süleyman özışık

eluch eluch
1 gün önce tartıştığı bir twitter kullanıcısının kişisel bilgilerini, mesleğini, öğretmenlik yaptığı okulu ve kişisel fotoğraflarını ifşa ederek hedef gösterilmesini sağlayan sözümona gazeteci, internethaber medya grup başkanı.
iprahim zübükzade iprahim zübükzade
islâm dininin yeni önderi(!). tüm eylemcilerin din düşmanı olduğunu düşünüyor ya da biliyor. ama insanın inancı olmasa bile protesto gösterisi yapması, tayyip erdoğan'ı sevmediğini belirtmesi insanın yaşama hakkı kadar hakkıdır.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/970867_558902454172067_1374366024_n.jpg

ayrıca eylemlere katılsaydı, yaptığı ibadetin reklamını yapmayıp 5 vakit namaz kılan bir çok samimi dindar görebilirdi. bunlar fare gibi islâm dinini kemirerek sindirmeye çalışır. eğer varsa yaptığı ibadetlerin riyakârlığa doğru meyili vardır.
fly me to the moon fly me to the moon
an itibariyle beyaz tv'de rasim ozan kütahyalı'ya "hoydooooo" çektiren muazzam öngörülerini paylaşan zat. 1-2 ay içinde fethullah gülen'i maşa olarak kullanan ve onun abd'den sınırdışı edilip türkiye'de ya da başka bir ülkede yargılanmasını, konuşmasını göze alamayacak kişiler tarafından ölüm haberinin açıklanmasını beklediğini söyledi. ya öldürülür ya da saklanır ve ölü süsü verilirmiş. bu kişiler de yahudi lobisi ve faiz lobisi imiş.

bu hayal gücü karşısında saygıyla susuyorum.
ofansif sol bek ofansif sol bek
dün "hdp ve pkk paralelle anlaştı, darbe başarılı olsaydı ayaklanma başlatacaktı" diyen yandaş yazar. darbeyi ilk saatlerinde kınayan hdp için diyor bunu... bir de nurşen mazıcı'ya "haddini bildirmekten" söz ediyordu çakma külhanbeyi. ben bu çakma külhanbeyine buradan şunu diyorum:

sülo, müddei iddiasını ispatla mükelleftir, biliyorsun değil mi? iddianı ispat edemezsin yalancı bir müfteri olduğunu da biliyorsundur umarım.
ofansif sol bek ofansif sol beksuruç'taki olaylar üzerinden bile muharrem ince ve hdp'ye laf çakmaya çalışan yandaş. bir insanın içindeki suratına bu kadar mı yansır yahu?
dumrul dumrul
ilker başbuğ'un tutuklanmasından sonra şu açıklamayı yapan fetö kumpasçısıdır:

"başbakanların ve bakanların asıldığı, suçsuz çocukların yaşının bir gecede büyütülerek 18 yapıldıktan sonra urgan ucuna boyunlarının geçirildiği bu ülkede bir genelkurmay başkanı'nın hesap vermesi veyahut tutuklanması birilerine neden acayip bir şeymiş gibi geliyor? ve ilker başbuğ tutuklandı. serbest kalsa, aynı suçtan iceride olanların hesabı verilemezdi. normal karar.. hepimiz boruyuz. hepimiz birer kagit parcasiyiz!."

t24.com.tr

ayrıca kendisi internethaber denen fetöcü internet sitesinin sahibi fetöcü hadi özışık'ın kardeşidir. hadi özışık bir ara mehmet baransu'nın en yakın kankalarından biriydi. bu yakınlık sayesinde internethaber denen şey ergenekon ve balyoz kumpasları sırasında çok aktif rol oynadı.

2015'te bile internethaber'in dilinde fethullah'ın adı hocaefendi idi:

www.internethaber.com

malzeme bu:

www.internethaber.com

www.internethaber.com

yani babadan oğula nesil bunlar.
dumrul dumrul
kardeşi hadi ile birlikte bazı akp'li belediye başkanlarını yolmuşlar. yolunan para 400 bin tl. tabii ceplerinden vermiyor bu belediye başkanları bu parayı. senin benim cebimizden veriyorlar. bunların hepsi birbirinden çöp. göt göte verip aynı çukurda debelendikleri için de birbirlerinin tüm açıklarını biliyorlar ve suç ortaklarına kolayca şantaj da yapabiliyorlar.

iddianın sahibi de fatih tezcan.