sucuk ekmek

1 /
age of aquarius age of aquarius
karlar arasında kışta yapılan mangalda, şarap eşliğinde yendiğinde tadına doyulmayacak şeydir. arasına pişmiş sucuğu koymadan önce, ekmekleri de mangalda kızartılmanın unutulmaması gerekir.

ve sucuk enteresan bir şekilde sevmeyeninin pek olmadığı, görüldüğü veya kokusunun duyulduğu her zaman ağızdan sular akıtacak bir yiyecektir. eşşek veya at etinden olmayanı makbuldur.
profesore profesore
afyonkarahisardaki mola tesislerinde gözüne vurulan hadise zira her mola yerinde 10 otobüs dolusu insan yemektedir..yanında en iyi ayran tavsiye edilir..hem yolun kalanında uyunabilir bu suretle
cherrychapstick cherrychapstick
gecenin üçünde yapılınca ve baba şahsının da uykusundan kalkıp ortak olmasıyla tadı daha bir güzel gelen yiyecektir.diyen demiş, babadan başka kimseye kalamayan sucuk..
ayşe ayşe
ankara-antalya arası anne baba hasretini de yanıma alarak yaptığım yolculuklarda herhangi bir otobüs firmasını mola verdiği afyon tesislerinde kokusu duyulan tek yiyecek.
moderatörr moderatörr
ağzımın sularının aktığı andır. şimdi evde sucuk olsa gidip yapılasıdır.
cem garipoğlunun yemesine gelince susma hakkını kullanmasının sebebi olabilir bu yiyecek zira karşındaki yemiş sen yememişsen feci kokar.
mentömelleny az üles alatt mentömelleny az üles alatt
taze ekmeği tost makinasında ısıttıktan sonra üzerinde çizgiler oluşmuş olan ekmeğin arasına yağsız tavada kızarmış sucukları tek tek özenle dizmekle oluşturulabilen, hassas bi anne yoksa ortada içi açılmış tost makinasındaki ekmeğin üzerine sucukları dizip basarak, yalancı ızgara efektlisini elde edebiliceğiniz güzel gıda.
1 /