve glüten diyorum aslında yalan söylemiyorum ama eksik söylüyorum çünkü sedef dediğim zaman onlara mutluluk ya da bana yöneltilen acıma duygusuna maruz kalmak istemiyorum. erkekler hiç böyle şeyler sormuyor ama ya dikkatli incelemiyorlar ya da düşünceli davranıyorlar. yine de ciddi vakaları gördüğüm zaman halime şükrediyorum ama kabul edebilmiş değilim halen çünkü tıbba inanmıyorum artık bu konuda. ne yaz ne kış ne mevsim döngüsü hiçbiri değil bunun bir saati var kendi içinde tamam oldu mu çıkıp geliyor.
birçok yakın arkadaşım bile bilmiyor, sebebini bilmiyorum ama söyleyemedim işte. bu da itiraf olsun. her ne kadar cilt dense de bal gibi bağışıklık sistemi hastalığı.

sizler de bu tip dertlerden muzdarip olan insanlara vebalı gibi davranmayın. uzun uzun bakıp da insanları rahatsız etmeyin çünkü bu bir derttir, kimse isteyerek almaz, kınayanın, gülenin allah başına verir.

*bu giri yoruma ve mesaja kapalıdır.
hoş kalın.

instela yazarlarının itirafları

thomas shelby thomas shelby
bugün insan kaynaklarından, shelbyciğim bize bi' beş dakika uğrar mısın diye aradılar. birazcık kovulma korkusu, birazcık da, ulan yine ne evrakı imzalatacak bunlar serzenişiyle seke seke gittim.

iş yerinde parmak izi okuma sistemi var giriş, çıkışlar için. geçtiğimiz ay da hepsini yenilediler. yeni gelenlerin de parmağı bastığın anda fotoğraf çekmek gibi bir özelliği var. yüz okuma sistemi tanımlı olmadığı için, parmağımı her basışımda kameraya burun deliklerimi gösterip fotoğrafımı çektirdim. bunu da kontrol ederlerken gördükleri için, burun deliklerim konusunda beni uyardılar djdksjdjd

hayatımın en saçma uyarısını aldım, utansam mı gülsem mi bilmiyorum. dosyayı açıp fotoğrafları gösterirken elemanın suratı gülmekten domatese dönmüştü. aklıma o saçma an geldikçe içimden pöykürerek gülmek istiyorum. uyarıya bak arkadaş yadjfjsjdus
12

instela yazarlarının itirafları

kolaylokma kolaylokma
bir kedim olduğundan beri daha mutlu bir insanım. hem bir hayat kurtarmış olmanın verdiği sevinç hem de onun gözlerinin içine her baktığımda bana teşekkür edişini görmek beni daha mutlu bir insan yaptı.
öyle güzel bir zamanda çıktı ki karşıma. yağmurda ıslanmış tir tir titrerken aldım onu kollarıma. ben almasaydım muhtemelen melekler alacaklardı.
her gün varlığına şükrediyorum her gün. bi an bile pişman olmadım, seninleyken daha ben, o pırpır yüreğinle biz oldum. iyi ki varsın.
2

lö şuhane

zeus amca zeus amca
ben de bir şeyler yazma ihtiyacı hissettim. her seferinde anlattığım şeyleri tekrar anlatma ihtiyacı vuku buldu.

öncelikle özgürlük nedir? özgürlük, başka insanların özgürlüklerine, özlük haklarına, değerlerine saygı duyarak kişinin istediğini yapabilme hakkıdır. yani gidip yolda öpüşebilirsiniz ama yolda sevişemezsiniz. özgürlük anlayışı yeni nesil ile o kadar değişti ki daha 18 yaşına gelmemiş herkes kendisini cinsellik kralı, kraliçesi sanıyor. sonrasında mutsuz birliktelikler, kaybolan ruhlar.

öncelikle sözlük dediğimiz yerleri inci sözlük ile karıştırmayalım. yazarı tanımam etmem. yazılarına ufaktan göz geçirdim ama analiz için okuyacağım. her ne olursa olsun biz burada bilgi aktarımı yapıyoruz, yapmaya çalışıyoruz. zamanında belli yaşa gelmiş yazarların hala sözlükte yazması ile ilgili bir başlığa yazmıştım. belli yaştaki insanlar olarak sadece bilgi aktarmaya çalışıyoruz. belki bir gün birilerine lazım olur diye. dolayısıyla meme ile ilgili bilgim tam. bugüne kadar da yeterince gördüğümü düşünüyorum. meme dekoltesi göstermenin yeri burası değil. kişinin memelerinde kutsal bilgiler yazmıyorsa veya çok önemli bilgiler içermiyorsa o memelerin burada paylaşılmasının anlamının olmadığını düşünüyorum.

son olarak ne memeler gördüm üzerlerinde sütyen yoktu, ne sütyenler gördüm içinde meme yoktu. boşlukları memeler ile doldurmaya çalışmayın. memeler ile ilgi çekmeye çalışmayın. hayatta her şey cinsellik değil. bazen hayatta yapacağınız bir yanlış bütün doğruları götürebilir. o yanlışa düşmeyin.
48

namaz kılmak

sakın gelme sakın gelme
öyle bir şey ki bilinçli başlayınca gerçekten bırakmıyorsun. gayet tembel bir insanım. tembellik külfete dönüştürmüyor namazı. kılmayayım cem ederim yahut kaza yaparım diyorsun olmuyor. yapmayınca canınızı yakan bir sorumluluğa dönüşüyor - ki zaten sorumluluk da o bilince varana kadar biraz zaman geçiyor-. kılmayınca ne için yaşıyorum lan ben gibi hislerden mutsuz oluyorsun. abdest ve namazın zihne ve bedene etkisiyle alakalı yazılar okumuştum bir profesörün kitabından, ismini unuttum, bulunca yazıcam. sonuç olarak namaz çok güzel bir şey. neticede, öldükten sonra yaptığımız ibadetlerden başka hiçbir şey olmayacak elimizde. dünyada da onlardan başka huzur veren de yok zaten doğal olarak.

yazarların mütevazi olamayacakları konular

neverendingblueroad neverendingblueroad
patavatsızlığım. evet belki de dünyanın en patavatsız insanı benimdir.

kahve sırasını bana veren üst rütbeden bir kadına 'aa olur mu öyle şey kaç yaşında kadınsınız, siz buyrun' demişliğim, kaç yaşındaymışım dediğinde 'bilmem 45 var mı' diye sormuşluğum, 41 deyince de 'ehehe yaklaşmışım' diye tüy dikmişliğim var benim. elime kimse su dökemez.

lö şuhane

covanni covanni
memesiyle gündeme gelen yazardır. memeler güzel ona lafım yok. asıl dikkat çekmek istediğim nokta neden bu kadar abartıldığıdır. geçen escort çağıran bir arkadaşım foto gösterdi "nasıl kanka yılan dimi" diyerekten. bu abladan daha iri ve diriydi. 500 lira arkadaşlar. burada kişiliğinizden ödün verdiğiniz,salyalar akıtıp boş yaptığınız şeyin değeri 500 lira. yapmayın gözünüzü seveyim bir meme bu kadar gündem olmamalı.

sinir olunan şeyler

geçersiz kullanıcı adı geçersiz kullanıcı adı
arkadaşlarından memleketlerine özel veya organik şeyler isteyen insanlar.
kıl oluyorum.
çok az istisnayla edindiğim her arkadaş adıyamanlı olmam sebebiyle ya tütün istiyor ya kurutmalık biber ya da isot.
geçen de arkadaşım düğün davetiyesi atmış şey diyor; bademcisiniz siz, sen altın değil 7 kilo kavrulmuş badem getirsen yeterli. piçe bak piçe sanki reşat altın takacaktım öncesinde sen badem getirsen yeterli diyor. badem kilosu 90 liradan 7 kg 630₺ yapıyor. ulan belki sana 100₺ takacağım ben niye böyle yapıyorsunuz vallahi geliyorlar bana.

7 kilo ney ya!

kızların beni sikecekler korkusu

birfincancay birfincancay
arkadaş ne kadar düz ne kadar direkt bir düşünce stilidir sizdeki. hepiniz mi mühendissiniz ben anlamıyorum ki.

kızlardaki "ay beni sikecekler" korkusu; "ay ellerimi ayaklarımı gemici düğümüynen bağlayacaklar! ay belgrad ormanlarına çökertecekler!! ay sekiz on kişi tenhada çullanacaklar!" korkusu değil.

kızlardaki korku; manipüle edilerek, kandırılarak, aslında sevilmediği halde sevildiği düşündürülerek, kendisi için duygusal bir manayı haiz olsa da karşı taraf için bir rahatlama vesilesi sonucunda gerçekleşecek sekse müdahil olmaktır. zorlanma değil, yanlış yönlendirilme. kullanma diyen var. kirli emellere alet etme diyen vardı eskiden. bunlara çok afedersiniz şerrrefsiz diyen var. anladınız mı? heh.

ha çıkıp amaaaan amma abarttınız sikiş sikiştir işte yeaaavvv diyebilirsiniz. artık bundan başka bir şey diyeniniz kalmadı zaten de neyse. saygı duyarım. ben onu demiyorum. ben sadece sizleri biraz daha derin düşünmeye davet ediyorum. buyrun.

yoksa yani bu kafayla sizin korkutan potansiyel grup içinde yer almanız biraz... nebleyim. uzak gelecek. çok uzak.
36