survivor 2018 all star

mrsteacher mrsteacher
az önce tv8'de karşıma çıkan program. bu sene yok zannediyordum. bir jenerasyon bununla soldu.

ha bu arada geçen seneki nagihan'ın dudağı sağa çekiyor adsfa
4
r0x r0x
gönüllü takımı tam san marino aq. allstar çok güçlü olmuş, aşırı güçlü olmuş.


bi tarafta ümit karan adem nagihan karısı sema falan var, diğer tarafta bir köylü (aşağılamıyorum, bu sene onu destekleyeceğim.) bir kör bir topal birde tişörtünün arkasına "1 sen" yazarak espri kasmaya çalışan birsen isimli bir mal var.

edit:allstarda birde su katılmamış orospu çocuğu var ayrıca. umarım sakatlanır falanda acı çekişini izlerim.
marseille marseille
acun ve saz arkadaşlarına prim yaptırıp. hele hele bin orospunun doğuramayacağı nihat doğan'ı oturup izleyen kim varsa ölüsünü bir dirisini iki sikeyim!

hadi sizlere iyi eğlenceler.
mrsteacher mrsteacher
galiba bu sene pek tutmadı, böyle yana yakıla survivor konuşan tiplere rast geliyordum toplu taşımada falan geçen senelerde. bu sene öyle bir şeye şahit olmadım. e şimdiye kadar da 15 giri yazıldığına göre hakkında. herhalde millet bıktı artık.
hokayiyamaşitakombamba hokayiyamaşitakombamba
bi sonraki survivor olursa kadınların haşema, erkeklerin eşofman giymesini tahmin ettiğim yarışma.

ilk survivorlarda kızlar bikiniliydi (yani bir adada normal halleri neyse o) ve sık sık denizde yüzmeleri, eğlenmelerini gösterirlerdi. sonra önce deniz sahneleri yokoldu sonra, kızlar bikiniden mayoya evrildi. daha sonra ise mayolu görüntüler bile asla gösterilmemeye başladı. şimdide sırada şortlu görüntülerin önüne geçilmesini bekliyorum. kodumun yobaz ülkesi
drtks drtks
evlilik programlarına çıkan adaylar ile dizi yaptığından beri tv8 izlemiyorum. türk televizyon tarihine geçecek rezilliğe imzayı attıklarında mütevellit gereksiz kanal. nba veren tv8'den geldiği durum.

bir diğer rezillik beyaz futbol denen futboldan başka her bokun konuşulduğu soytarı bir program. youtube'da ahmet çakar'ın videolarını görüyorum. gerçekten bu programları izleyen var arkadaş. zihniyet değişmesi lazım. demek ki ülkede geri zekalı bir kontenjanı var onlara göre yapılan programlar bunlar olsa gerek.

komple televizyonu kapatın a.q. blu-ray dvd seyretmek için açın. gir youtube ruhi çenet izle daha mantıklı.
bak güzel kardeşim bak güzel kardeşim
bu anıl denilen arkadaş tam bir özür dileme makinası. adam hareket eden herşeyden özür diliyor. desene orda "birader 6 0 önde olabilirsiniz. ters atmalar falan hayırdır ? saygısızlık etmeyin rakibinize" desen murat dut yemiş bülbüle dönecek. sen ne yapıyosun özür dilerim... haklıyken haksız olmak böyle bir şey işte.