takipten çıkan yazarın amacı

sosyalismet sosyalismet
ben de bilmiyorum. sanki ben çağırmışım gibi geliyorlar, sonra ben takip et mavi ışığa basıyorum, sonrasında da haber vermeden sırra kadem basıyorlar.
amaçları ne ola ki.
distopikhayatınütopiksonucu distopikhayatınütopiksonucu
instagramda şöyle bir yol varmış : önce takip isteği gönderiyormuşsun. sonra o kişide genelde sana takip isteği gönderiyormuş. birkaç gün sonra sen onu takipten çıkıyormuşsun ama o hala seni takip ediyormuş. sonuç olarak sen kimseyi takip etmiyormuşsun ama takipçi sayın artıyormuş.
buna da fake atmak deniyormuş. öğrendiğimde şok olmuştum bu ilk kimin aklına geldi acaba? diye. başlığı görünce de buna benzettim. belki siz de onu takip edin diye sizi ekliyordur. siz takibe başlayınca tekrar çıkıyordur. işte böyle saçma, karışık bir şey.
typokiller kesköse typokiller kesköse
güzel güzel kendi yolunda giriler yazdığı için takibe aldığı yazarın evrimleşme sürecinin sonunda o yazara sevgi pınarının berrak suyundan içirmekten vazgeçmesi ve ortaya çıkan sikko sikko girilerini artık ana sayfasında görmek istememesi olabilir.

dertleri takipçi kasmak olanlar için twitter ileride soldan ikinci kapı.
4
yok yahuu yok yahuu
arkadaş amma laf ebeliği yapılmış ya.
sizi takip eden kişi yazdıklarınızı kendine yakın görmüştür, beğenmiştir, yeni yazacaklarınızı da okumak istiyordur, takip etmiştir. aradan zaman geçtikçe aslında aynı fikirde olmadığınızı görmüştür, yazdıklarınızda keyif vermiyordur kendisine, çıkarmıştır.
bu kadar basit aslında.
birinin yazdığı şeyler dikkatinizi çekmiyor, okumak keyif vermiyorsa zaten takip falan etmeyin.
çok da şey yapmayın bu tip durumları.
memleket meselesine çevirmişsiniz yine swh.