steph

1 /
avangard jazz avangard jazz
'iste benim stilim' deki nazlı hamarat.

öyle olsa gerek yani.. zengn koca bulup evlenir, koca parası yer paris'ten alışveriş yapar falan..öyle bir insan izlenimi veriyor.

edit: programın müdavimi değildim, etraftaki karı kız izletiyordu.. malum, kızların elinden kumanda alınmaz.
sakil sakil
vallahi kimseyle kişisel münakaşaya girmemeye çalışıyorum. bunun için de kullanıcı adlarının başlığına yazmamaya özen gösteriyorum ama dayanamadım. aşırı itici bir görüntü sergiliyor bu yazar. her başlığın altında görmekten vallahi bezdim. midem bulanıyor artık. bir konu hakkında da bilgin olmasın be piremses. tamam sen dünyayı gezdin, her yeri avcunun içi gibi bilirsin, tamam hepimiz çok cahiliz, tamam ama yeter be. "herbokolog" sıfatının hakkını vermek için bu kadar çabalamayın, rica edeceğim.

not: işbu giriyi imha etme hakkı şahsımda saklıdır. her an silebilirim. çünkü gerçekten münakaşaya girmek istemiyorum kimseyle. yazar çok alınırsa silerim belki.
1
üç hürellerin dördüncüsü üç hürellerin dördüncüsü
aşırı egoist, aşırı alıngan, bi şey söylemeye gelmeden insanlara kendini kapatıyor, muhatap almayı şak diye kesiyor. işin bokunu çıkarıyor yani. şaka yollu falan da olsa kadına teyze dediğime pişman oldum.

çok garip bir vaka, nasıl başa çıkarız bilmiyorum.

pişman falan değilim amına koyim buna teyze dediğime allahın yarım ağızlı hırtı, öküz, iki sözcük türkçe öğrenemeden millete efelenen artisin önde gideni işte.
2
lazpinokyo lazpinokyo
resim de ki kadınsa, samsun a geldiği taktir de kahve ikram ederim lakin , yabancı kelimeler üzerinden atıp tutması , sanki bana müneccim...bizim üniversite hocası aklıma geliyor , amerika da master yapmış senelerce orda kalmış aklında ki kelimeyi türkçe ifade edemeyince , nasıl derler türkçe karşılığı nedir sizler nasıl dersiniz diye artislik yapar kafamızın etini yerdi...kocana sabır.
laklak laklak
bence de kendini begenmis, ukala dumbelegi, her seyi bildigini zannedip pek bir sey bilmeyen biri.
yalniz hakkini verelim, erik gibi masallah.

edit: ayrica acik konusayim, ben bu giriyi satasmak ve polemik cikarmak icin yazdim.
1 /