15 yaşında erkek çocuğuyla basılan ülkücü

nemlendirici kullanan ebu leheb nemlendirici kullanan ebu leheb
hani bu c bıyıklı faşolar, her yıl lgbt yürüşü öncesinde cengaverlik taslardı ya...

sivas ülkü ocakları eski başkanı oğuz bulut isimli şahıs, 15 yaşındaki erkek çocuğuyla iş üstünde basılıyor. video facebook'ta paylaşılmış. (sonradan gelen edit: facebook'tan sildirmişler. ama ebu leheb haber merkezi sizler için buldu.)

youtu.be

sizi gizliler sizi........

islamcısı oğlancı, ülkücüsü oğlancı... bize laf ediyorsunuz zinacı diye, en azından reşit kadınlar ile yaşıyoruz ne yaşıyorsak. çoluk çocuğa göz koymuyoruz sizin gibi.

videoyu youtube'dan da sildirebilirler. ahan da instagram linki:

www.instagram.com

es kaza bu videoları da sildirirlerse diye:
eksisozluk.com
m.uludagsozluk.com

yalnız sözlükte ne çok pedofil varmış. eksilemeye doymamışlar. tamam tamam, deşifre olan siz değilsiniz, rahat olun.... şimdilik!

neden gittiği anlaşılamayan sevgili

muhtemelen muhtemelen
sevmemiştir. net. hem de hiç sevmemiştir. bir de giderken sen daha iyisine layıksın tarzı bir mesaj atanı vardır... (evet mesajla ayrılıyor) ne yaptım da bunun gibi biri bana denk geldi dersin. mesaiye yeni başlamışsındır, attığı mesaja bakarsin... mesai arkadaşlarına bakarsın... bilirsin ki aramaya yüzü bile yok. hayat güzel, vicdan rahat. siktir et... her yerden aynı anda engellersin biter gider. hiç olmamış gibi, sahiden de olmamış zaten.

en temiz seçmen kitlesinin chp de olması

joepescix joepescix
harbiden terör açısından da, ahlak açısından da en temiz taban chp'de, en çok terör damgası yiyen chp'dir hala ispat edilmiş birşey yoktur ki direkt olarak chp'nin ne pkk ile ne de fetö ile bağlantısı yoktur. dindar olmadıkları için en çok chp'yi ahlaksızlıkla suçlarlar, açık giyiniyor filan muhabbeti döner ama aslında en ahlaklı kesim chp'dir.

chp'ye atılan çamurlar için yapılacak tek tespit "kişi kendisinden bilir." dir.

21 ağustos 2017 ösym başkanı nın istifa etmesi

düşünceli ren geyiği reoman düşünceli ren geyiği reoman
son dakika... ösym başkanı ömer demir istifa etti!
ösym başkanı prof. dr. ömer demir istifa ettiğini açıkladı. demir yaptığı açıklamada "ilgili personelin kasıt taşımayan dikkatsizlikleri sonucu ortaya çıkan yerleştirme hatası nedeniyle ösym'nin kurum olarak tartışılmasının önüne geçmek maksadıyla görevden ayrılma talebimi ilgili makama bugün itibarıyla sunmuş bulunmaktayım." dedi.

videoda yine fetö metö bir şeyler söylüyor ancak istifa etmesine anlam veremedim. bunca olan şeyden sonra istifa etmesi gereken asıl kişi liberal parti eski başkanı cem toker'di ve o da görevde değil artık. alışık olmadığımız işler.

www.milliyet.com.tr

evlenmek için binlerce lira harcamak zorunda olmak

ahupamuk ahupamuk
ya abi yeter bıktım bu geyiklerden yetiştirmeyin o zaman o denli gerzek çocuklarınızı, kendilerini mecbur hissetmesinler.

bir baba olarak öğretin kızınıza gösterişin aptal işi olduğunu, ona değer katmadığını... bir baba olarak öğretin oğlunuza erkekliğin para basmak olmadığını, sevdiği kadını cüzdanın kalınlığıyla değil yüreğiyle mutlu edeceğini.

bir anne olarak öğretin kızınıza 30 kişilik yemek takımına ihtiyaç duyulmadığına ihtiyaç duyulanın kendisine gösterilen saygı, sevgi olduğuna... bir anne olarak öğretin oğlunuza kadını parayla ezemeyeceğini bu denli sikindirik olayların içine girmemesi gerektiğini.

bir insan olarak mutlu olmanın mutluymuşçasına davranmaktan daha kıymetli olduğunu öğrenin ve unutmadan sevdiğiniz insanları bir şeylere mecbur bırakmayın kimse yıllarca tanımadığı akrabaları göbek atacak diye borç ödemek zorunda değil, stres olmak hiç zorunda değil.

her şeyi geçtim o kalabalıkla nasıl mutlu oluyorsunuz? tanımadığınız insanlara çeyiz adı altında mahreminizi sergilemek bilemiyorum yani garip.

öptümm byy.

15 yaşında erkek çocuğuyla basılan ülkücü

nemlendirici kullanan ebu leheb nemlendirici kullanan ebu leheb
vay canına sayın seyirciler...

şahıs, olayı kabullendi ve intikam yemini etti:

m.facebook.com

sedat peker de üç gün önce şahısla ilgili açıklama yapmış. demek ülkücüler videodan haberdar!? okuyalım:
gelişmeleri elde çekirdek, sehpada büyük bardak dolusu kola ile takip ediyor ve meşhur su+itfaiye+hortum üçlemesini anımsıyoruz.

yalnız bu saatten sonra lgbt'ye laf edenin kafasına yukarıdaki videoların linki ile vururum.

galatasaray

neptune neptune
2017-2018 futbol sezonunda eski günlerdeki gibi heyecanlandıran spor klübüdür...

kaç senedir futbol konuşmuyoruz farkında mısınız?

* demirören melo'ya bok dedi,
* sabri volkan'ın ensesini çekti,
* lugano barajı parmakladı,
* biliç penaltı noktasını eşeledi,
* trabzonlu oyuncu ağladı
* emre zokoraya nigga dedi
* öbürü muz yedi
* zokora emrenin çükünü tekmeledi
* meireles tombala çekti,
* volkan atladı,
* emre sövdü,
* melo sittir çekti
* inönü'de taraftar sahaya girdi
* terim onu çekme bunu çek dedi
* aziz adam dövdü
* elinde bi twit dimi samet
* volkan evden aldırdı,
* engin baytar hakemin yakasına yapıştı
* ateş üfleyerek sönmedi
* adaletin bekçileri
* terim mekan bastı arda gazeteci dövdü... zart zurt...

sıkılmıştık, çok sıkılmıştık... hoşgeldin aslanım : )

15 yaşında erkek çocuğuyla basılan ülkücü

kalpazanbiralcapone kalpazanbiralcapone
işte yıllardır bu şekilde kendini ülkücü, vatansever, mahallenin abisi şeklinde tanıtan kimlik ve karakter bozukluğunu bu şekilde kapatmaya çalışan, bunun için de kendini vatanseverlikle tanımlayan mafya tipli, racon sevdalısı, yol gösterici reis sevdalısı şerefsiz haysiyetsizlerin milliyetçiliği getirdiği son nokta budur.
lgbt'ye karşı çıkıp, tehdit edip böyle çarpık ilişkiye girenler umarım en yakın zamanda müstehakınızı bulursunuz.

soysuz köpek kendin rezil oldun ama koskoca bir güruhu da şerefsizliğinle saldırmak için sebep arayan ağızlara sakız ettin.

bu ülkeyi seven, ahlaklı, cumhuriyete ve değerlerine sahip çıkan gerçek milliyetçilerle, vatanseverlerle kendilerini bir tutmaya çalışan ülkücülüğü kullanarak mafyacılık oynayan bu tipleri iyi ayırt etmek gerek.

hakan hepcan ın gomis e maymun demesi

marine li şarkılar marine li şarkılar
milletin saçma sapan vinelari sayesinde götünü kaldırdığı ve twitter'da saçma sapan tweetleriyle komedyen olduğunu iddia eden zavalli bir ırkçılık hareketidir.

galatasaray kulübü ve bağımsız hukukçular da kendisine dava açacağını açıklamıştır.

bir de pişmiş kelle gibi 'ben ırkçı değilim' gibi açıklamalarda bulunmuş zavallı herif.

şimdi kimse 'hakan hepcan kim abi?' diye sacmalama gayretine girmesin, bu yaptığı ırkçılık başkalarına örnek olsun. siz bunları simarttiniz tıpkı halil söyletmez gibi. alın kimleri ünlü yaptığınızı görün!

edit: çok bilmişler gelmiş gene ırkçılığı gizliden sempatik gösterip bir de değildir diyorlar. arkadaşım bir siyahi'ye maymun demek ırkçılıktır. bu da senin de bunu normal görerek ırkçı olduğunu gösterir. ergen ergen konuşmayın aq.

o ırkçı tweet:

haber:

www.cumhuriyet.com.tr

istanbul un koca bir ahıra dönüştüğü gerçeği

bitli piyade bitli piyade
kurban bayramının yaklaşmasıyla beraber kurulan hayvan pazarları nedeniyle ortaya çıkan gerçektir. nereye gitsem bok kokuyor. yani şu olay daha temiz bir şekilde yapılamaz mı? her yere abidik gubidik tesis kuran koca belediye şu olayı çözemiyor mu? insanlar işe giderken bok koklamak zorunda mı? hayır zaten insanlar leş gibi yıkanmadan, deodorant kullanmadan dolanıyor üstüne bu bok kokusu hiç çekilmiyor. koca şehir king's landing gibi amk.
3

ön lisans bitirip 900 tl maaş ile çalışmak

thedestroyer thedestroyer
2 yıllıklar ölsün zaten, 4 yıllık mezunlar varken bütün ülkeyi onlar ayakta tutabilir.

2 yıllıkları aklı sıra küçümseyen zihniyet şunları da bilmiyor sanırım.
meslek ya da teknik lise okuduğun zaman haftada 30 saat meslek dersi görürsün, 2 saat matematik, 2 saat fizikle vb. bunun gibi düşünen heriflerle aynı sınava girip matematik fen çözersin. diyelim ki bu zihniyet yazılım mühendisliği kazanır, daha algoritmanın a sından habersizken sen çatır çatır kod yazarsın sonra gelir 2 yıllıklar şöyle 2 yıllıklar böyle.
lisede bilgisayar okumuşsundur sonra seçeceğin bölümlere bakarsın bilgisayar mühendisi ya da yazılım mühendisi olamazsın çünkü katsayın izin vermez, bilgisayar öğretmenliğini seçebilirsin en fazla onda da tıp fakültesi ya da hukuk fakültesinden eş değer ya da daha yüksek puan alman gerekir, toplam 10-12 saat kültür dersleri alarak hem de. neden çünkü lise hayatı boyunca bilgisayarı oyun oynamak ya da kız düşürmek dışında kullanmayan herifler dururken 3 yıl boyunca(1. sınıfta yazılım dersi olmazdı zamanımda) harıl harıl kod yazan adamı alsınlar.

eleştirilecek yerleri yok mu 2 yıllıkların tabii ki var hem de çok ama 4 yıllıklar ülkeyi kurtarıyor canım ülkede. o övülen üniversiteden gelen stajerler veri tabanına bağlantı kuramıyor daha. ingilizce bölüm okuyanlar, bir müşteriyle 3 cümle kuramıyor arka arkaya.

olay insandadır okuduğu okulda ya da bölümde değildir. kendinizi dev aynasında görmeyi de bırakın artık.