pedofil insanlara karşı ön yargılı davranılması

brechtyen brechtyen
bırakın kardeşim böyle saçmalıkları. çocuklara tecavüz, taciz insanların tercihidir. toplumdan uzaklaştırılmaları gerekmektedir. bizim toplumumuz gibi çocuk gelinliğin meşru olduğu topraklarda utanmadan bu tarz başlıklar da açılıyor orası ayrı bir mesele. direkt engelliyorum seni. rezillik resmen.

ek: sildi mi bu entryi şimdi? amacın ne senin? nasıl bir tartışmanın fitilini yakıp da kayboluyorsun ortadan?

ek 2: pedofiliyi meşrulaştıracak birileri varsa gelsin mahkemede görüşelim bunu

ek 3: bak gördükçe sinirleniyorum. bir tane midesiz gelecek benim meleğimi kaçıracak, kılına zarar verecek yedi sülalesini sikmeyeceğim. yok öyle bir dünya

ek 4: eksileyenler özele gelsinler

ek 5: özele gelen yok. şaşırmadım
32

prensip gereği tesettürlü bayanları istemeyen otel

frakiyskiy frakiyskiy
ya boş duyar kasmayın.

adam gayet haklı. bir kere biz çok muhafazakarız diyen insanlar ne diye alkolün su gibi aktığı, kadınların bikinilerle, erkeklerin şortlarla gezdiği otellere gitmek isterler? pek çok muhafazakar otel var. git tutan mı var? ama hayır, illa mağdur olacaklar.

şimdi birisi sevgilisini alıp, muhafazakar bir otele gidebiliyor mu? muhafazakar oteller neden içki satışı yapmıyor? çünkü adı üstünde.

herkese hitap eden türden oteller var. sürekli mağdur olmak yerine, uygun olanlara gidin.

instela yazarlarının itirafları

adagiettoo adagiettoo
kendini bir halt zanneden kibirli insanlara sinir oluyorum ya. bugün bir masada oturuyoruz hepimiz, yemekteyiz. masadakilerin yarısı hakim, yarısı avukat. yan masadan bir çocuk geldi genç. utana sıkıla 'bir şey sorabilir miyim?' dedi. masadakiler de 'sor' dediler çünkü ne soracak onu merak ettiler, yardımcı olacaklarından değil.
"ben istanbul hukuk ile ankara hukuk arasında kararsız kaldım. sizin hukukçu olduğunuzu duydum da sormak istedim. seneye lys'ye gireceğim" dedi.
kimisi "hahahah önce bi' lys gir, kolaydı sanki. bir de ciddi ciddi soruyor" diye dalga geçti. kimisi "hukuk okuma lan git öğretmen polis ol" deyip güldü. kimisi de "öff soruya bak" diyerek göz devirdi.
çocuğun soru sormadan evvel gözlerinin içi parlıyordu, iki dakikada o gözlerdeki ışığı söndürdüler resmen.
çocuğu yanıma çekip sorularını tek tek cevaplıyordum ona da müdahale ettiler. 'of rehberlik dersi dinlemeye mi geldik. gerçi sen çok seversin bu işleri, para kazanıyorsun' dediler. özel matematik dersi veriyorum ya, laf vurduruyorlar.
"ben o dersi çoğu kez ücretsiz veriyorum ama bunu senin idrak etmen mümkün değil. çünkü sen dinini imanını paraya satacak karakterde bir insansın" dedim. ortam gerildi. çok değil bi' 6 yıl önce "acaba hukuk kazanabilir miyim?" telaşında insanlardınız. ne ara değiştiniz o.çocukları, nefret ediyorum hepinizden.
kalktım masadan, dışarı çıktım. çocuğu da çektim yanıma, sohbete devam ettim.
masaya dönsem kimse yüzüme bakmayacaktı, dışlandım zaten. ben de çocuğa "kankilerini çağır da birlikte oturalım bari" dedim. üç saat lys tayfasıyla gündemi tartıştık. gündem de aleyna tilki, cumali ceber, naletbebe vs :(((

plastik kaygı nın silinmesi

radiance radiance
sürekli sağdan soldan patlattığı intihal içerikler
aynı hesabın birden fazla kişi tarafından kullanıldığının tespiti (çoklu hesap değil, çoklu kullanıcı)
vs gerekçelerden bilmem kaçıncı kez şutlandı.

kendisinden ricam biraz omurga sergileyip geri dönmeye devam etmemesi, milletin hesabına salça olmaması, kendine yeni bir hayat çizmesidir. ileride üye olacağı platformlarda yalnızca kendi yazdığı içerikleri yayınlamasını öneririz.
17

insanı yavaş yavaş öldüren şeyler

armut desen çıkarım armut desen çıkarım
yavaş yavaş ölürler
seyahat etmeyenler.
yavaş yavaş ölürler
okumayanlar, müzik dinlemeyenler,
vicdanlarında hoşgörüyü barındıramayanlar.

yavaş yavaş ölürler
alışkanlıklarına esir olanlar,
her gün aynı yolları yürüyenler,
ufuklarını genişletmeyen ve değiştirmeyenler,
elbiselerinin rengini değiştirme riskine bile
girmeyenler,
bir yabancı ile konuşmayanlar.

yavaş yavaş ölürler
heyecanlardan kaçınanlar,
tamir edilen kırık kalplerin gözlerindeki pırıltıyı
görmek istemekten kaçınanlar.

yavaş yavaş ölürler
aşkta veya işte bedbaht olup yön değiştirmeyenler,
rüyalarını gerçekleştirmek için risk almayanlar,
hayatlarında bir kez dahi mantıklı tavsiyelerin dışına
çıkmamış olanlar 

pablo neruda

ilber ortaylı nın stalin e hıyar demesi

oglcnsngn oglcnsngn
lüleburgaz'daki katıldığı etkinlikte hocamız dillendirmiştir. konuşmasından bir kesitte şöyle;
''azerbaycan'lı başka, azeri başka. türkler arasında azeri diye bir millet yoktur. komünist şairler bile 'türk kızları' diye yazar. bunu stalin hıyarı çıkardı. stalin cahil bir gürcü'dür, milliyetlerden anlamaz, felaket bir heriftir.''
bkz: www.cnnturk.com

bir kadına asla söylenmemesi gereken şeyler

tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni
memen küçükmüş demeyin arkadaşlar. kendisi gömse bile demeyin. kendisi kendinin ağzına sıçar, memem küçük, şekilsiz, beğenmiyorum der. siz o sırada ona katılsanız bile "yok aşkım ya ben çok seviyorum bence ideal, büyüğü ne olacak sanki :)" diyin. çünkü sizden bunu beklediği için söylüyor bunları.

maazallah "yani evet biraz küçük ama olsun" falan derseniz sıçtınız. sokakta gördüğü her büyük memeliyi size gösterip bak tam senlik, seversin sen diye laf sokar.

meme üzerinden söylediklerim her yeri için geçerli aslında.
4

atatürk e çiçek veren kız heykeli

kalpazanbiralcapone kalpazanbiralcapone
atatürk'e, ilkelerine, devrimlerine, heykellerine ve ebedi istirahatgahı anıtkabir'e sistematik saldırılar düzenleniyor diye kaç kez yazdım, söyledim.

yalnız ahlaksız, soysuz, kendini bilmez gericiler bilmiyorlar ki atatürk'e çiçek veren kız heykel değil, türk çocuğunun öz be öz kendisidir.

bir gün bir kızım olursa böyle sevecek ata'sını.

not: fotoğraf twitterdan alıntıdır.

ıraklı bir atatürk e ihtiyacımız var

marine li şarkılar marine li şarkılar
iraklı bir din adamının katıldığı televizyon programında sarf ettiği harikulade cümle. benim canım ve harikulade yalnız ülkemde onun izleri silinmeye çalışırken onu hep başkaları böyle anıyor ya, tanrım güzel oluyor bu ak çomar ve islamckılara.

altta bir yazar eklemiş bence en vurucu cümleyi, onu da ekleyelim;

"problem zaten amerikalılarda, siyasal islam için onlar hep şiileri ya da sünnileri desteklediler.

video teyitli;


meral akşener

tarçınlı ıhlamur huzuru tarçınlı ıhlamur huzuru
milliyetçi bir insan değilim, yıllarca da mhp'ye oy vermedim, verenleri de anlamadım. fakat bu kadında bence gerçekten de lider vasfı var, ama o kadar önünü kesiyorlar ki bu kadında korktukları ne var gerçekten merak ediyorum. kadının ne seks kaseti var diye hakkında söylenti çıkarmadıkları kaldı ne ihraç etmedikleri kaldı fakat şimdi de mhp'nin çoğunluğunu bu kadına ve partisine kaptırdı bahçeli. ne yapsa da mücadele edemedi.


zaten bahçeli gerçekten artık bir işe yaramıyor orada ama nasılsa taraf değiştirmesi başkaları tarafından çok karlı hale getirildi. bu nefretim, merakım ve kılıçdaroğlu'na artık kalmayan güvenimle sanırım bu kadından dolayı artık sağa oy vereceğim. gerçi sağ veya sol artık ne farkeder, arada bir ayrım varmış gibi de davranmayalım. laikliği savunan, adalet için elinden geleni yapacak olan bir insan bence akşener, keza kendisi için verdiği savaşla bunu kanıtlıyor.