sadece sümsük erkek aldatılır

johann wolfrang stock johann wolfrang stock
aldatıldım. sümsük bir erkek olduğumu da düşünmüyorum.

ilişkim 5 yıl sürdü, bu sürenin 3 yıla yakını birlikte yaşayarak geçti. gayet mutlu olduğumuzu da düşünüyordum. artık aileler tanışmış epey samimi olunmuştu. hatta beni aldatan şahsın hiç erkek kardeşi falan da yoktu ve babası "ben seni oğlum gibi görüyorum" diyordu. öyleydim de hani ne zaman bir sıkıntı olsa, bir ihtiyaçları olsa elimden geleni de yapardım. evlilik kararı alındı artık tek sorun askere gidip aradan çıkarmak. ne yapalım el mahkum gideceğiz dedik ve bir anda işi gücü bırakıp 12 aylık askerlik serüvenime başladım. ne yalan söyleyeyim bedelli çıkar parayı yatırır kurtulurum diyordum ama beklemedim. 10 ay bir şekilde inişli çıkışlı geçti son iki ay kala olmadık yerlerde sorunlar çıkardı. babası bir alkol firmasında muhasebeciydi bazen alkolü kaçırır evde sorunlar olurdu. dedim ki öyle bişeydir de bana söylemiyor askerde üzülmeyeyim diye. ne kadar da naif biriyim aq!

hiç yapmam sosyal medya kontrolleri falan. ama sevdiğimin canını sıkan şeyi bulmam lazım... açtım baktım hacı yalan yok. herkese gizlediği bir klasörde bir arkadaşının kocasıyla çektiği samimi fotoları gördüm. gittim bölük astsubayının yanına "beni gönder" diyip masasına koydum telefonu. bölük çavuşu olmamdan kaynaklı sohbet edecek çok zamanımız olurdu, yani kızı artık epey tanıyordu zafer başçavuş. adamın ağzı açık kaldı "lan bu senin kız değil mi" diye sormasıyla bende sonrası yok. revirde uyandım bayılmışım.

ben baygınken annemi aramış komutan annem de yalvar yakar şekilde beni göndermemelerini istemiş. adam başıma son iki ay nöbetçi dikti de kaçmayayım diye.

daha uzar da uzar. anlatacak çok şey var ama kısaca söylemem gereken şey şudur:

kendisini seven insana zerre saygısı olmayan aşağılık insan eylemidir aldatmak. ayrılmak gibi bir şeyin yükünü sırtlanmak istemeyen sorumsuz birey işidir.
21

instela yazarlarının itirafları

aklınıpeynirekmekleyiyenkarpuz aklınıpeynirekmekleyiyenkarpuz
bir pencere insanı ne kadar mutsuz edebilir?

dedem hariç hiç aile büyüğüm olmadı benim, dedem 4 çocuk ve 8 torunu sahip bu arada. zamanında annemin babamla evlenmesini hiç istememiş. sanırım bizi de pek sevmedi bu yüzden abimle.. çocukken bayramlarda yanına giderdim çünkü öyle görmüştüm televizyondan büyüklerin eli öpülürdü ya hani bayramlarda.. hep diğer kuzenime harçlık verir beni savuşturmaya çalışır birlikte harcayın derdi.. tüm torunlarını o büyüttü nerdeyse bense 8 yaşında üstüne kapı kilitlenen bir evde, yalnız başıma büyüdüm hem de bilmediğim bir yerde.. lafın kısası üzerinde hakkı pek olmayan tek torunu ben ve abimiz..

bu yıl iyice yaşlandı artık, tek başına hareket edememeye başladı. evinin üst katında dayımlar kalıyor bu yüzden onlar ilgileniyorlar.. dayımın ilgilenme nedeni aslında biraz da bakım için aldığı para, işin büyük kısmı yengeme kaldığı için sürekli söyleniyor.. kızları desen ara sıra yemek götürürler hatta birisi ben ilgilenmem tiksinirim bile diyen bir tip.. ara sıra yanına gidiyorum bende, gitmediğim zaman anneme soruyor sürekli..
dün aldım yemeğini yanıma gittim.. yatağının hemen yanındaki pencereden dışarıyı izliyor.. geçen geldiğimde de böyleydi napiyor ki diye düşünüyorum ilk önce. . sonra hem yemeğini koyup hem konuşmaya başlıyorum. .
penceresi şu bu aradakonuşmayı çok sever sözlük bende bunu bildiğimden konuşmasını gülümseyerek dinliyorum.. sonra bana birinden bahsediyor.. şuraya bir yatak yapsak burda kalsa diyor.. şaşırmış gibi yaparak birde konuşmaya çalışarak 'kim o?' diyorum.. pencerede duran aynaya bakıyor. . bak diyor bu o.. benimle konuşuyor, ne zaman ona gülsem bana gülüyor.. benim gibi sakalları biraz uzamış ama diyor.. devamındaki saniyeler geçmiyor.. o zaman anlıyorum neden hep pencereye dönük yüzü. tek odada üzerine kapı kilitlenerek tek başına öylece oturuyor.. o küçücük pencereden yoldan geçen birisi olursa onu izliyor, kendi sesini bile unutuyor belki.. sonra titreyen ellerine bakıyorum, yemeğini yediriyorum adeta bir çocuğa duyulan şefkatle..
sonra yastığının altına sakladığı eski fotoğrafları gösteriyor bana..kendini bile unutuyor ama geçmişini bırakamıyor..
fotoğraflarına bakıyorum, içlerinde torunlarının fotoğrafları var, tek tek seviyor ben ve abim hariç.. ha bir ara abimi sormuştu şimdi yalan yok, sonuçta bu da birsey..

o fotoğraflara bakarken içimden yine yıllardır ettiğim duayı geçiriyorum.. umarım diyorum ilerde aileme karşı vicdanım kararmaz.. ne anneme ne babama ne de evlenirsem eşimin ailesine karşı tıpkı dedeme duyduğum şefkatten daha fazlasını duyarım..
umarım hiçbir zaman bir insanı, bir pencereye mahkum etmem..

bir pencere insanı ne kadar mutsuz edebilir ben bugün öğrendim..

ünlü biriyle ilişki yaşamış sözlük yazarları

en tipsiz ördek yavrusu en tipsiz ördek yavrusu
benim değil bir arkadaşımın ilişkisi oldu o sayılır mı?

lüks bir özel hastanede staj yapıyoruz, çok tatlı bir kız var laboratuvar da, 16 yaşlarında o da staj yapıyor.
kan alma yerine gitti, o gün.
cemil ipekçi geldi. bu kızımızda cemil bey hoş geldiniz dedi. ya hay demez olaydı!

ortalık karıştı, cemil ipekçi ortalığın anasını sikiyor ama nasıl sikiyor,
-sen bana sevgilimin yanında nasıl bey dersin!
- ben bey miyim?
- hepinizi şikayet edeceğim!
oturdu merdivenlere kalkmıyor. laboratuvardaki mikrobiyoloji uzmanı doktor yarım saatte zor sakinleştirdi. tüm hastaneyi ayağı kaldırdı.

neyse ortalık yatıştı, cemil bey :) gitti!
kız ağlıyor, mikrobiyoloji uzmanına sordu.
- hocam ben neyi yanlış yaptım, ne diyecektim, çok özür dilerim.
mikrobiyoloji uzmanı:
ibne cemil diyecektin, ya bu ibne ne zaman gelse bir olay çıkıyor bıktım usandım.

ulan daha gülüyorum. ibne cemil :))
7

12 ekim 2018 rahip brunson davası

blackslimbright blackslimbright
günün programı

11.00 rahip brunson tahliye edildi
15.00 rte: bu karardan hoşlanmasam da yargı bağımsızdır.
17.00 stepne: mahkeme bu vahim kararla ne yapmak istemektedir
20.00 nagehan alçı: bu karar türk yargısının bağımsızlığını göstermektedir
21.00 abdülkadir selvi: recep tayyip erdoğan'ın oyları bu karar sonrası %2 civarı arttı.

kapanış
1

kadınları itici yapan ayrıntılar

ankaramakarnasi ankaramakarnasi
arayış içşnde olmaları,27-28 yaş grubunun evde kaldım ühü ühü diye ağlamaları beni inanılmaz rahatsız ediyor bir kadın olarak. hayır bakıyorum iş var güç var akıl var kime ihtiyacınız var sizin diyorum birine diyolar ya sırf birine ihtiyaç var diye evlenilir mi. en son bitanesi sırf koca bulurum diye yabancı dil kursuna gitmeğe karar verdi, amaç kesinlikle koca bulmak dil öğrenmek 5. planda. evlenme meraklısı olmaları diyorum evet son kararım.
3

arda turan

radiance radiance
adamın hayatındaki çöküş sürecine dönüp bakınca atletico madrid'i bıraktığından beri vuku bulan tepe taklak gidişi görmemek imkansız. "seri köz getir karşim" kafasını bir kenara bırakma şansı vardı, olmadı, olamadı. bir insanın içinde olmadı mı olmuyor demek ki.

bir kızı kaybetmenin yolları

elis elis
onunla birlikte oldugunuz sure boyunca aman simarmasin diye ilgi gostermeyin. kiz aslinda kendisinin seven taraf oldugunu zannetsin hep. yalniz olur da bir gun kizin karsisina o hep bekledigi ilgiyi gosteren biri ciktiginda o kizi kaybedersiniz. sonradan kizi aslinda ne kadar cok sevdiginizi farkedip aglanirsiniz terkedilince lakin her sey icin cok gectir artik. kiz yillardir arayip bulamadigi ilgiyi bulmus ve sevildigini hissetmistir.
1

brunson serbest kalınca sus pus olan troller

sychtianarch sychtianarch
şimdi tüm akepe karşıtları içinde önemli bir çoğunluk bu hıyarın serbest bırakılacağından emindi. bizim reis eser, gürler; sonunda yelkenleri suya indirir. bu brunson öncesi zilyonkere böyle oldu. bu mına kodumun gavat akepeliler ne umuyorlardı? herifi iki sene yargısız yatırmayıp yargılasaydın hiç değilse pezevenk yargılandı suçsuz bulundu derdin. elinde delil melil olmadan çadır devleti gibi hıyarı hapiste tutuyorsun, zılgıtı yeyince de yelkenleri suya indiriyorsun. marmara veya benzeri olaylarda milli onur diye bir şey bırakmadınız. daha geçen seneydi sanırıyrum, merkel gelip alaman gazeticileri çıkartıydı. elinizde delil varsa yargılayın bitsin. sanki rehine alır gibi tutuyorsunuz.

işin boktan tarafı bu herifler hakkında delil olduğu söyleniyordu, varsa niye suçlu bulunmayıp iade edildiler. ondan sonra gel "bu ülkede adalet var, burası hukuk devleti" de. kıçımın kenar. türkiye iyiden iyiye haydut devlet olmuştur. hatta kendi halkının iradesi ile olmuştur. haydut devletlerin başına gelenler bizim başımıza da gelecek. böyle deyince işbirlikçi diyorsunuz.

davranışlar başınıza gelecekler hakkında somut sinyaller verir. faraziye konuşmuyoruz. çok sigara içene "kanser olacaksın, içme" dendiğinde gayet gerçekçidir. temenni varsa da bunun hiçbir önemi yoktur. çünk, başına gelecek olandan sigara içen sorumludur. bu olayda da böyle bir benzerlik var. "götünüzden şırınga ile kan alacaklar" diyoruz, atarlanıp bize elitist, ingiliz uşağı, gomonist, dinsiz, hain diyorsunuz. dayak delisi olmuş arsız çocuklar gibisiniz. zırlayıp, yaygara yapıyorsunuz, dayağı yedikten sonra rahatlayıp duruluyorsunuz. bu kıramadığınız bir döngü gibi.

buradan tüm dangalak akepelilere seleniyorum, yine dediğimize geldiniz çomarlar.

ver hocayı al papazı
hoca gelemedi asdasdads. zarrab da ameriga'da öttüğü için serbest.

10 ekim 2015 ankara da meydana gelen patlama

damdan akan damdan akan
oradaki kimsenin kimsesi değildim...
sadece evdeki misafirlerine kahvaltı hazırlamak için erken kalkmış, güneşli günün keyfini çıkarmak isteyen, ekmeği bakkaldan aldıktan sonra ıslık çalarak eve gelen biriydim. taa ki o sesi duyana kadar...
çok kötü sesler duydum ben bu ankara'da; ama o başkaydı. işte sonra anlıyorsun ki herkesin "biri"si olabilirsin.
üzgünüm çok.

arda turan ın berkay ın burnunu kırması

moroccansipahi moroccansipahiadam(a büyük) arda turan'ın karıştığı son vukuat. sonrası daha da acayip. arda, laf attığı kişinin berkay'ın karısı olduğunu öğrenince silahla hastaneye gidiyor ve berkay'a "ben senin karın olduğunu bilmiyordum, al bu silahı beni vur." diyor.

allah için birisi bu adamı iyi bir psikiyatriste götürsün. düştükçe düşüyor, şu an tutunacağı bir yer de gözükmüyor.

verilen paraya değen şeyler

en tipsiz ördek yavrusu en tipsiz ördek yavrusu
yorumlara bakıyorum da, yok iphone yok, kaliteli kulaklık, yok bin liralık gömlek. olum siz hiç mi leğende yıkanmadınız? sobada ısınırken götünü yakan bir ben miyim aranızda?
bu elitlik nerden geliyor, hangi beyzadenin sol taşşasınız?
hadi sobada götünü yakmadın, tamam kışın osurduğun yorganın altına da kafanı sokmak zorunda kalmadın da her gittiğin yere özel uçak ile mi gittin? hiç mi otobüste yolculuk yaparken sıkışmadın?
aşağıdaki görselde bir bak!


resme baktığında, verdiğin paranın hakkını son damlasına(evet evet aklınıza gelen damla) kadar veren bey amcayı göreceksin.
gerçi artık o resmi biraz zor görürsünüz, sanırım aramızda dolar ile silen hayiğnler var.
o da zamandı!


iki lira oldu, isterse on beş lira olsun, altına yapmaktan iyidir.
istersen iphone x kullan, istersen sony kulaklık ne bileyim gucci vs giyin verdiğin paranın hakkını son damlasına kadar aldığın yer otobüs terminalindeki tuvaletlerdir.
5

kadınları itici yapan ayrıntılar

ms psilosibin ms psilosibin
güzel bir kadın gördüklerinde o güzelliğe her türlü b.k atma çabası bana oldukça itici geliyor.
kadın güzel, senden benden güzel yapacak bir şey yok işte, nedir bu sürekli bir kötüleme çabası anlamıyorum.

dudakları güzelse kesin dolguludur,
memeleri güzelse kesin silikonludur,
kırışığı yoksa kesin botoksludur,
o da olmadı karakteri kötüdür vs...

çok iticisiniz.