survivor 2018

1 /
mevsimbaharı mevsimbaharı
bu sene daha hiç izlemedim. aslında artık tv'yi pek izleyemiyorum. dikkatimi veremiyorum ama bildiğim kadarıyla reytingleri iyi gidiyor. halk tarafından sıkı takip edilip seviliyor belli ki...bu sene hem turabi, nihat doğan, hakan hatipoğlu, nagihan gibi farklı ilgi çeken karakterlerde var. izlenmesi doğal acun işini biliyor.
genç atsız genç atsız
günlük çorap fetişizmimi sema sayesinde giderdiğim programdır. semacığım az daha çek o çorapları balım...

edit: izleyene saygı duymayan dalyarrağa da ben saygı duymuyorum o zaman. swh
edit2: yav nihat doğan var diye programı izlemeyen adam nihat doğan'ın olduğu ülkede yaşıyor. ulan nihat doğan gibi bir karaktersiz zibidinin olduğu ülkede yaşayan insanlara da ben saygı duymuyorum mu diyeyim şimdi? boş iş peşindesiniz. :d
electronicp electronicp
şu yukarda bahsedilen twit, dolmuş şöförü tarafından tecavüz edilip öldürülen özgecan aslan haberlerinden sonra nihat doğan'ın paylaşmış olduğu twittir. tecavüze uğrayan ya da öldürülen kadını suçluyor şuncacık zekanız varsa anlayabileceğiniz üzere.

izlemeyenlerin izlemediği için övünmesi anlamsız olur tabi. kendi adıma konuşayım, yıllardır tv izlemiyorum ya da 3-5 bişeye bakarım o kadar, bunun yerine hem ülkemde hem de dünya'da dişe dokunur pekçok katkı sağladım çalıştığım alanlarda ve bunu yapmaya da devam ediyorum. bu yüzden gurur duyabiliyorum kendimle. yani dünkü bokun "sen ske sürülür naaptın len" zırvalarını dinlemeye çok gerek duymuyorum. sinirden kendi kendilerini skebilirler, sıkıntı yok.

sadece izleyenlerin nasıl bir mantıkla izlediklerini çözmek mümkün değil. bir insan -yani böyle beyni falan olan, amip olmayan bir kişi- tecavüzü ve tecavüzcüyü destekleyen bir kafa yapısına neden rant sağlayabilir acaba? ne tür bir şey olabilir bu insanlar? bu kişilerin doğal seleksiyonla türlerinin son bulmasını temenni ederim. ziv ziv ziv kafa skiolar çünkü.
arctic fur ve elementium plated exhaust pipe arctic fur ve elementium plated exhaust pipe
ot gelip saman gitmek isteyenlere benim bir itirazım var: kısa kesin de kaynaklar bize kalsın. su fakiriyiz, yiyecek sıkıntısı da çekeceğiz. erkenden çıkış yapın da sıra olmasın amına koyayım.

sapıklığa, yozlaşmışlığa kurban gitmiş insanları kamuya açık aşağılamaya, ötekileştirmeye çalışan ve tecavüz-cinayet skalasını gayet net bir biçimde meşrulaştıran, halkın bir parçası gibi göstermeye çalışan, sosyokültürel normları sapkın bir çizgiye çekmek isteyen ve bunun adını muhafazakarlık koyan bütün protein israflarının her işi, aş hakkı ve varlığı dahi inkar edilmek, boykota maruz bırakılmak zorundadır. bu tür programlar da bu kafadaki bireylerin pohpohlanmaları, halkın gözündeki imajlarının yeniden yapılandırılması için görev edinmektedirler. bu programlara bu insanların çıkmalarının öncelikli nedenlerinden birisi de budur.

bu gerçeği kabul etmiyorsanız, ağzınıza sokulan argümana demagoji yapıp ağlamayın. ot gelip saman gidecekseniz bir an önce gidin de bu dünyanın çivisini daha fazla sikmeden adam edebilelim yaşadığımız toprakları.

siktiğimin israfları.
maximus maximus
izlemeyenlerin kafa ütülediği program. nihat doğan muhabbeti çok sıktı. izlemiyorsan izleme gelip buraya izleyenleri linç etme. isteyen istediğini izler.
her sene olduğu gibi köküne kadar izlediğim program. survivor panorama ve survivor konuşalım'ı da vaktim olduğunca takip etmeye çalışıyorum.
bu yılki favorilerim adem, hakan, murat. takım olarak da ünlüleri tutuyorum. turabi'ye ismi lazım değil birisine duyduğum duyguları besliyorum.
bol kavgalı, dedikodulu, kurgulu bir sezon diliyorum. nagihan'dan umutluyum, çok kavga çıkaracak gibi duruyor bu sene. nihat doğan erken elenir, çok zayıf. elenmese onda da iyi kavga çıkartma potansiyeli var.
brsmsl brsmsl
dün akşam itibariyle all-star takımındaki oyunculardan hilmi cem, murat ve damla'nın gönüllülere, gönüllüler takımındaki mustafa kemal'in ise all-star takımına geçiş yaptığı nevin yanıt'ın elendiği oyundur.
sessizlikneçokşeyanlatırbazen sessizlikneçokşeyanlatırbazen
kadrolar karıştırılacaktı ama tam karıştırmamışlar yine, ve mustafa kemal gönüllülerde kalmalıydı, performansı düşük olan muratta ünlülerde kalmalıydı, güç dengesi yine yok, ve takımlar vadedildiği gibi çok değişikliğe uğramamış, sürekli ünlüler yeniyor, ada hayatıda sönük, hiç hesaplaşma vs. bişey yok, geçen sene daha heyecanlıydı sanırım, çok oynama oldu ama kadroları bikez daha değiştirmesi lazım yapım ekibinin, bu son müdahalelerde sonuç vermedi çünkü.
bmwninarkacamindanbakancocuk bmwninarkacamindanbakancocuk
gönüllüler takımında ikili ilişkiler kurbanı ne adamlar harcandı. marcus ve ramazanı bir çırpıda harcadılar. ondan dikiş tutmadı gönüllülerde. bir de yeni gelen emre diye çocuk vardı. ona da gün göstermediler. daha da uslanmıyorlar anıl ı harcamak niyetindeler. siz bu kafayla giderseniz daha çok aç kalırsınız. birbirinizi yiyin anca. hakan boş boğazlıkla finale kadar gider. çok iyi siyaset yapıyor. gönüllüleri avcunun içinde oynatıyor. acun ne yapsa boş.
1 /