taksiciler esnaf odası başkanı nın tehdit etmesi

1 /
düşünceli ren geyiği reoman düşünceli ren geyiği reoman
uberciler de çıkıp ''eğer aleyhimize karar çıkarsa yakıp yıkarız'' ne olacak?''istanbul taksiciler esnaf odası başkanı eyüp aksu bugün yaptığı açıklamada, "avrupa ülkelerinde taksicilerin eylem yapıp sağı solu yakıp yıktığı gibi biz de burada böyle bir eylem yapmak istemiyoruz. eğer meclisimiz bu konuda gerekli çalışmayı yapmazsa eğer adalet farklı bir karar verirse taksici esnafının sabrı taşar taksici esnafı ekmeği için emeği için her şeyi yapar" dedi.''
t24.com.tr
çikilops vol 2 canım benim çikilops vol 2 canım benim
global hırsız istemiyorlarmış asdfg. oğlum o zaman adam gibi hizmet verin. sanki kendileri çok düzgün, zorunda olmasam hiç binmem taksiye, ama ne zaman binsem illa bir stres yaşatır, yok trafiğe kaldık, yok kısa mesafe. napalım yarram git başka iş yap o zaman, adamakıllı hizmet vermeye çalışan uber'e ne laf ediyorsunuz.
bıçakçı petri bıçakçı petri
amınakodumun yerinde kimin menfaatine, çıkarına taş koyuluyorsa o ses çıkarıyor. siktiğim menfaatçileri. çıkın dışarı da bunlar kaos tetikçisi, düzen karşıtları diye götünüze cop soksunlar. inşallah çıkarsınız. her seçimden sonra taksilere atlayıp sonuçları kutlarken düşünecektiniz onu.

beter olun aq. gram sikimde olmaz.
sadecegunlukseyleryazicam sadecegunlukseyleryazicam
resmen isyan. lisede anlatılan tiplerden hem de. patrona halil gitmiş taksici halil gelmiş gibi.

işte osmanlı'da da böyle her kafası atan sarayın önüne arabayı çekip onun bunun kellesini isterdi. bu tür hesaplaşmalar genelde kanlı biterdi. bu taksici nasıl "yargı bizim lehimize karar alsın yoksa..." diye tehdit ediyorsa isyancılar da "sultan şunu bunu yapsın yoksa..." diye tehdit ederdi.

cumhuriyet'in ayarlarıyla böyle oynayıp kimsenin kimseye güvenmediği bir şiddet ve korku ortamı oluşturmanın sonucu budur işte. taksici hakimi tehdit eder, hakim "reis ne diyecek" diye bekler, kelle isteyen muhalefet taksicileri destekler falan. hepinize aferin.
brsmsl brsmsl
off off ne günlere kaldık dedirten açıklamadır.
zat-ı muhterem başkan olmuş, utanmadan, sıkılmadan yakıp yıkarız diye tehdit ediyor.
hocam sen neyin başkanısın? yakıp yıkıcılar odası başkanı mısın?
temsil ettiğin odanın üyelerinden kaçı yakıp yıkma taraftarı hiç bunu düşünmüyor musun?
yaşından başından da mı utanmıyorsun?
ayrıca neyi yakıp yıkıyorsunuz?
greejin greejin
onlar bilmem kaç yıl önce olduğu gibi devlet geri adım atacak zannediyorlar da... bu sefer öyle mi olur bilemem tabi.

esnaf odası başkanına önce esnaflarına "eğitim" ver demek istiyorum. insanlara insan gibi davranıp "zikmeye" kalkmasınlar...

ardından şunu da belirtmekte fayda var;
kalkar tbmm caddesini falan trafiğini kesmeye çalışırsınız ohal var ötürrürler adamı...
kahtalı niçe kahtalı niçe
güldürürken düşündüren açıklama.

1- avrupa'nın hangi ülkesinde taksiciler yakıp yıkmış? siz nereden biliyorsunuz? dünya taksiciler federasyonu diye bir şey mi var?

2- bak sen hırboya, eğer aleyhine karar çıkınca yakıp yıkarsa ne olacakmış. ulan zaten ubercilere silah sıkmak dahil yapmadığınız pislik kalmadı.

3- yakıp yıkmak istemiyormuş ama hali hazırda yakıp yıkıyor. kürdü, alevisi, sosyalisti yakıp yıkınca terörist oluyor ama.
aygunaygun aygunaygun
atatürk havaliman'ında terörist saldırı olduğunda bu şerefsizler üç-dört misli para ile yolcu taşımamışmıydı?
bunların haddinden gelecek bir belediye, bir bölge trafik yok mu?
yok, burası bir ortadoğu ülkesi çünkü.
sekiz kenarli altigen sekiz kenarli altigen
genel olarak, eğitimleri ilkokul seviyesinden öteye gitmeyen, iş ahlâkı, saygı, özveri bilmeyen ve sırf elinden bu iş geldiği için bu işi yapan bir grup insanın sözcüsü olmuş bir başka densizin açıklamalarıdır.

dedeye bak, 14 torunu varmış, buradan ekmek yiyormuş. afedersin dede de, o kadar torunu yapan çocukların azıcık sikine hakim olaydı da, hepsine bakmak zorunda kalmayaydın.

düzgün araç alsınlar diye ötv indirimi yapılıyor, gidip en ucuzunu alıyorsunuz. müşteri bir yerden bir yere gitmek istiyor, yok efendim kısa mesafe, yok efendim sürücü değişimi, yok efendim 10 lira veriyor 1 saat trafikte bekliyoruz...

lütfen batarak, ağlayarak siktir olun gidin.

veremediğiniz hizmet için kafanıza geçirdiğiniz sarı şapkalarla, birileri sizi ciddiye alıyormuş falan sanmayın.
amonochrom amonochrom
bunu, bu açıklamadan sonra orada tutan yetkililerin ta mk.

ha iki tanesi de asker veya polis tarafından alınınca, bizim boynumuz devlete karşı kıldan ince, yavşakligina girerler o da ayrı bir durum.
1 /