sünnetli ateistler

1 /
dominus pizza dominus pizza
muhtemelen daha bilinçsizken sünnet 'oldurulmuş' gariban ateisttir. kaldı ki mahalle baskısı onu her halükarda sünnete zorlayacaktır. ama sağlıklı diyorlar lan. olaya bir de iyi tarafından bakın.
armin armin
sorgulamasını bilen kişilerdir! diğerleri gibi soru sormaktan çekinmezler! "insan" olmanın ne demek olduğunu bilirler.. zeki ve akıllı kişilerdir gözün gördüğüne inanırlar görmediklerine değil. sözüm ona hümanistçilerden değillerdir.. hoşgörüye sahip olmak için illa bir şeye bağlanmaya gerek duymazlar..

kısacası filistin de ki ölen insanlar onlar için ne ise japonya da ki ölen insanlarda odur. müslüman hıristiyan ayrımı yoktur vb..

"hepimiz dünyalıyız!"
batisfd batisfd
tahminimce küçükken arkadaşları sünnet olduğu için kendisi de ailesine sünnet olma konusunda baskı yapmıştır. uzun cümle kurdum farkındayım ama başka türlü anlatamazdım. ailesi sağlık açısından yararlı olduğunu düşünmüş ve onay vermiştir.
burninsupernova burninsupernova
sünnetin dini bir ritüel olmak dışında tıbbi bir operasyon olduğunu bilen, daha ileriki yaşlarında cinsel hastalıklar sebebiyle başının ağrımasını istemeyen ateistlerdir. aynıca çocuk yaşında kendilerine yapılacak tıbbi müdahalelere karar veremeyeceklerinden ancak ve ancak "aileleri tarafından sünnet ettirilmiş ateistler" olarak tanımlanabilirler.
wary wary
belki sünnette kaybettiği derisini geri kazanamamış ama dinin yok etmeye çalıştığı düşünme yetisini kurtarmıştır.
zibidigibi zibidigibi
eşek kadar olduğu halde bile bazı şeyleri seçme hakkı elinden alınmış insanları bi düşünün, sonra bu sünnet olayına daha bi şekil bakacaksınız. aynen ateistlerin dine saldırmak için cinselliği ön plana atmasına benziyor bu çük mevzusu da. hani şey demeye getiriliyor, - hehe pipin sünnetli ama allah'a inanmıyorsun. evet. sava bak amınakoyim akjshdaks. he canım he gülüm. bu konularda ailelere bi önerim olacak, bakınız ebeveynler, oğlunuzun çük derisini atmayın, ileride ateist filan olursa en azından ne bileyim yapıştırır filan. yalnız bu mevzularda hakem gibi de takılıyorum eğlenceli oluyor ha! lol. ama pipilerden, ateistlerden ve gerzek din sahtekarlarından uzak duruyorum. oh kamon.
katharsis katharsis
sünnetli hristiyan ve sünnetli yahudilerin de varlığını bilenler için şaşılası olmayan kişilerdir.

islamiyetin salık verdiği uygulamalardan biri olmakla beraber, islamiyetten çok önceleri de süregelen sosyal bir uygulamadır.

hatta kadınlarda da vajinanın dudak kısmından almak suretiyle yapılır ama uygulanma oranı çok çok düşmüş durumdadır.
lordofthething lordofthething
teist bir ailede doğmuş ateisttir.

üzgünüm aileleri çocuk yaşta dinini seçme hakkını vermiyor.

devletin vermediği hakkı aile mi verecek. kafa kağıdında din hanesiyle doğan çocuğun sünnet olması mı daha tuhaf yoksa kendi kararını kendi verebilecek bir yaşta ateizmi tercih etmesi mi?

hangisi daha tuhaf düşünün..gelin...tartışalım...
jeally bean jeally bean
sünnet sağlıklı bir olay esasen.ateistte olsa,hristiyan da olsa insan insan.ateistlerin sikine,götüne bakana kadar kafasının içine bakınız.
1 /