suudi arabistan da ateist olmak

1 /
dumrul dumrul
idamla yargılanmanıza neden olur. tabii batının tepkisi yoğun olacağı için 10 yıl hapis, 1000 kırbaç ve 1 milyon suudi arabistan riyali para cezası ile yırtarsınız.

tabii suudiler çok insani bir sisteme sahip oldukları için kırbaç cezası 20 hafta boyunca her cuma namazı sonrası 50 kırbaç şeklinde uygulanır...

pekii 5 yaşındaki öz kızını tecavüz ettikten sonra öldüren vaizin cezası neydi?

4 yıl hapis, 400 kırbaç ve 500 bin riyal...

a thousand lashes and 10 years in prison for online saudi arabian activist | amnesty ınternational amnesty ınternational is calling on saudi arabia's authorities to quash the outrageous sentencing today of raif badawi in connection with an online... amnesty

şeriat ne güzel şey lan... saygı falan da öyle...
dumrul dumrul
afganistan, suriye ya da ırak'ta ateist olmaktan daha kolaydır. zira belki 1000 kırbaç yiyor, 10 yıl hapiste kalıyor ve 1 milyon dinar ceza ödüyorsunuz ama kafanız yerinde kalıyor...

bu arada tabii fransa'da karikatür çizilerek rencide edilen kardeşlerimiz kadar zor durumda değiller bu arkadaşlar. kuşkusuz hepiniz duygularınız incitileceğine 1000 kırbaç yemeği tercih edersiniz di mi arkadaşlar?
pastafaryan ceday pastafaryan ceday
bir sevgi ve barış dini olan islamın yüce gönlünden kopan hoşgörü dalgalarında süzülmektir. kırbaç hizmeti özellikle sado-mazo takılanları mutlu edecektir.

reklamlarda "islamda zorlama yoktur", "senin dinin sana, benim dinim bana..." replikleri duyulur ama iş reele geldiğinde kırbaçlar, kelleler havada uçuşur.
dumrul dumrul
idamla cezalandırılmayı beraberinde getirir.

www.gazeteduvar.com.tr


Suudi Arabistan’da bir genç ateist olduğu için idam edilecek


ancak ne kadar çırpınırlarsa çırpınsınlar gerçekler er geç kazanır. bugün tüm bu baskılara rağmen suudi arabistan'daki ateist oranı türkiye'nin üzerinde.

www.star.com.tr
1 /