acun a canlı yayında şeyma dan gelen mesaj

steph steph
iki varos arasinda gecen asagilik bir mesajdir.

her iki taraf da avam olunca boyle oluyor iste.

biri saglam bir gold digger digeri uckurunu tutamayan bir sonradan gorme.

kadin icin evli adamdan cocuk yapti diyor, gorende gizlice handjob yapip spermlerini caldi sanacak. geri zekali misiniz siz? her ikisi de esit derecede asagilik. bosan, sonra ne bok yiyorsan ye. kadin hatta daha az suclu bu konuda.

nafaka ve batmaya gelirsek. ee cok dogal batmasi. 125k tl cok komik bir para o levele hasbelkader cimmis bir kadin icin. 20bin dolar ediyor yahu. senior manager maasi. peh.

ee kadin ibiza, miamilerden asagi takilmiyor. 20bin dolara ac kalmasi cok normal. neyine sasirilmis anlamadim gitti. kendisi para yapmiyor bildigim kadariyla, yani ek geliri yok.

neyse ya, tencere kapak iste cok da rahatsiz etmedi beni yani bunlar. esit derecede varos tipler.
1

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

revoluce revoluce
içimi çürüten deneyimlerden sonra bir dost tüm kokuşmuşluklar içinden çıkıp, sadece sana "sen" olduğun için değer verip senden vazgeçmiyorsa, sendeki zarafeti görebiliyorsa hala umut var mıdır?

oysa freud tam da haklı çıkıyordu...

"insanlar yavaş yavaş inanmamayı, güvenmemeyi, sevmemeyi ve kronik şüpheci olmayı öğrenir. bu gerçekleştiğinde artık ne yazık ki çok geçtir. insanların 'tecrübe' dediği şey budur. kalbiyle bağlantısını kesmiş bir insana 'tecrübeli' denir."

yazarların söylemek istedikleri

aspie aspie
memuriyetten nefret ediyorum.
bu devirde memur olmaktan da nefret ediyorum.
haksızlığa uğramaktan daha da nefret ediyorum.
haksızlığa uğrayıp hiçbir şey yapamamaktan daha daha nefret ediyorum.
haksızlığa uğrayıp hiçbir şey yapamamamın nedeninin "kimi kime şikayet edeceksin?" durumundan kaynaklı olmasından daha daha daha nefret ediyorum.
bunların hepsinin memuriyetten kaynaklı olmasından dolayı aslında kısaca memuriyetten nefret ediyorum diyebiliriz başa dönüp.
1

hokkabaz

diren bonibon diren bonibon
genel olarak bu film sevilmemesini anlayamıyorum.

benim en sevdiğim cem yılmaz filmi olabilir. tabi ki gora, ki arog'u da o kadar sevmiyorum. ya da yahşi batı kadat güldürmüyor. ama ben anlatılan hikayeyi karakterleri daha çok sevdim.

uzun zaman oldu izlemeyeli hazır aklıma gelmişken izleyeyim madem.

ilahiyat mezununun tcdd ye daire başkanı olması

bitli piyade bitli piyade
akp döneminde ibb'de mezbahacılık görevi yapan ilahiyat mezununun tcdd'ye açıktan memur atandıktan 6 gün sonra şube müdürü, 19 gün sonra da trafik ve istasyonlar daire başkanı olması durumudur. liyakat sahibi olmadan makam sahibi olanlar ve buna aracı olanlar ülkeye en büyük zararı verenlerdendir. bundan sonra daha çok tren kazası izleriz.

t24.com.tr

ulan dolar bile bu kadar hızlı yükselmedi.bu hızla devam ederse 2 seneye kalmaz genelkurmay cumhurbaşkanı başbakanımız ve amerikan prezıt prezıtı, 36 01'in kendisi olur.

oğuz haksever

dumrul dumrul
faşizmin böyle bir tarafı var, senin faşist diktatörleri deli gibi yalamanla asla yetinemiyor. onu en samimi duygularınla, içten gelerek, coşkuyla yalamalısın. senin duyduğun coşkudan bir an olsun kuşku duyarsa üzerini çiziveriyor.

oğuz haksever senelerdir deli gibi yalıyordu, diktatörün önünde şekilden şekile giriyordu ama ağızdan kaçıvermiş bir laf yüzünden şimdi iş bulamıyor. ne kadar ilginç değil mi? islamo faşist diktatörlük tam da böyle bir şey olduğu için onu meşrulaştırmamak gerekiyordu. onun propaganda makinesinde rol almamak gerekiyordu.

ne oldu? senin gibi bir kımıl zararlısı, işe gireceğin medya organına bir telefon çakıyor, diyor ki "bu oğuz güzel yalayamıyor artık, onu işe almayın"

hop... kapıdasın. sözde bağımsızmış gibi takılan medya kanallarından birinde oluyor hem de bu. neymiş? haber global...

bu boku yiyenler hiçbir şekilde affedilmemeli. kimse bu gibi kımıl zararlılarına merhamet gösterip evine temizliğe dahi çağırmamalı. senelerdir başımıza gelen tüm belalarda bu propaganda makinesinin rolü olduğu unutulmamalı.

bu toplum iyileşmek istiyorsa hiçbir şeyi unutmamayı öğrenmeli.

acun a canlı yayında şeyma dan gelen mesaj

ropte ropte
insanlık halidir olur. ben bile şu bonnnnboş halimle birine telefonumdan bir şey gösterirken mesaj gelecek diye terler döküyorken, tam bir el bombası olan acun hangi cesaretle milyonlarca insanın önünde telefonunu gösterip video izletebiliyor hayret. ne lan bu ihtiyatsızlık.

(ihtiyat sevdiğim bir kelimedir. cümle içinde kullanmak istedim.)

neyse, şeyma!nın açıklaması daha komik ve saçma. kaderimde varmış diyor. o zaman cevabı bergen ablamız versin:

kader diyemezsin sen kendin ettin.
hayır bir de sen bilmiyon mu acun'un o an canlı yayında olduğunu. ben olsam kasıt ararım. ki ben varım ve kasıt arıyorum.